bugün

1000+750=1750 tl. işsizim efendim, bu bile fazla bana.*
sözlükçülerin pm den kız düşer ümidiyle bol yalan ve sıfırlı gireceği limitlerdir

delikanlı olmak gerekirse ; 3 bin tl
platinum.
siz yapın hesabını.
500 olsa ne olur, 50bin olsa ne olur? sonuçta hayrına vermiyorlar mk. ne harcarsan harca ipe ipe ödetmiyorlar mı geri? ödetiyorlar. sıkıntı yok o zaman.

delikanlı olmak gerekirse;
yapı kredi ; 5000 tl
iş bankası; 5000 tl
ing; 4000 tl

not: lanet olsun çıkarttığım güne.
kmh 195,000
kk 200,000
(bkz: zekice planlanan şeyler)
200 tl amk. Ek kart.
Sadece faturalarımı ödeyecek kadar. Geri kalan her şey peşin.
Varın düşünün ne kadar zenginim.

(bkz: bugün de anket doldurdum anne)
işsiz olduğumu varsayarsak 3000 lira gayet güzel rakam. rakam güzel harcaması da güzel lakin ay sonu ben müjde ar, banka bakkal.
2 bin tl. onu da iptal edip peşin alışveriş yapmak için çabalıyorum. kredi kartı netten alışverişe yarıyor şu sıra.
0, kredi kartı kullanmak olmayan ve tutarının geleceği belli olmayan parayı harcamaktır.
akp'nin ekonomi politikası gibidir biraz da, cahil kesimi kandırırlar.
Türkçesini yazayım herkes anlasın. Bakın burası çok önemli.. "limitsiz"

Hadi.herkese iyi uykular.
nakit çalışıyoruz.nakit de de limit yok.

ps. off kızlar yeter yazdığınız.zengin arkadaşlar bana yazsın yönlendireyim benim kontenjan doldu.
limiti 2 bin lira borcu 2030 lira.
hiç kullanmadığım için sıfırdır.

(bkz: benim morali sifır sifır sifır)
(bkz: sözlükçülerin iban numaraları)
4 bin liradir. Şaka lan amk kredi kartim yok.
Yazıyla bin liradır. Saat başı arayıp 1200 yapalım nooolur diyen temsilciye ısrarla olmaz canım ısrar etme diyorum.
12 bin tl. Evet.
(bkz: kredi kartı yerine çanta ile para taşıyan yazarlar)
0 TL. Evet.
hehe 24 kart premium. pis fakirler sizi.
3000 tl, öğrenciyiz mk.
öğrenciyiz. borç bataaaandayız.
yıllardır artık pek kullanılmıyor olsa da, eski faal zamanlardan kalan yaklaşık 100 bin lira.
işin garibi, şu an resmi gelirim sadece 1500 lira emekli maaşı:)

ülen eskiden iş hayatındayken bankalardan ticari kredi çıkartmak için (tefeci faizi ayarı maliyetli) kıçımızı yırtardık, şimdi adamlar istemediğimiz halde her türlüsünü öneriyorlar.

herhalde o zamanlar hiç boşa çek yazmadığımız, senet protesto ettirmediğimiz için.
sanırım 8 bin küsür. o limiti bir an önce indirmem lazım.
Internet bankacılığında geçenlerde bir işlem yaparken tesadüfen gördüm, elim ayağım titredi.

Zamanında kaşla göz arasında otomatik limit artırma talimatı vermişim. Ne zaman verdim, hiçbir fikrim yok.

Ammavelakin, öyle ya da böyle 38000 tl limitim varmış. Kredi kartım kopyalansa kredi cekip milletin sex shop alışverişlerini ödeyecektim. Şükür, zamanında mudahale ettim.