doğru olan bir çıkarımdır.
doğru olan bir tespittir, an itibari ile sol frame in içine edilmemektedir.
yarın ergenler tarafından eksi yağmuruna tutulacak önermedir.
yerinde tespittir.
farkına varıldığı anda moderasyon ile görüşmeler başlamış ve sözlüğün gelişimi için kurulması planlanan bir oluşumun dolaylı yoldan destekçisi olmuştur.
ne kadar eli yüzü düzgün bu gece derken, nedenini anlamama yarayan başlıktır. neredeyse ösym'ye dua edeceğim.
doğru tespit. sınavı siklemeyip uyumayanlar var mı bilmiyorum.varsa da hiç çaktırmıyolar. kaliteli kaliteli takılıyolar. demekki neymiş uyumayan liseliler; isteyince kaliteli olunabiliyomuş.
10 numaralı entry, tespiti çürütmek isteyen bir muhalife ait gibi dursa da sağlam tespittir.*
fırtına öncesi sessizliktir. bunun bide dönüşü olacaktır.
üzerine laf edilmemesi gereken tespittir.
böyle oldukça sözlükten çıkası gelmiyor insanın.
(bkz: liseliler rahasız)
kalite, ihtiyaç duyulan özelliklerin sağlanmasıdır. şu an sözlük ihtiyaçlarımı karşılamıyor.
bir liseli olarak ygs ye ve dolayısıyla liselilerin yokluğuna bağlandığından katılmadığım halaydır.

ben yerime geçiyorum.
kaliteli ama bir şeyler eksik sanki dedigim durumdur. öyle alışmışız ki tayyibi yalayan, atatürke söven, bir entryde 45 anket sıçılabilen başlıklara, boşluktayım şu an. ellerim titriyor yazarken. moderasyon kapabilmiş midir acaba durumu?
çölde bulunmuş bi yudum su gibidir, çok güzel ama bir anlık.
kendimizi bu kadar alıştırmamamız gereken bir durumdur ki, yarın bunun acısı çok pis çıkacaktır. yarın ygs ile ilgili açılan başlıklarda büyük artış olacaktır. tabi ki küfürlü halleri ile.
(bkz: ergen ruhu burada)
yaralı stylalardan mesaj var . tüm ygs ye girecekler aşığınız yanında olamasak da diyerek uludağ sözlüğe selam söylediler .
sözlükteki potansiyeli bir kez daha gözler önüne sermiştir.
bu kadarı ile sınırlı kalmamalıdır.
gözleri yaşartandır. ağlamak istiyorum sözlük, bunlarıda görecek miydik gerçekten.
lys ye kadar özlenecek durumdur.
huzur var huzur. güzel başlıklar görüyorum, temiz, seviyeli,eğlenceli.
meb dan sözlüklerdeki kalite artışını destelemek amacıyla tüm eğitim ve öğretim kurumlarınca yapılan sınavları 5 kademeli olarak revize etmesini talep ettirecek kutsal gecede meydana gelen mucizedir.
sözlüğün kadir gecesidir efenim zira sözlük için bin aydan daha hayırlı, güzel ve sakindir.
sözlük yazarlarının ygs gibi 3 saatlik sınavla insan başarı ve zekasını ölçebileceğine inanan ösym ye hayır duaları okuduğu gecedir. gecenin sonunda yazarlar uludağ sözlükte online olarak bilgisayarlarının etrafında 8 kez turlayarak sözlüğü tavaf etmeleri öngörülmektedir.
Yılda bir gelen doğumgünü gibidir. Zira az sonra salon başkanı olarak kendileriyle buluşacağım için benim yerime bu anın keyfini daha çok sürün.
tadının çıkarılması gerekn durum zira yarın sözlük tamemen ygs ile ilgili başlıklarla dolacaktır.
an itibariyle liseli olmama rağmen, doğru önermedir.