bugün

avea fırsat.
garanti bankasından reklam mesajı.
internet şubesi tek kullanımlık şifreniz : 656514

önceki;

direkt internet giriş şifreniz basırılı bir şekilde değiştirilmiştir. yanlıslık oldugunu düsünüyorsanız lütfen 444 25 25'i arayınız.

daha önceki;

JQHZ referans kodlu yk kurumsal internet bankaciligina giris isleminiz icin akilli sms sisfreniz : 90945 sifre talep tarihi: 20.07.2012-10:12:45

---
evet üşenmeden yazdım.
bende oruçluyum şu 1 ayı morarmadan bitirmem lazım.bide sen zırlıyosun.bana atar yapma ne bu dargın davranışlar.
mavide yeni sezon heyecanı başladı.
telefonunuza 135 gündür kontör yüklemiyorsunuz .
turkcell
lanet devlete ödenen telsiz telefon vergisi. maşallah her ay sokuyor bana 1 türk lirasını
bilmem yani *
"ya ne sandın adam bizden"

yanlış anlaşılmasın, ev sahibinden bahsediyorduk, mafya değiliz. (bkz: )
google doğrulama kodunuz :206851
iyi güzelim ya hayırlı uğurlu olsun, allah yokluğunu göstermesin bizim burda öyle derler * sevindim.

Sanki bebek dogurdum lan sadece sınav sonucumu öğrendi.
Money Club: Migros,Tansas,5M,Macrocenterda 60**805 kartinizla 19 Agustosa kadar 300TL harcayin, 18MONEY=18TL kazanin! Alkol,sigara,TL yukleme haric.Detayi magazalarda
son ödeme tarihi 16/07 olan ekstrenize ait borç henüz ödenememiştir. gecikmeye düşmemek için ödemenizi hatırlatırız. ödeme yaptıysanız bu sms'i dikkate almayınız. (bkz: garanti bankası)
kurandan ayetler.
Turkcell - Cepten artık twitter ücretsiz vs vs vs .
" yedim" *
'bende sakin ol şampiyon dedim sen bana niye atar yapıyosun ki sen sorunca böyle mi yapıyorum ben dedim tık yok hala'

arkadaşımın karmaşık ilişkisinin esintileridir.
sence doğrumu yaptım aşkım.
bitti o zaman
artık eski sevgilimden oluyor tabi. ilginç olaylar bunlar.
yok artık bu nasıl birşeymiş. onlarda orda mı yaşıyorlarmış peki, söyledi mi?
he yani başka birisi olsa benden ayrılcaksın.

sevgilinin kuruntusu.
''kanka lan gönül razı mı yarım ekmek arası et dönere * muhahahaha ''
K:ben yatıyorum iyi geceler seni seviyorum''
ben: sanada

not: nickimle gayet uyumluyumdur.
'çok geç kaldın ama bir dahaki sefere artık * '
sözlükte bu basligi gördügüm zaman yanimdaki arkadasima da okudum "birinden ask sevgi dolu mesaj gelseydi yazsaydim bir havam olsaydi" dedikten sonra arkadasimin bana gönderdigi mesaj "askim seni cok seviyorum cok cok öpüldün" bunu saymazsak son gelen mesaj "aksam akm'de bayanlar da teravih namazini kilacaklar insaallah" bu * * *