bugün

hayatı insanların diklerini eğikleştirme üzerine kurulu bu hatun açıp da koklatmayan cinslerden. her okulda vardır bunlardan yeter ki görmesini bilin. ha böyle sapık gibi bakacak bir durum yok zaten, kendinden öte bir şeyler yürüyorsa o yolun yolcusudur derim ben. ne saçma bir tanı arkadaş ya.

haklısınız bir çay koymam lazım.
"haklısınız bir çay koymam lazım."

(bkz: yazar kendini çözmüş)
ergen gençler için mastürbasyon malzemesidir.
(bkz: liseliler uludağ sözlük dışına çıksın)
denk gelmeyen kışkırtıcı hatun.
bir yerlerde nefes alıyordur ama nerelerde?
Kantinin ortasında tek başıma oturuken görüp yarıldığım başlık.valla bizim okula yok böylesi ama yazın sıcak sıkıcı günlerinde denk gelmiyo değilım böyle hatunlara uuc beybi.
Sütyen taktığı zaman daha dolgun olacağı için başlıkta çelişki olduğunu düşünüyorum.
eger ilk okula geliyorsa normaldir.
eger orta ögretime geliyorsa anası cahildir.
eger liseye geliyorsa kaşarlanmaya başlamıştır.
eger üniversiteye geliyorsa verektir ve dikkat çekip arkadaşları arasında zekasıyla ve ya güzelligiyle ön plana cıkamıyorsa fizigiyle cıkmaya çalışmaya başlamıştır.
eger yüksek lisanstaysa bu hafta kirli çamaşırlarını yıkayamamıştır.
eger doktora yapıyorsa sakin olun sadece o gün takmayı unutmuştur.

edit: beyaz gömlek ya da dar badi giyip gözlerinize baka baka üzerini ıslatıyorsa hiç durmayın !! kaçın !! iliginizi kurutabilir.
Meme ucu belli olan hatundur .
caps varsa ergen godiklerin hayalini süsleyendir.
insana katledilmesi caizdir urun kellesünü deme hissini yaşatan cıbır.
iyidir , candır.
eski kız arkadaşım lisedeyken yapardı. Çok tahrik edici bir durum. Yalnız fakültede daha denk gelmedi öylesi.
dikkat çekmeye çalışan bayandır.
annem göster ama elletme diyenlerdendir.
15 yıllık eğitim-öğretim hayatımda asla göremediğim, yaşadığı rivayet edilen insan ırkı.
bizim okula gelmesi halinde büyük hata yapmış olacak hatundur. Yazık günah bu çocuklara zaten kız yüzü göremiyorlar.
bi gün bende donsuz geliyimde görsün dedirtir.