bugün

Şöförüm Sevmişim Seni Dinlerim hergün Ferdiyi.
Mükremin : Ya seni seviyorum da seni sevmeyi eskisi kadar sevemiyorum hani eskiden seni sevmenin birbirimizi sevmenin değişik gevrek bir tadı vardı seni güldürmenin lezzeti damağıma yerleşir orada mutlu mesut yaşardı. Yani bir şey olduğu vakit ilk bunu koşayım gideyim Asumana gideyim tarzı haberci telaşı olurdu.

Asuman : Şimdi ne oldu peki ?

Mükremin : Bilmiyorum Asuman , bilmiyorum. Kalbim bir kuyunun dibindeki bir suyun içinde nefes almaya çalışan bir gariban. Yukarı tırmanmaya çalışıyor ama ne yapsın kuyunun duvarları düz. Kuyunun duvarları ıslak.
fok balıkları çok yalnız.
Barbossa : - Dünya eskiden daha büyük bir yerdi...

jack sparrow: - Dünya aynı, sadece içinde daha az şey var...

Karayip korsanları-dünyanın sonu
şerrefsizim benim aklıma gelmişti. ödev konusu.
bitse de gitsek.
çay yok bok için.
ölüyorum anlasana!
--spoiler--
baba dondum tak şu bizim nişanı allah aşkına.
--spoiler--
aşk burada yaşanıyor güzelim
bodrum bana ben bodruma özelim

demek isterdim ama maalesef:

lingo lingo şişeler :/

bi bitmediniz sokak düğünleri !
bu yüzüm nasıl oldu biliyor musun? bir zamanlar karım vardı. çok güzeldi, senin gibi. benim çok endişelendiğimi, daha fazla gülmem gerektiğini söylerdi. kumar oynadı, tefecilere çok borçlandı. bi gün bunun yüzünü oydular. ameliyat için paramız yoktu, buna dayanamıyordu. onu tekrar gülerken görmek istiyordum. yaraları umursamadığımı bilmesini istiyordum. bende ağzıma jilet soktum ve bunu yaptım kendime. bişey diyim mi? benim görüntüme dayanamadı ve beni terk etti. işin komik tarafını gördüm, o gün bugündür gülerim.
(bkz: the dark knight) - joker.
görsel
-I have no friends. I've got family.
Bilemiyorum Altan bilemiyorum.
seni üç hayırla uğurluyoruz.
Çocuklar bir kere sever, bir daha da unutmaz...
şu an kafamda zeki müren bahçe suluyor.
şu an kafam da ersen ve dadaşlar konseri var yemin ederim. hocam bi arkadaşa bakıp çıkacaktım...
görsel
-sikerler kamil hepimizi sikerler.
Donum olmasa bizzat götümün kendisi görünecek.
uyuyamayan.
görsel
görsel
hepiniz bir sürmeli etmediniz.