bugün

Kabirde ilk gece 1-2. Çok merak ederek başladım ama beğenmemek değil de bana yetersiz kaldı gibi geldi.kurgu gibi. Hâlâ ilgi duyduğum bir alan. Bu konuda önerisi olan yazarlardan yardım alabilirim!
elif şafak-aşk aslında elif şafak ın kitaplarını okuyamıyorum ben sarmıyor beni.
(bkz: paulo coelho) -aldatmak

beklentimi karşılamadı. kadını kendime benzetmiştim ama sonradan farklı bir şey olduğunu gördüm. yarıda bıraktım. dışına kanmayın.
(bkz: siktir et)

siktir edin okumayın.
Yeni hayat ,Orhan Pamuk yazarken neyin kafasını yaşamış pek çözemediğimden hoşlanmadım.
Gizli anıların yolcusu ,Ayşe Kulin in bu kitabı televizyon izlerken okunabilecek kadar basit dile sahip olduğu için beğenememiştim.
Yüreğim seni çok sevdi
Roman değil seyahatname anasını satiyim.
don kisot. ilk okul 5. sınıfta okumama rağmen hala nefret ettiğim kitaptır.
kumarbaz.
kürk mantolu madonnadır. buna ek olarak tutunamayanlar.
Kahraman tazeoğlunun ergenlere hitap eden kitaplarıdır.
Basmane garından beş liraya aldığım romanların hepsi*
Pişmanım.
Mavi saçlı kız
Beyoğlu'nun en güzel abisi
Kürk mantolu Madonna
Fahrenheit 451
Od.
Nietzsche - putların alacakaranlığı. 80. Sayfalardayken yarım bıraktım. Beğenmememin nedeni kuşkusuz türkçeye çevrilirken sözcüklerin asıl anlamından uzaklaşmasıydı. Bu durumu kurtarmak için Çok fazla dipnot koymuş çevirmen ancak bu da boğuyordu. Belki yanlış zamanda okudum diye hala saklıyorum kendisini.
Ana. Başladığım her kitabı bitirmeye çalışırım ama bu kitabı tamamlamaya gücüm yetmedi.
soğuk kahve.

hediye diye okumuştum rezalet ötesiydi.