bugün

Ekrem imamoğlu'nun kol saatini çirkin bir üslupla hedef alan gazetemsi. Valla bize hiç yabancı gelmiyor pahalı aksesuarlar.. Değil mi?
görsel
Gazete mi? Dalga mı geçiyorsunuz? Kese kağıdı bile olmaz bundan. Doğuş'un çıplak fotoğraf çektirdiği saksı bile daha çok işe yarıyor. Niye mi; çünkü örtüyor :-).
güneş ve sabah ile birlikte ak-it, türkiye, yeni şafak gibi ak dinci paçavraların seküler versiyonunu oluşturur.
Yandaş terörünün somut örneği...
Kapanıyor mu haydaaa anacım üzülecek. kadın sadece bulmacası için şu gazeteyi aldırıyordu.

Bu arada boru sesi nasıl ti ulan deli oluyorum ya.

Eski dilde su, ma. Ma ne arkadaş hangi eski dil bu maya veya aztec dili falan herhalde.
bugüne kadar çok "emekliye mujde" haberi yaptılar. gider ayak "emekliye şok" manşeti bekliyorum kendilerinden.
ergün dilerin yazar olduğu gazetedir.düzenli takip ederim.ergün diler bir köşe yazısında "trinidad ve tobago" cumhuriyeti yerine"trinidad ve tobacco" cumhuriyeti demiştir.bunun gibi sayısız gafları vardır.
akp nin resmi gazetelerinden sadece bir tanesi.
ağır iktidar yalakası, yalan haber merkezi gazete. mide bulandırıcı derecede yandaş bir tutumları var. embesillere hitap ediyor.
görsel
Fetöcü yandaş kağıt tomarı.
bir haftadır bayat haberden bayat habere koşan gazete. ulan hani memleket sorunları nerede. habere bak ki bu yıllar yıllar öncesinin belgesel görüntüsü:

görsel

neymiş efendim komodo ejderi ebele übele.
Götümü silmem bunla. Öyle bi kağıt israfıdır.
sürekli emekliye zam asparagaslarıyla ayakta kalmaya çalışan gazetenin internet sitesi daha da leş. tamamen insan aldatmaya yönelik. az önce bir habere denk geldim diyor ki haberde "şendul şaban'ın küçük kızı bakın kim çıktı" yahu bu kadar da yalan olmaz haberle gösterilen fotoğrafların alakası bile yok. yapmayın bunu, insanların zamanı çalmayın bari.
https://www.takvim.com.tr...iz-kimdir-bakin-kim-cikti
Ak-it ve şu anki sabah gazetesiyle birlikte siyasal bir hastalık olan kansızlığın medya ayağını oluştururlar.
akp nin gazetesi.
eğer yazdıklarına inanırsak emeklilerin her sene 3 maaş ikramiye, her 2 ayda bir maaşlarına zam alarak ülkedeki en elit kesimi oluşturduğunu düşündüren gazete.
Allah'ın her günü emeklilere zam haberi müjdeleyen gazetedir.

Bak bu günde emeklilere 355 tl intibak zammı yapmış.*
Hayır hangi ülkenin emeklilerine yapılmış bu zam onu da açıklamıyor, zira türkiye deki emeklilerin hali ortada.
Sözlükteki gerzek aktrollerin medya ayağı. birbirlerine baka baka olgunlaşıyor bunlar. Peki bu sefer naptı bu gerzek gazete?

Alman Der Spiegel dergisi, Erdoğan'ı dört otokrat lider arasında gösterdi. Ağaçlarla söyleşi yapan Takvim, mevzuyu anlamayarak, "Erdoğan dört dünya liderinden biri gösterildi" diye övündü. Üstelik Takvim, Merker'in listeye alınmamasını, kadın liderin başarısızlığı olarak yazdı.
her allahın günü emekliye zam, emekliye müjde, emekliye iyileştirme tarzı haberler yapan sözde gazete. fanatik, fotomaçın yaptığı yalan dolan transfer haberlerini bile geçtiler. bol keseden atıyorlar, içinde yaşamıyor olsak yazdıklarına inanıp ''ne harika ülkeymiş, ne kadder müthiş bir iktidarmış kardeş'' diyeceğiz..
cam silmek için dahi almayın, kullanılmış tuvalet kağıdı bile bu kadar pislik içermez.
(bkz: tuvalet kağıdı)
Bugün de sol üst köşede emekliye zam müjdesi patlatmıştır.
Cem yılmazın göbeğini " haber" yapmışlar. Göbeği yatindan büyük başlığı altında. Asıl komik olan da bu fotoğrafta cem yılmazın memelerini sansurlemisler. iyi güldüm. Acı olan da bunun haber değeri taşıdığını düşünüp gazetede yer vermiş olmaları. Sayfayı doldurmak adına yapılan başlığı ayrı sansürü ayrı konusu ayrı fiyasko olan bir şey haber değil bir şey. manasız.
https://pbs.twimg.com/media/DHkROXLXsAAzeS7.jpg

ne içtiklerini merak ettiğim medya unsuru. ayran bunlarda farklı kafalar yaşatıyor demek ki, bizde mi başlasak? çok güzelmiş.
içinde tek bir doğru cümlenin olmadığı sözüm ona gazete.daha doğrusu çöp.