bugün

Cumhuriyet'in imparatorluğa döndüğü bi' ülkede darbe yapmaya çalışırken yakalanıyoruz. Ellerimizde m4'ler g3'ler falan var bizi yakalamaya gelenler yeni çeriler aq ellerinde kılıçlar falan. Sonra beni yakalıyorlar ve bağlıyorlar. Elinde baltayla bir yeniçeri geliyor. Tam baltayı indirdi, kafam kesilecekken uyanıyorum.

Sıradan saçma bir rüyam. Evet.
kafaya kese kağıdı geçirip zirveye gitmek.
Ejderha gördüm ciddi ciddi. Ya da ateş saçan dev kertenkele de denilebilir tabi. Sağı solu yaktı gitti pislik.
(bkz: sevgiliyle romantik ortamda yarrayering içmek)
Elinde su tabancası ve içinde bolca köpük olan 4 arkadaşımın beni kovalamasıdır. Sorun şu ki yüzlerini bilmediğim ama rüyada arkadaşım yada yakınım gibi hissettiğim kişiler arttı.

Geçende kızıl bi kızcağız vardı. Gerçi aynı kızı 3 4 rüyada görmüşlüğüm vardı. Fantezi dünyası açık olan rüyalar, bilirsiniz hani.

Fakat durup düşününce kızın amerikan pastasında ki baş rol oyuncumuzun eşi olduğunu hatırladım. En çok koyanda buydu. Buda böyle bir anımdır.
grup seks yaparken izdihamdan ölmek.
görülen rüyada adobe flash player uyarısı görmek.
sözlük yazarlarının uykularında gördükleri rüyalardır.

çok acayip bir rüya gördüm, yanımda harika bir kız vardı ve bir sitenin içinden çıkıyorduk. bu sırada mahallede top oynayan çocuklardan biri kıza abla o kadar güzelsin ki gay olanlar seni görse gay olmaktan vazgeçer dedi. daha da ilginci o mahallede top oynayan çocuk benim çocukluğumdu sanki. bilmiyorum sözlük acayip bir rüya gördüm anlamı nedir ne değildir bilmem. yanımdaki kız ile ilgili hatırladığım tek ayrıntı ise dudaklarının çok güzel olmasıdır.
Bilmem hangi semtte, küçük bir meyhanedeyim. rakı masasında yok yok!.. ah ulen ne güzel bir yerdeyim diye sevinirken yanıbaşımda orhan gencebay oturuyor! elinde bağlaması ve arkada birkaç kişilik ufak bir saz ekibi...

çaktırmıyorum ama bir ruyanın parçası olduğumun farkındayım. keyfini çıkartmalıyım... anlat diyor ve başlıyoruz sohbet etmeye. derdimi anlattıkça her söylediğime bir bir karşılık veriyor parçalarıyla. dinliyorum ve demleniyorum...

"batsın bu dünya, bir teselli ver orhan baba!"

"yalnız değilsin"diyor.

"ne oldu bize? bir damla mutluluktu beklediğim... insafsızın kızı, kabahat seni sevende! bir görüşte aşık oldum, öldürdün beni; ben eski halimle daha mesuttum..."

"gönül bu. diyor; kır gönlünün zincirini!"

"ben ne yaptım?" diye soruyorum. kaderimin oyunu bu..."

"hatasız kul olmaz!" diyor.

"vazgeç gönlüm! kahrolayım bir daha sevmenin zamanı yok, tövbe..."

"kolay değil biliyorum lakin aşk pınarı kurumaz. dertler benim olsun de, sabret. dünya dönüyor, bir gün yine seveceksin elbet..."

"eyvallah baba, büyüksün..."

"berhudar ol evladım." diyor ve uyanıyorum.

hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun yarabbim...
uyuyabilsem göreceğim ama uykusuz, düzensiz bir hayatın ortasında olduğumdan dolayı uzun süredir göremedim.
Yine bir örümcek gördüm rüyamda. Ayrıca rüyanın içinde rüyaydı. Örümceğin gitmemesiyle birlikte bir türlü de uyanamıyordum. En sonunda alarmın sesini duydum ve uyandım.
Bütün gece arabalarım çalındı. Buna benzer rüyayı bir ay önce falan da görmüştüm.

Arabalarım dediğim ikisi şirket arabası diğerini de bilmiyorum..
ya benimde rüyalarımda silahlar ateş almıyor paso yumruk la öldürüyom adamları.bu gece keleşle taradım adamı adam kalbura döndü hala gülüyor arkada iki tane hatun striptiz yapıyor noluyo lan dedim aynada kendimi gördüm zenci olmuşum babam geldi o sırada paraşütle atladı general olmuş oha lan dedim sonra bi baktım kendim oldum bi japon kızı öpüyom kızda güzeldi ha.ula hep son olan olaylardan bi ibrahim tatlıses bi japonya.
Dün gece 3 sıralarında korkuyla uyandım. Rüyamda deprem olmuştu, uyandıktan sonra hemen kandilli rasathanesinin son depremleri gösteren sitesine girdim. Az evvel oldu daha veriler girilmemiştir dedim. Az önce yine baktım ve burada o saatlerde deprem olmadığını gördüm. Demek ki rüyamda deprem olduğunu görmüştüm, o şekilde anladım.

işin kötü yanı daha önce rüyamda deprem olduğunu gördüğümde bir kaç gün sonra bulunduğum yerde ürkütecek şiddette deprem olmuştu.
sana benden başkası katlanmaz, kendine bir iyilik yap ve evlen benimle.
sevgiliyi biçerdöverle eve bırakmak.
aya bayrak dikerken, bayrağı yerde uyuyan uzaylıya saplamak.
babamı öldürüyorlardı. normal karşılıyordum.
sonra tekrar öldürüyorlardı aynı kişiler. bu sefer ben de öldüreni öldürüp.. öldüren adamın abisine bunları sen yok et diyordum.
Hangi birini sayayım dedirten rüyalardır.
Kedi doğurduğumu gördüm, biri siyah biri sarıydı. Bi de mutlu oluyordum ya nasıl bi kafaysa.
Kediler babamı kaçırıyordu amk. Sonra bir makasla takas edeceklerdi ben de makası götürdüm, vermediler. O rüyadan sonra nerde kedi görsem kaçarım.
uyanıyorum başımda dede korkut, işte hikayelerinden filan bahsediyo ben de korkuyorum tam kaçıcam kapının önünde kılıç, geri dönüyorum duvarda kaftanı. dede korkut kabusu aman aman.
bi gün de kayısı reçeli gölüne girdiğim için ördeklerle kavga ediyodum sürü halinde kovalıyodu insafsızlar, zaten girmek de istememiştim.
rüyamda bir öğretmenimin (öğretmenlik vasfının "v"si bile yok adamda), bana gülerek bakıp "ben aslında öğretmen değilim, tüpçüyüm" demesi.
kırmızı yamaha r1'le it gibi dolaşıp, hastaneye gidiyorum. hastanenin otoparkında r1'i katlayıp çantama koyuyorum. işim bitiyor çıkarıp tekrar biniyorum. bu nasıl iş lan?
annemin, sen aslında delisin biz bunu senelerdir senden sakladık, demesi; benim deliyim diye evden kaçmam; annemin beni ikna edip bakırköye yatırması.