bugün

entry'ler (412)

suphi altındöken in kadavra olarak bağışlanması

Kadavra olsun insanlığa bir faydası dokunsun en azından.

ekşi sözlük yazarlarını instelaya kakalamak

Bir kaç nitelikli yazar kapsaydık iyiydi de neyse artık.

orhan atik

Galatasarayın yeni teknik direktörü. Henüz adı duyulmamış biri olduğu için hakkında söylenicek fazla bir söz yok. Zamanla görücez.

eşinin grup seks yaptığını öğrenen koca

Bu tarz olayların internette paylaşılmasını bile anlamsız buluyorum. Evlilikte yaşanan bi sorun o kadın ve adam arasında. Tutupta tanımadığınız biri hakkında atıp tutmanın anlamı yok.

arkadaşlar şarjım bitiyor ne yapmalıyım

telefonu şarja takmalısın.

yazarların karakterini şekillendiren ünlüler

Yazarların ergenlik döneminde karakterinin oturmaya başlamasıyla kendine örnek aldığı ve onun gibi olmaya çalıştığı ünlülerdir. Her ne kadar son yıllarda bütün gençlik ayni dizileri izleyip, aynı şarkıları dinleyip, aynı kitapları okuduyup farklı olmaya çalıştığı ama doğal olarak hepsi aynı olduğu için pek bir anlamı kalmamış olsada..

abdullah öcalan ın ölümü

Bir an heyecanlandım yapmayın şöyle şeyler.

herkes yalnızsa neden herkes yalnız

bir başka versiyonu için
(bkz: bu kadar insan yalnızken neden bu kadar insan yalnız)

türkiye nin avrupa birliği ne savaş açması

Avrupa birliğiyle savaşarak avrupa birliğine girmek mükemmel bir fikir.

çıplak eylem yaparken memesini evde unutan kız

Artık olayın uludağ sözlük yazarları tarafından düzenlenmiş olduğuna inanmaya başladım. Eğer bu planlı bir olaysa bunun ekmeğini okandan çok siz yediniz.

okan bayülgen in programında soyunan kız

Yalnız da ayrı yazılırcılar yüzünden bu hale geldik. Da da nedir her de da yı ayırcam diye uğraşmayın.

okan bayülgen in programında soyunan kız

ulan programı nerenizle izliyonuz. okan kime ayar verdi. kıza destek çıktı istediğin şekilde eylem yapma hakkın var dedi. ama hem ilerde pişman olma ihtimaline karşı kızı korudu hemde ceza yemekten kanalını korudu. adam gayet güzel idare etti ve çok güzel konuştu.

burak yılmaz

an itibariyle Çin'e gitmiş galatasarayın eski futbolcusu. Yıllarca Çin bize kazık attı. Şimdi intikam zamanı.

dahi anlamındaki de leri ayrı yazmayanlar silinsin

Benimde katıldığım düşünce.

hadise yi şampiyon yapmak

Normalde yarışmayı izlemedim. Sadece yarı finalden beri izliyorum. Bilmiyorum oraya gelmeden elenen daha güzel sesler varmıydı ama bence azizin sesi burdaki sesler içinde en güzeli.

0002

Beyni penisinden küçük olan yazar.

önder ile yolculuk

internet çöplüğünde milyonlarca saçma ve boş şeyin arasında faydalı gördüğüm nadir şeylerden biridir. Normalde kişisel gelişimle pek ilgilenmesemde dikkatimi çekmeyi başarmıştır. Ben kesinlikle çok faydalı buldum. Hakkında tek satır yazılmamış olmasıda beni üzdü. Ama sonuçta en fazla izlenen videonun iki eşeğin çiftleşmesi olan bi ülkeden ne beklenir ki?

ormanda çıplak kızla karşılaştım

iyice inci sözlüğe döndük. Adam baya pezevenklik yapıyor. ilgi karşılığında kızın çıplak fotoğraflarını teklif ediyor. Sanal pezevenklik lan resmen.

sevgiliniz tecavüze uğrasa ne yaparsınız

(Kesin biri yazmıştır ama ben göremedim yinede yazıcam)

Başlık açarım.

nickin sol frameden kayıp gitmesi

Nasıl bir his olduğunu bilmesemde benim için bir anlam ifade etmeyeceğine eminim. (ama yine de illa bişeyler yazıcam diyorsanı itiraz etmem)