bugün

Talibanın 20 yaşındaki bir kadını zina suçundan mahkum etmek suretiyle recm ederek öldürmesi durumudur. Henüz bir kaç gün önce Türkiye'ye yalnızca 2.800 kilometre uzaklıkta bir yerde vukuu bulmuştur.

https://goreforum.com/thr...n-stoned-by-taliban.5959/
işte bunlar hep Allah'ın rahmeti!

(bkz: avrupalı kadınlara parmak ısırtan islami rahmet)
nasıl kıyabildiler?
ve şimdi bunlar cennete gideceklerine inanıyorlar öyle mi?
insan değil. hayvan bile olamamışlar daha..
ve dünya bu eziyet karşısında suskun...

kimse bana bir şey anlatmasın... kadınların böyle eziyetle öldürülmesine isyan etmeyen batı bana insan haklarından, kadın haklarından bahsetmesin...
bütün dünya kadınlarını ve çocuklarını bu vahşilerden korumak insanlığın en temel vazifesidir...
bir yerlerde bu vahşetler yaşatılırken başını yastığa rahatlıkla koyabilen insan da insan değildir...
insan sevgisi ve insan hakları adına söylenen her şey laf ı güzaf...
kalbim dayanmıyor bu görüntülere...
zina yapan evli ve çocuklu kötü bir kadına verilen cezadır.
sonlara doğru da bir tanesi gelip kontrol ediyor ölmüş mü diye, tam emin olamıyor. Taşları eşeleyip devam devam diyor.
Bildiğin zavallı bir kadını hafif çukur bir yere çökertip, yüzünü kapatmak suretiyle taş yağmuruna tutuyorlar.

Kadıncağız Bi kaç dakikaya varmadan rahmetli oluyor..

Üstelik taş atarken dillerinde tekbir....

Sizin ananızı, dininizi, imanınızı, inancınızı sikeyim ben orospu çocukları..

Allah varken size mi düştü kadının cezasını vermek..

Kanım dondu resmen..

Bi tane bixi olacak elinde hepsini tarayacaksın..
Bunlar daha çok Arapça konuşuyor gibi. Bilemedim. Ama tasvip edilemez.
https://www.youtube.com/watch?v=G3ykt6pyLJ4
(bkz: mecdelli meryem) - taşlama sahnesi - passion (bkz: )

(bkz: ilk taşı günahsız olanınız atsın)
Hayatta açıp izlemem.
ZiNA TÜM KÖTÜLÜKLERiN ANASIDIR.
Her gün daha kotu ne olabilir diyip en dip noktalara şahit olmaktan bıktım. Yeter artık. Bir avuç hastalıklı beyinli insanın sebep olduğu şeylere bak. Dininiz de şeriatiniz da yere batsın. Kafalarinda Beyin yerine nohut taşıyor hepsi. Hepsini yok etmek lazım bunların. En insancıl çözüm, bu zihniyetin tüm taşıyıcılarıni yok etmek.
ulan siz nasıl yaratıklarsınız ki ben görüntüyü bile izleyemezken hiç vicdanınız sızlamadan yapıyorsunuz bunu? buralara atom bombası atmak suç olmamalı, bunlar yaşamaması gereken yaratıklar. o çocukları hala orda kadının saçı gözüküyor diye durup saçını kapatıp sonra o iğrenç gırtlaklarıyla allahu akbar diyerek taş atmaya devam ediyorlar ırkını, cibiliyetini siktiklerim.
"tehlikenin farkında mısınız?" cümlesiyle çok alay edilirdi. bikaç sene önceye kadar hala alay ediliyordu bununla. "aman canım, atatürkçü hassasiyeti" falan deniyordu.

iyice izleyin ve asla gözlerinizi kaçırmayın. cayır cayır yakılan kadınları, kafasına sıkılanları, kırbaçlananları, taşlananları, elleri kolları kesilenleri. tümünü. bugün kravatlarıyla dolaşan mollaların yarın nasıl bir intikam hırsıyla üzerinize çullanacağını aklınızdan hiç çıkartmayın. "bunlar bizde olmaz" falan demeyin. cumhuriyetin alternatifinin olmadığını iyice bi sindirin. vallahi eğlence bitti.
Gercek islam bu.
Taşı taşa vurup ateş çıkarmaya çalışsaydım da bu orosbu çocuklarının devrine denk gelmeseydim.
Bu kararı alan ve tasi atan kişilerin herhangi bir din ile ilgisi yoktur.
Sözlük maskarasının kötülük tarifi yapmasına vesile olmuştur.

Efendim zina tüm kötülüklerin anasıymış! Tabi taşla kafa ezmek gibi "iyiliklerle" karşılaştırılamaz. Hele ki ihaleye fesat karıştırma, devlet malını tarumar etme gibi küçük kabahatlardan çok daha ağır bir suçtur.
Ruh hastası piçler. insan değilmiş gibi hınçla atıyorlar. Görün bakın işte, türkiyeyi de bu hale getirmek istiyorlar. Suriyelilerin afganların gelişi boşuna değil, şeriatın zemini hazırlanıyor. Yavaş ama emin adımlarla ilerliyorlar.
bu zihniyetle yönetilmeye devam edersek 20-30 sene sonraki kadının değeri bu olacaktır.

ayık olun.
https://sorularlaislamiye...ek-rahmet-dini-olan-islam

ayet var mı yok mu? islamda var mı yok mu? ben demiyom (bkz: adamın gol diyor).
Ağlayasım geldi.
Taş atarken yüzlerindeki mutluluk içimi parçaladı.
Sizin insanlığınızı s*keyim çöl fareleri. G*t veren piçler.
Şeriat isteyen bizdeki yavşaklar özellikle bazı kadın yazarlar, sanıyor ki bunlar gibi olmayacak. işin geleceği nokta burası işte...
tayyibin ortak noktası olan taliban dini bumudur yani?
genelde zina yapan kadınlara verilen ceza şeklidir. hem taş atıp hem de allahu ekber demeleri inanılmaz saçmalık olmuş. bunlar islam dinini yaşamıyor yaşar gibi görünüp aslında zarar veriyorlar. 3,50 dakika durmadan kafaya taş atılır mı mk idam edecekseniz enseye tek kurşun veya ipte sallandırın cahiliye devrinden kalma taş atma olayı iğrenç olay. net.
Kur'an'da yeri olmayan bir uygulamadır.
bunlar müslümansa ben değilim amk. böyle canavarlarla aynı dine mensup olmak istemiyorum.