bugün

faşistçe bir kurumdur. niçin vardır tuhaftır.
troll başlığına bsgçk bakınızı verdiğimde bunu silmiş. gerekçeli kararları muhteşemdi; bknz amacı dışında kullanılmış.

vayy amk. sözlük amacı dışında kullanılıyor ulan farkındaysanız.
(bkz: uyusunda büyüsün)
moral bozmak için var.
nick altı saldırılarında anca keyifleri olursa ve fail torpillilerinden değilse devreye girmektedirler.
sözlüğü disipline etme görevini üstlenmiş feodal yapı.

sen kararı çıkar sebep kolay zihniyeti. koşturun atınızı beyler.
bu gece calisan moderasyondur. hayirdir mufettis mi geliyo.
çokça entryde de belirtildiği gibi çifte standardı olan bir kurumdur.. birine başka, birine başka davranabilirler..
kaç gündür sorunuma cevap vermeyen moderasyondur. var olan şifremi kabul etmiyor sözlük. danışma hattına 2 mesaj bıraktım geri dönülmedi. telefonda açık olmasa sözlüğe girişim engellenecek tamamen. uygulama da bir derdim var butunu yok biri bişey yapsın artık en azından attığım mail e yanıt verin!
yahu hadi anladım birinci entryi silersin ulan tanım yapıyorum onu niye silersin. trollük yapmak serbest , trolle troll demek suç.
Tanım: sevilmeyen sözlük şeysi.
(bkz: tanım yapamamak)
modere etme vasfı olan kişi grubunun genel adı.
21 entry mi silen Nazi subaylari.
belli ki sol frame'i okumayan denetçi oluşumu. ne iş yaptıkları merak konusudur.
işini yapmayan boktan topluluk.

mükemmel denetleyiciler, mükemmel.
iyi çalışan yönetim. bir derdim var bölümünden de ilgiyle dinliyorlar.
artık nazik tavırlarından vazgeçip agrasif davranması gereken ekiptir.

uyuma moderasyon bir grup sözlüğün amına koymakla meşgul. tadını tuzunu siktiler sözlüğün.
başlığın kendisi hakaretken, altındaki entriyi hakaret olarak algılayıp silenlerdir.
içlerinden biri var ki kürt desem hemen çaylak yapiyor. sözlüğün anasını sikiyor bazıları ama ben kürtler için dağa çıkmış vatanı bölmeye çalışan vatan hayini orospu çocuklari diyince caylak oluyorum. söylediğimin aksini kim ispat edebilir.tabiki tüm kürtler için demiyoruz bunu ama o ipne mod her kimse okuduğunu pek anlamiyor.
nadir başvurmama rağmen her zaman istediğim gibi olumlu sonuçlanan site görevlilerine verilen ad.
Cidden garip. Silik entry nin kişi tarafından zaten silindiğini kavrayamayan, ayrıca enrty silik yedikten sonra ben onu silmemi ve aradan iki gün geçtikten sonra çaylaklık gelmesini garip bulmayan, bunları bırakıp öğüt verici mesaj atan sözlüğü yöneten grup. Komik, garip, yatan grup. Bir derdim var a 2 gün sonra dönen grup. Kendileriyle kavga edebilirim şu an.
Beni sürekli kayıran sözlük yönetimi.
Kalifiye olmayan vasıfsız insanlar topluluğu.
3 saate yakin bir suredir ozel mesajdan bana kufurler yagdiran sozde yazar kisisini sikayet etmeme ragmen silik yapmayan kisi grubudur moderasyon.
bir entry'mi silen ve nedenini sormama rağmen, hala cevap vermeyendir.
Galatasaraylı şaşkın bir moderatörün hunharca galatasaray aleyhine entrylere saldırdığı garip oluşum.

Silinen entry şu:

--spoiler--
galatasaraylıları üst üste iki gece hoplatan borudur. dün gece beşiktaş'ın borusu hoplatmıştı, bu gece fenerbahçe'nin borusu zıplattı.

--spoiler--

Diğer yazarlarla polemik yasakmış.

Bütün günün onun bunun ismiyle başlıklar açılır millet birbirine ana avrat küfreder, bilmem kimi götürecek ilk yazar falan diye başlıklar entryler uçuşur.

galatasaraylı modcağımızıa bu entry dokunmuş...

Herkesin özel mesajlardan şikayeti var küfredenlere işlem yapılmıyor diye bu çıtkırımdım galatasaraylı mod birden bire ahlak timsali kesildi.

Ay kıyamam ya.
güncel Önemli Başlıklar