bugün

bir sözlük çaylağı.
negatif sayıların bulunduğu bölüm.aynı zamanda buzun donma seviyesinin daha da soğuk halleridir.
önceleri pek sık yapılan bir anlatım bozukluğunun başrol oyuncusu:

"hava sıfırın altında -* bilmem kaç derece"
(bkz: sub zero)
kaşınan yazar.

(bkz: odundan moderatör yapmak)
derece celcius biriminin sıcaklıga vektörel * bir anlam yüklemesi sayesinde kullanılan kelimedir. eksi yönü anlatır.

kelvin derece kullansaydık böyle derdimiz olmayacaktı.
hayalperest bir kardeşimiz.
sevgilisinin başkası tarafından aldatıldığına şahit olanın düşdüğü durum..
havadurumu sunan spikerlerin çok yaptığı yanlışlıklardan biridir "sıfırın altında eksi .. derece" demek.
sıfırın altı zaten eksidir be güzelim..
santigratsa bu suyu dondurur.
1. yılı kutlanası yazar. ohh temiz temiz. nice yıllara.
yine yeniden:(#286317)
- olarak gösterilir.
kendisi konusunda bir fikrimiz olmasa da, niki, tarafımdan beğenilen yazar..
yaşamadığı bazı olaylardan ötürü bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmuş yazar.
(#1252601) böyle de deşifre olunulmaz ki. *
ikinci nesil yazar.
kuzu eti yiyene de, pişirene de şerefsiz diyen sözlük kullanıcısı.*
(#1846778) nickiyle müsemma yazar.
sıfır diye bir şey varsa eğer; anahtar deliğinden gökyüzünü görmeye sebepse, ya da bulutların üstünde bi' uçaktan görünen karınca gölgeleriyse; hangisi olduğuna karar verememek gibi... "ya dışındasın çemberin, ya da içinde yer alacaksın" dayatması gibi...
of aman nalan'ın dinlenilesi bir şarkısı.
#2262736 entrysiyle ne kadar alçalabileceğini gösteren şahsiyet. *
şimdi şöyle efenim. kendisi bir serbest çağrışım yazmış. bunu sindiremeyen bir takım insanlar, ki kendilerini burada tanımlamak istemiyorum, kendisine hakaretler savurmuşlar.

iyi de, güzel arkadaşım, biz budistlerin tanrıları, "inek" kelimesini hakaret olarak kullanmıyor muyuz. "maymun" bir hakaret midir? öyleyse, rte'yi maymun şeklinde resmedenler niye ceza almadı?

sözlükte zekamızı kullanarak yazmamızı, seviyemizi korumamızı ve hakaretler yağdırmamamızı temenni ediyor, kendisine hakaret edenler adına kendisinden özür diliyorum.
''moralmanım sıfırın altında eksi derecede'' şeklinde anlatım bozukluğu olan bir cümlede kullanılabilecek, anlama bozukluğu olan yazar.
12 imamlar ile 12 maymunun ilaveten rte ile ilgili olan maymun alıntılarının arasında bağ kurmaya çalışan bir takım ortam gereği yazarlık sıfatına nail olmuş insanların duvar görevi yaptığı yazarımsı. ayrıyetten bu tür yazarlar adına özür bizden.