bugün

her gün aynı şeylerden, insanların ağız kokularını çekmekten, işe giderken o sıkıcık otobüslere binmekten, istanbulun o lanet trafiğini çekmekten, gram beyni olmayan insanların verdiği öğütlerden sıkıldım be sözlük.

edit: bir resepsiyonun feryadı.
al kıdem tazminatını s... git ":)" cmylmz
boşver be, fazla zorlama sen kardeş.
Cuma gecesı acılması ayrı bır muamma.
Sıkı can iyidir kolay kolay çıkmaz.

işin espirisi bir tarafa hayat böyle birşey kimi ağlar kimi güler...
bütlerden , bursadan , aynı insanlardan ... sıkıldım
(bkz: bilecikte yaşamak zorunda olmak)

Söyleyeceklerim bundan ibaret.
(bkz: neden birkaç gün tatil yapmıyorsun jonathan)
Hani insan bazen kendinden bile sıkılır ya. hah işte kendimden bile sıkıldım. çevremi biraz düzene sokayım her adamla gezmeyeyim dedim bi baktım çevremde kimse kalmamış. Kalmasında zaten az insan çok huzur demişler ama bu hayat genç yaşımda beni çok yordu. Bazen al çantanı siktir ol git bu ülkeden. bilmediğin görmediğin başka bir ülkeye diyorum. insanlar paraya arabaya markaya o kadar önem verir olmuşlar ki en çokta bu canımı sıkıyor. eskiden insanlar insanları sever eşyaları kullanırdı. artık insanlar eşyaları sevip insanları kullanır oldular. Biz iyimiyiz onu bile bilmiyorum. bizim kötü bildiklerimize görede biz kötüyüz tamam eyvallah ama vicdanlar atılmamalı. insanlar atılmamalı. menfaat uğruna hele insan kalbi asla kırılmamalı.
allah var dert yok, ona sığın.
kızlar ve oğlanlar ıyyy mıyyy diyeceğinize hayatınızı canladırınız mesela meseleye ( ı ) yerine (i) kullanarak başlayın. hayatınıza renk gelecektir. deliklerinizden rahat hava alıp rahatlyacaksınız.

edit: sikildim sözlük ama mutluyum olacaksınız.
Ne olur gitme.
görsel