bugün

entry'ler (296)

1 80 boyla topuklu giyen kadın

Candır. Niye bu kadar gerildiniz anlamadım. Kızlar kısa diye laf eden erkekler grubunda 180 in altındaysanız zaten ayıp.çekin gidin de ağız tadıyla laf edelim kısa kızlara. 170 boyunuzla laf edip sonra da bunları beğenmemezlik etmeyin. Dipnot: buldunuz da sanki böylesini laf ediyorsunuz.

sadece alt yazılı film izleyen kişi

ehl-i keyf kişidir benim gözümde. her ne kadar dünyadaki sayılı kaliteli dublaj yapabilen ülkelerden olsak da orjinali ayrı bi tadı verir. mesela bi kere bile batiatus*un kendi sesini duymadan o diziyi bitirdiyseniz boşa izlemişsiniz. o adam sadece sesiyle bir karizma yakalamıştır.dublajda ise amele gibi durmaktadır. veya birinin "you gonna be kidding me" demesini "dalga geçiyor olmalısın" diye duyduysanız bu yaşınıza kadar zaten ölmüşünüz ağlayanınız yok.olmadı eğer barney* in "legen-wait for it- dary, legendary" deyişini duymadıysanız/"efsa-bekleyin-nevi, efsanevi" olarak duyduysanız kendinizi en yakın yerden atın. telaffuzları oldukça şey fark ediyor.

bim de satılan muhteşem ürünler

Adamlar ufak tablerone satıyor. Siz daha tartışıyorsunuz.

umut sarıkaya tipi mutsuzluk

iştahla sipariş ettiğiniz yemeği yiyecekken hiç aramayan akrabaların bile sırayla araması. haliyle sıcak yemek soğuk içecek ikilisi buz gibi bi yemek ve ılık bi içeceğe dönüşür.

şehir dışında üniversite okumak

Yurtta katlanılamayacak eziyettir. Ev tutup öyle kalmak en iyisi. Durumunuz varsa tek çıkın eve de. Başkasının kahrını çekmek sıkıntı. Ha nedir kişilk meselesi tabi, bazıları tek kalamaz orası ayrı. Ama benim tercihim tek evde geçirmekten yanadır üniversite hayatını.

kızların hesap ödememe yavşaklığı

Benim isyanım ödesek suç ödemesek suç diyen kızlara bu başlıkta.
Çok düşünmeye gerek yok. Çantasına hamle yapsa yeterli. Karşısındakinin düşüncesini öğrenir. Nedir bu vay anlamıyorum vay bilemiyorum olayı. Çok zor değil. Hamleni yap, en fazla bir iki ısrar et. Olay çözülür.
Bu arada fazla gurur arkaya vurur beyler abartmayın siz de.

pisi pisi pist pisi pisi pist

iki ileri bir geri gider kedi . (bkz: mehter takımı)

işler güçler

Senaristin sahneleri sıkmaya başladı artık. Yine de kaliteli yapım. O sıkıcı sahneler bile koparamadı beni diziden.
Bi de gerçekten film kısmı azaltılsa daha da güzel olur.
Her şeyi duyan senarist, buraya da bak hele. O üçlü hala izletiyor diziyi ama kalan kısımları pek sarmıyor be. Zehra senarist felan adeta ekstra bize.

uludağ sözlük gece tayfası

uyku tutmayınca bu saatte yapacak başka birşey kalmıyor.

efes pilsen

klasiklerinin tadı berbat biradır. ancak bomonti hala tuborg gold la aşık atabilir.
ha kazanabilir mi, belki.

edit: tabi bu iki aşık atan biramızdaki ortak özellik nedir: tek merkezde üretilmeleri. bu bile yeter onları sevebilmek için. tüm türkiyede lezzet aynı.

yapılmış en aptalca dalgınlık

kot pantolon ihtiyacı sonucu alışverişe gidilecektir. valide hanımı da aldım çıktım hava alalım diye. neyse herşey iyi güzel aldık kotu. para ödendi teşekkür etmeler rica ederimler felan. bikaç sn ben tezgahtaki kota* kilitlendim. dünyaya döndüğümde valide hanım mağazanın kapısında kasadaki eleman da arkada bişeyleri düzeltiyor. en son beni beklerken görünce farketti eleman olayı, paketledi verdi kotu bozuntuya vermeden.

valide hanım? çoktan çıkmış bi aranmış geri dönmüş mağazaya beni göremeyince.

not: öğrenci adamsın diyerek kotun parasını kim ödemişti, tahmin edin.
ayrıca aptalca olan kasadaki elemanın dalgınlığı, tatlı olansa annemin dalgınlığıydı.

kendisine eşek penisi taktırmak isteyen adam

Vosvosa ferrari motoru taktırmak gibidir daha ziyade.

8 drop takım elbise

zulümdür, aranır ama bulunamaz. ha bunu bulduysan bile devamı var. (bkz: 47 numara ayakkabı).

alkolü fazla kaçırmak

Kötüdür. Saçmalarsınız. Birinci kattan atlayıp intihar etmeye çalışacakken sokaktaki dikenleri görüp terliğini isteyen adam tanıdım. Ayağına batarmış.

sigarayı bırakmak

Gözlemlerime göre zor. Bırakmış bi arkadaş var, her gün arar beni. Sigara der durur. Bırakalı da bir sene felan oldu ama zor demek ki işte.

3 beden büyük tayt giyen kız

Haşema giyen kızdır.

işler güçler

Yanlış mı gördüm yoksa paraf reklamına benzer bi afişte faruk k mı vardı bi ara murat boz yerine? Menajerle konuştukları sahneydi sanırım.

kişinin 40 yaşındaki haline sorular

Ölmedin mi daha sen?

önceden basılmış duracak düğmesine basan insan

basmazsa arka kapıda beklerken sadece orta kapının ışığı yanıyor diye sadece orta kapıyı açan bir şoföre denk gelirse eğer "kaptan arka kapı" diye bağırması gerektiğini bilen insandır.

zlatan ibrahimovic

insan ötesi birşey. O gol nedir öyle ya?!