bugün

niye ezik olsunlar dedigim yazarlardir. anlamadim olayi amk. evde iken bilgisayar, disarda iken cep. that's it.
O benimdir. Mobil tasarımı güzel buluyorum gerçekten kullanışlı. Bir kaybım olduğunu düşünmüyorum. Eziklik gibi bir durum söz konusu değil.
şuan için beni ifşa eden başlıktır.
çünkü dışarıdayım.

edit: iphone 6 kullanıyorum.*
evde olmamam dolayisiyla, benim icinde bulundugum eziklerdir. galaxy wonder la girdigimi dusunecek olursak duble ezigimdir. daha ezigi varsa hodri meydan.
Pc den sarmıyor biliyon mu.
(bkz: yıldız Tilbe was here)
bilgisayardan mobile girerek ezikliğin zirvesini ben yaşıyorum galiba.
ne kadar da malca bir başlık.
telefon serüvenini nokia c3 ve symbian ile sonlandırmış, dolayısıyla ne android ne ios nede sözlüğün gayet şık yazılımıyla tanismadigindan "telefonla girenler cok rerorero " ayağı yapan cahil söylemidir. karşısında götü kadar monitörle 2 cigolayt rami, celeron işlemcisi olan kıytırık donanımla beraber muhtemelen windows xp kullanmaktadır.

Uyan olm, elimizdeki telefon senin o kıçın kadar kasaninda monitörününde birkaç katı donanıma sahip . Yazılıma girmiyorum bile...
Normalde bende mobilden girerim. Ama şu an bilgisayardayım. Burdan yazmak gerçekten daha zevkli. Klavyeyi hissederek bastığın her harfle orgazm olup nirvanaya bir adım daha yaklaşmak gibi tanımlanabilir.
Böyle bir başlık açan yazarı kınıyorum. Genelleme yapmak ayıp değil mi? Hayır yani adam veya kız her yerde bilgisayar bulamıyor misal. Ne yapacak o zaman? Tabii ki de mobilden girecek başka nereden girmesini bekliyorsun yazar kişisi? Sen bir çözüm öner mobilden giren kişi de ona uysun değil mi ama?
Edit : Ben de mobilden giriyorum ara sıra. Şu an olduğu gibi. Üzerime alınmadım ama kırıldım yani.
Aralarinda bulunduğum topluluktur.
iphone 6 kullanamasam da zenfone 6 kullaniyorum *
(bkz: o da bir şey).
Pc de fener maçı açık yeğenim, telefona kaldık işte napak...
%95inin mobilden entry girdiği başlıktır.
Ezim ezim eziliyorum.
benimdir pcyi satmıştım abimi polikinlige götürüp igne vurdurmak icin o zamanlarda fakirim iste.
insanlara hakaret edemezsin madlen baba.
Masaüstü evde boş duruyor, leptop dizimi yakıyor hem yatarken zor oluyor, tableti kardeşim esir aldı derken geriye telefon kalıyor. ilginç bir eziklik...
Yarram bizim telefon senin pc den hizli sen neyin kafasini yasiyon ?
PC de açık elimde de tel.
Bugün bir telefonun fiyatı PC fiyatını ikiye katlar abicim sen hangi çagdaysan artık.
Bir yazarın tek bir entryden "an itibariyle" 36 olumsuz oy almak nasıl bir duygu tatmak lazım amacıyla açtığına inandığım başlık. Tek bir entrye bu kadar negatiflikten sonra ezik kim acaba sorusuna yöneliyor insan.
Meziyetinizi zikim başlığıdır. istediğim yerden girerim bundan sanane...
Benim o ya. Evet ezikçe bir durum. Ama pc kadar değil haha.
Bilgisayarımı sözlüğe girmek için mi açacağım ? Hah... hah hah hah hah. Bugün de güzel güldük, eksik olmayın.
Kullandığımız telefonu 3310 zanneden yazar saçmalaması.
Senin bilgisayarına iki katı fiyat çeker bu telefon yeğen.