bugün

özel mesajlarda, klasörleme özelliği getirilsin. misal, ben fi tarihinde a yazarına ne diye mesaj attığımı, mesajın tarihini hatırlamıyorum ; bir klasöre sadece a yazarından gelen-giden mesajları koyayım, bir klasöre b yazarından gelenleri ve gidenleri, vs...
"baslik ici arama" $eysi olsun. fazla sayidaki entry iceren basliklara entry girerken "acaba daha once yazilmis mi" dememek icin.

simdi aklima gelen edit: kesin bu entry de yazilmistir daha once.
(bkz: börek börek börek)
gizemli yazara mesaj atabilelim. ama nick'imiz gözükmesin.
nasılmış anlasınlar. ahahaa.
eksi oy veren arkadaşlar deşifre edilsin.bunu hararetle istiyorum
filmlerin orjinal isimleriyle başlıklar açılsın. insanlar o kadar uğraşıyorlar didiniyorlar film yapıyorlar. filmin ingilizce adı yazılıyor. ayıp. allah taş yapar.
silik sayfamızı açtığımızda son silinen entrymiz en üstte görünsün, aşağı sar sar bitmiyor. *
gec saate kadar online olan yazarlara iskembe corbasi ismarlansin, sabah erken kalkan yazarlara simit alinsin, cay soylensin. butun yazarlar sigorta edilsin. *
edit: birde bana sozluk altin yildizdan yeni bir takim elbise alsin. *
sözlük kesinlikle daha hızlı bir sunucuya alınmalıdır.

ping atıldığında 800 civari ms alınmaktadır.

Nixcon türkiye bu iş için uygundur hadi olmadı netdirekt almanya'da çok çok daha iyi bir performans gösterecektir.
(bkz: sozlukte basliklarin sonradan degistirilmesi)
(#1226151 )
en beğenilen entrylerinin kaç oyla en beğenilen olduğunu görebilelim.
sözlük 3 boyutlu olsun!

(bkz: ne yapsam da şu modları gıcık etsem)

(bkz: yok canım estağfirullah)

(bkz: bunu gerçekten istiyorum)
verilen toplam oy sayısı görünsün.
sözlük boş bkz.lar çöplüğüne döndüğü için "bkz vermenin, yazarlar bkz. kullanmadan da entry girilebileceklerini hatırlayana kadar yasaklanması".
vakt-i zamanında eksi oy için yapmış olduğum bir edit yüzünden entry'i silinmiş biri olarak bu olaya bir açıklık getirilsin. eksi oy için entry altına edit yapmak, eksi oylayan arkadaşa selam ederim hede hödö gibi şeyler yazmak yasakmıdır değil midir ? bu konu açıklığa kavuşturulsa iyi olur.
bilmiyorum daha önce söylendi mi ama entry yedekleme aparatı olsun.
çaylaklara daha fazla haklar verilsin. mesela özel mesaj hakkı, az karakter kullanımı. *
politika ve siyaset içerikli, insanların ağzında slogan haline gelmiş söylemler, cümleler sol frame'e gelmesin.
son günlerde olan üye girişi rezaleti halledilsin. üyeyim ama sözlüğe girmek için türkiyenin avrupa birliğine girmek için sarfettiği çabadan daha çok çaba sarfediyorum. moderatör arkadaşlar lütfen bir el atın şu işe bir zahmet.
entrynin numarasına tıkladığımızda, karşımıza bir alert değil de, textbox tarzı bir şey çıksa, biz orda yazanı direk c/p yapabilsek güzel olurdu galiba. hmm evet olurdu.
entrylerin dünya barışına ve özgür düşünceye hizmet etmelerinin onlara kafadan +3 oy kazandırmalarını istiyorum. böylece dünya daha iyi bir yer olabilir. hiç kimse için.
kim eksi oy veriyor görebilelim. *
gammazlık yapıldıktan sonra moderasyon tarafından gammazlara "gammazınız başarılı oldu/gammazınız başarısız oldu" şeklinde otomatik mesajlar gönderilmeli. böylece çöp entrylerin temizlenmesinde çok daha verimli çalışılacağı kanısındayım.
online yazarların yer bilgilerini yahoo maps veya google maps yardımıyla yerlerini görebilirsek tadından yenmez. hani olmaz ya komşumuzda sözlük yazarıdır tanışırız kaynaşırız..