bugün

ygs'ye sadece liselilerin girdiğini sanan bir insanın lafıdır.
Kendini denemek için ya da kazanamayıp iki, üç kere (belki daha fazla) giren kişileri genele katıp şahsımca kendini olgun sanan tam manasıyla zekâ yaşı onbeşten yukarı olmayan kişi veya kişilerin söylemidir.

edit: eksileyin tabi canlarım hepiniz onbeş falansınız seneye daha gelişmiş düşünce yapısıyla görüşmek dileğiyle. Ay nasıl da yerim sizi sıpalar.
tesadüftür. zira burada lise 1'ler 2'ler cirit atıyor. 4'ler olmasa onlar var.
sadece lise 4'ler uyuyacağı için geri kalan liselilerin seviyeyi düşürebilitesi hala devam ediyor. *
şaka şaka liseliler de bizden 2, 3, 5 fark etmez.
Bende diyorum sozluk niye boyle durgun, dogru yarin sinav var...

Sol frame daha bi kaliteli gorunmustu gozume...Vay be sozluk liselillerden olusuyomus resmen.
güzel bir gecedir, inşallah böyle devam eder ne diyelim.

ama her gün gece 02:00 dan sonra sözlük de ergen kardeşlerimiz okulları yüzünden yatıyorlar, ve sözlük asıl sahiplerine kalıyor kaliteli yazarlara, en iyisi sözlüğe gece 02:00 dan sonra girmek.
bayram günüdür bayram !
hafta da bir ygs olsun da rahata erelim diyeceğim kalitedir. bin tane kukla, bin tane taytsızkral, bin tane polis abla ya razıyım. yeterki şu ergenler yada liseliler sözlüğün içine etmesin. amin.
O halde bu gece sözlüğe girmeyenler tespit edilmeli ve kanala erişimleri kökten engellenmelidir. Sözlüğün bekası için ne gerekiyorsa yapılmalıdır.
sözlük 6.nesile geçtiğinden beri mala bağlamış bir ortamdır. ve 6. nesile geçiş döneminde ygs yoktur.

filhakika önerme saçmadır.
Ygs'ye sadece lise sonlar giriyor beyler. Buraya dikkat! Yani lise 3,2,1 (ateeeş. öhöm öhöm ) ler hâlâ burdaydı. Ya da daha altı. Demekki neymiş. Sorun lise sonlardaymış.
(bkz: anne ben tespit yaptın)
sonunda lale devri sona ermiştir.
(bkz: sözlükte format revizyonu ve üretkenlik gelişimi)
bütün liselilerin sınav yüzünden sözlükten uzak durmasının sonucudur.

edit:keşke hep sınav olsa
nice ygs gecelerine denecek durum.
yanlış olan bir tespit. zira bu sınava tüm liseliler değil sadece lise son sınıf öğrencileri giriyor.
an itibariyle liseli olmama rağmen, doğru önermedir.
tadının çıkarılması gerekn durum zira yarın sözlük tamemen ygs ile ilgili başlıklarla dolacaktır.
Yılda bir gelen doğumgünü gibidir. Zira az sonra salon başkanı olarak kendileriyle buluşacağım için benim yerime bu anın keyfini daha çok sürün.
sözlük yazarlarının ygs gibi 3 saatlik sınavla insan başarı ve zekasını ölçebileceğine inanan ösym ye hayır duaları okuduğu gecedir. gecenin sonunda yazarlar uludağ sözlükte online olarak bilgisayarlarının etrafında 8 kez turlayarak sözlüğü tavaf etmeleri öngörülmektedir.
sözlüğün kadir gecesidir efenim zira sözlük için bin aydan daha hayırlı, güzel ve sakindir.
meb dan sözlüklerdeki kalite artışını destelemek amacıyla tüm eğitim ve öğretim kurumlarınca yapılan sınavları 5 kademeli olarak revize etmesini talep ettirecek kutsal gecede meydana gelen mucizedir.
huzur var huzur. güzel başlıklar görüyorum, temiz, seviyeli,eğlenceli.
lys ye kadar özlenecek durumdur.
gözleri yaşartandır. ağlamak istiyorum sözlük, bunlarıda görecek miydik gerçekten.
sözlükteki potansiyeli bir kez daha gözler önüne sermiştir.
bu kadarı ile sınırlı kalmamalıdır.