bugün

Sözlükten tanıştığınız biriyle en fazla ne yaptınız? Bir soru.

Ben: buluştum kahve içtim ve gitti başkasıyla evlendi.
görmemiş gibi kızın memelerine dokundum. hala utanıyorum yaptığımdan.

not: ciddiyim.
True’nun heykelini Sözlüğe dikme vakti gelmiştir, ey cemaat-i müslimin.
(bkz: görüntülü sohbet)
Avuçlarından mı öptüm.
Ağzından mı öpmüş?

Evet
Yaşananlar iki kişi arasında kalmalı, kahve de içseniz, yatsaniz da özeldir.
Konuştum başka bir şey de yapamam. Dünyadaki en son zirve tayin edilecek biri yapısına sahibim.
Fake hesabındaki mesajlaşmaları okuduk.

Kim bilir belki buralarda bir yerlerde 61739. Hesabıyla yazıyordur.
true ile kadınlarımıza sahip çıktık...
Biraz hayatının içine etmiş olabilirim zamanında..
(Hak etmişti).
sahilde piizlenmiştik öyle işte tabii bundan 5-6 yıl önce.

edit:öyle işte başka bi şey olmadı lazere gidiyodum o dönem altımda yırtık kot vardı eve gittiğimde bacaklarımda kot yırtıklarıyla aynı hizzada lekeler olduğunu gördüm şok olmuştum güneş kremini o gün bu gündür aksatmam arkadaşlar mühim bi şey şükür iz kalmadı geçti. şimdi o bu şehirde yaşamıyor tabii ama ben hala burdayım hatta bu yaz tam 1,5 ay sahilin olduğu caddede kaldım yazın hatıralar acı verici ama napalım. sen bunu sessiz oku çocukların uyanmasın ldlşdşfşfş.
edit1: bi keresinde de bana otururken şiir okumuştu gülmekten altıma işemiştim çok bozulmuştu güldüğüm için özür dilerim knks. bi daha kimseye şiir okuma aq sabahattin alisi.
--spoiler--
sahilde piizlenmiştik
--spoiler--

sonra ne oldu? çekinme lütfen. nasıl olsa üzerinden 5-6 sene geçmiş. zaman aşımına uğramış olan ne varsa.
--spoiler--
izmir'e gelirsen ara demişti, ben de beş sene sonra gittim. Hatta bir de çay içtik. Ben, o, bir de kocası..
--spoiler--
--spoiler--
sahilde piizlenmiştik
--spoiler--

sürtündünüz mü?
yok verdim.
Biriyle bi yerde buluşcaktık, iş için almanya'ya geliyodu, unuttum ben onu sonra, buluşmadık, geldi mi gelmedi mi bilmiyorum da... o da yazmadı ben de yazmadım. Öyle kaldı.

Abi senle tanışmak isterim yazmıştı, iyi bi çocuktu sanırsam. O aralar çok işim vardı, resmen unuttum herifi...ayıp da oldu aslında...ama n'apiim lan unuttum...teee 3 hafta sonra falan aklıma geldi, hemen msj yazdım, cevap gelmedi, ben de yazmadım bi daa...

Sözlükten karı kız muhabbetine ise prensip olarak, girmem.
metrobüse, metroya bindik. kent lokantasına gittik.