bugün

(bkz: ibret alma becerisi)
eğlenceli vakit geçirmemi sağlıyor ve psikolojime iyi geliyor.
Burada yazar olmadan önce epey utangaç biriydim.
Ama şimdi birisi tokat atsa, gururla diğer yanağımı çeviririm. swh.
Utanma duygusu neredeyse hiç kalmadı.
Ve bunun, hem iş hem de aşk hayatımda çok faydasını gördüm.
Sözlükte herhangi bir entry yada herhangi bir başlık görsem aha bunu kesin şu nickli yazar yazmıştır diyorum ve yanılmıyorum. Evet böyle saçma bir şey oluştu iyi mi kötü mü bilmiyorum. iki satır kod arası uğradığım yer oysaki..
az da olsa bilgi içerikli girilen siyasi entryler var, onlardan bir iki şey kaptık şükür.

farklı hayat görüşlerine sahip insanları bir arada görüp herkesi dinleyebilmek de iyi bir şey bence.
bir şey kazandırmadı. zamanımı kaybettim.
Deist bir birey olmamı, özgürce ifade edebilmemi sağlamıştır. Ve bazı bireylerin yasakçı ve ırkçı olsa da zihniyetine tahammül etmeyi öğretmiştir.
Bazı özelliklerimi keşfetmeme sebep olmuştur.
Mesela kimselere anlatamayacağım şeyleri burada rahatça söyledim. Aaaa neler yapmışım? Diye düşündüm daha sonra.
iş hayatı, cinsel hayat vs. Tüm özelimi yazdım bazen. swh.
cimcifi burdan öğrendim. (ne yazık ki artık biliyorum)
rimjob u da burdan öğrendim.

hep bu tarz şeyler.
Azim, direniş ve pes etmemeyi öğretti burası *
yüksek troll toleransı.

herhangi bir platformda ne kadar aptalca yorum/konu/tweet görürsem göreyim şaşırmıyorum / sinirlenmiyorum.

"ya sabır" demeden "böyle de birileri var işte... neyse" diyerek moralimi stabil tutuyorum.
Kadın cinayetinde bile kadını suçlayacak şerefsizlerin varlığından apaçık haberdar oluyorum. Kazanç mı bilemem ama tecrübe.
Sadece dijital sosyal ortam olabilir. Arada bir tengir budun gibi yazarlar ne demiş ona bakıyorum. O kadar.
Asosyallik. Kesinlikle.
Hiçbir şey. Aksine biz kazandırıyoruz bir şeyler. Reklam geliri falan..
Sayin Tayyip cok guzel bir cumhurbaskani.
Şuan fazla bir şey kazandırmadı. Saçma entryler yazarak vakit geçiriyorum sadece.
Medeniyet ve ağır bir kültür. Evet.
Bir kac samimi arkadaş.
Bir kac dert ortağı.
Bir kac muhabbet edecek insan.
Onemsendigini hissettiriyor en azindan.
Erkeklerin tiniyetini anliyoruz.
Az da olsa bilgi içerikli girilen entryler var onlardan bir iki şey kapmaya çalışıyoruz işte.

Hiç yoktan farklı hayat görüşlerine sahip insanları bir arada görebiliyoruz.
Bu güzel bişey bence
Okuyabileceğim bir sürü yeni kitap keşfettim.
Bekleyip göreceğiz. Ben mi kazanacağım yoksa sözlük mü?
En şahanesinden bir melek.
bolca seratonin hormonu.