bugün

kapıda duran ve 2 dakikada bir tıktıklatan gıcık iş arkadaşı! * * * *
siz girmeden önce birinin bu tuvalete sıçmış olması.
herhangi bir alışveriş merkezinde, restaurant tuvaletinde, yani stres altında herhangi bir yerlerde defi hacet yapmak gerçekten keyif vermez.
sıçarken bile sözlüğe ne yazayım diye düşünmek.
öğrenci yurdundaki kalabalıktır.bir bina, 100 tane herif,koridorun hemen dibine konuşlandırılmış ve üstünde buzlu cam olan tuvalet kapıları.-ki buzlu cam da olsa içeridekinin ne halt ettiği kısmen belli olmakta- hayır , ha biri geldi, ha biri içeri dalacak tüm serveti görecek filan hesaplarıyla azaptır azap.dakikada 4-5 herifin kapının önünden yaldır yaldır geçmesi ise ayrı bir buhran yaratır tuvaletteki zavallıya.
basurdur basur. namı diğer hemoroid. dikenli tel sıçıyormuşsun hissi veriyor şerefsiz. ne zevk kalıyor ne sefa ne de rahatlama a.q.
sıçmadan önce yenilen acı biber sıçarken zorluk çıkartır.
tuvaletin klozet değilde alaturka olmasıda sıçmaktan keyif almayı engelleyen şeyler kategorisindedir.
kapının altından esip gelen rüzgar.
ekstra acılı çiğköfte.
tuvaletin yan odalarına birinin bişeylerle uğraşıyor olması dikkat dağıtan bir şeydir. nedense o kişi benim sıçmamı dinliyormuş gibi geliyor.
minicik sineklerin sıçma anında etrafımda uçtuğunu görmek işin tüm heycanını kaçırıyor doğrusu.
kabız ya da ishal olmak. **
tam ortasında telefon çalması.
(bkz: kabızlık)
alaturka tuvaletlerde çıkan hadiseyi görünce hasiktir bu nası gircek lan o deliğe düşüncesi.
alafranga tuvaletlerde çıkan hadiseyi görünce sifonun buna gücü yetmez işin yoksa bir daha dolmasını bekle düşüncesi.
terlemektir zannımca ter bastıkça yeter ulan bit diyesi geliyor insanın.
(bkz: format)
(bkz: gammaz)
(bkz: moderasyon)
tam helvayı bıraktığınız anda suyun tekrar çıkan yere sıçraması. bütün o hava kaçıyo arkadaş.
(bkz: mont)*
yemek öncesi sıcağı sıcağına sıçıp mideyi boşaltmak, açlığı arttırmak amacında olduğun bir esnada gezinen kurtları görmek. iştahın yarım saniyede yalan oldu bile.
herzaman sıçtığınız ortamdan farklı ve götümüzün yabancı olduğu bir yerde sıçma eylemini gerçekleştirmek.
süs biber bu şeylerin başında gelir. bi wc zevkimiz var, takıyorum mp3 playerı rahat rahat bi iş görelim diyorum. ama bu süs biberi dayanamayıp yediğimde afedersiniz adeta alev mıçıyorum tüm güzellikler kayboluyor.
sicarken muzigin kesilmesidir. cin surati gibi bisey siciyodum, muzik kesildi melege benzedi.
misafirlikte olmak ses dışarı gidicek diye geniş geniş sıcılmıyor tabi.