bugün

shall be one in the sun.
dost gözüküp haset edenler!
biz mi kaaankaaa?
evet siz, sizin ben *munuza ğoyim!!
Bugün sabahtan beri bekliyorum. işe gittim zaman geçmedi. Sözlüğe girdim zaman geçmedi.
Gece oldu. Beklediğimle kaldım. Belirsizlik halleri canımı çok sıkmaya başladı. Net olmayan her şey zaman kaybından başka bir bok değil.
Anton Çehov'un hoşuma giden bir sözünü bırakıyorum; Sana bir iyi bir de kötü haberim var. iyi haber; henüz ölmedik. Kötü haber; hala yaşıyoruz.
Bugün parti varmış inşallah herkes twerk yapar.
Çok sıkılıyorum ya kendimi s*kesim var afedersin.
Zor bir gündü… pek bir kayıp yaşamadım ama her şey güç bela ilerledi, ilerlemeyenler de olumsuz gitmedi ama sürüncemede kaldı.. günün uğuruna inanırım ve bugün, uğursuZ bir gündü.. öyle ki, önemli bir telefon gelirse kötü bir şey duymamak için açmayacağım bile…
o kadar çok maske ve saklı niyet görüyorum ki bu kadar çıplak ve yalansız olduğum için acı çekiyorum.
Fakir doğarsanız bu sizin suçunuz olmaz
Ama fakir ölürseniz bu sizin suçunuz olur.
görsel
Bir ismin üstüne daha çizik attık çok şükür.

Sıradaki…
Bazen diyorum alayım başımı gideyim ama çalışmam lazım. Farklı bir iş deneyeyim diyorum ona da imkan lazım. Böyle bir ikilemdeyim yani.
(#46572881).
O deli karılar ile sevişirken kolaydı amkkkk bana verecektin tıkmak yerine.
istiyorum.
Baştan sona izledim filmi.
Neoyum ben diye sıyrılabilirisin kaçamazsın benden.
youtube'da gurme videoları ve uzakdoğu sokak yemekleri izleme huyum var. google da bana gitmiş, yöresel bir ablamızın blog'unu (kendi ifadesi bu) önermiş.. tam ezogelin..

neyse, siteye üye oldum.. sevaptır, destek olunsun, efendim görünce takipçim arttı desin, diye..

(bu arada, baharatları yağla karıştırıp yoğurduğunda mıncıkladım falan diyor.. kalbi kırılmasın diye uyaramıyorum ama buraya yazmak istedim.. çünkü o konuyu da kapamış.. hamurun arasına beşamel benzeri bir sos sürerken "yalnız rija ediyorum yorumları falan kibar yapalım, siz nasıl, bir ana babanın çocuğuysanız, benim de evlatlarım var" falan diyor.. ama, abla yapma böyle şeyler)..

neyse.. şimdi patlıcan kızartırken aşırı yağ çekiyor ya.. bu abla gitti bir kabın içerisinde küp patlıcanları soğuk, sıvı yağa buladı, sonra kızarttı, pek de yağ çekmedi..

belki ilginizi çeker..
Fiyatlara durmaksızın yapılan düzenlemeler hiç beklenmedik tepkiler doğurabilir. Toplumsal patlamalar yavaş yavaş oluşmaz,aniden olur. O yüzden gördüğüm gidişat için herkesi uyarayım dedim.eski zamanlardan bildiğime göre bu halk sabreder,sabreder,siz hiç tepki göstermeyecekler sanırsınız. Allah sonumuzu hayretsin.
Çok zaman geçiriyoruz gibi burada.

Bir sıkıntılar var eksikler.
Çocukken bizim mahallede Rum mezarlığı vardı. Koca koca mezar taşlarını kale direği yaptığımızı çok iyi hatırlıyorum. insanların çoğu mezarlıklardan korkar. Ben orda büyüdüğüm için pek de önemsemem.
15 - 16 yaşında arkadaşlarla toplanır, mezarlıkta oturur ikişer bira içerdik geceleri..
Sonra hepimiz üniversiteye gittik.
Ben Muğla'ya gittim.
Çok mekan gördüm canlı.
Marmaris'te arena'da da takıldım,
Katamarana da girdim.
Hepsi ayrı hikayelerdi ama ben çocukluk arkadaşlarımla o mezarlıkta oturup içtiğim o iki biranın keyfini hiçbir yerde alamadım.
Para, mekan, statü her şeyi satın alamıyor.
Al kafamda asılı duracağına, burda çakılı dursun.
Mezarlık tayfaya selam.
hiçbir şey için ciddi olasım gelmiyor bugün.
müzik eşliğinde, kızlarla eğlenme isteği var bugün. niye böyleyim anlamadım.

birkaç sıkıntılı grubum var bu şekilde.
şimdi bugün elimi versem, yarın kolumu alamam.

zor tutuyorum kendimi. *
Hava nın sıcaklığı diyorum ve susuyorum.
görsel

Evet öyle oluyorum arada.

Zaten sarılasım var alayından sıkıldım.

Yıkılsınlar karşımizdan biri desen nöbet geçirip duruyor diğeri kafadan kırık ruh hastası.

Siktirp gitmek istiyorum şu evden.

Çocukları gözüme gözüktürmeyin mümkünse tiksiniyorum.

Uyuyamıyorum amk kafayı yicem.
Daraldım yemin ediyorum sıcaktan ya.
çocukları gözüme gözüktürmeyin mümkünse tiksiniyorum.

Nefret ediyorum hepsinden.
Spordan çıktım markete gidiyorum kadınlar ve ufak çocuklar yolda kaldırıma oturmuşlar dondurma yiyorlardı. 1 yaşlarında bi kız çocuğu bana doğru döndü güldü ben de o gülünce kız sen dondurma mı yiyorsun dedim. ben ona laf atınca bana bay bay yaptı. Öyle yapınca dayanamadım sevdim adını sordum leylaymış. Allahım en sevdiğim isim. inşallah benim de böyle bir Leylam olur.
içimde garip bir his, bir bok olacak.
Neyle ilgili, ne şekilde olacak bilmiyorum. Ve her neyse, iki tane olacak.

Allah korusun, Allah her şeyin hayırlısını versin inşallah.
Ben sanırım saçmasapan bir şey yapacağım.
Nefes alamıyor hissindeyim.

Hiçbir şey umrumda değil, sadece pişman olmaktan korkuyorum.