bugün

Tüm zorluklara, alaylara, zorbalıklara rağmen asla kendisi olmaktan vazgeçmediği için hayran olduğum karakterdir.
hikayesi yok, tarihi bir gerçekliktir.
bunu da mı biz söyleyelim. yok artık *
jetgiller'deki hizmetçi robotun ismi.
Duyduğumda içimi kıpırdatan, temiz bir kalbin dilinden dökülen nida. Öyretmenim'dir esasen ancak bilindiği üzere 'ö' sesi kabul görmez.

Ahh bir de kalbimi sıcacık eden bir miniğin, ses kaydındaki öyretmenim deyişi vardır.

Özünde minik, temiz yürekleri barındırır bu yüzdendir ki öyretmenim seçilmiştir.
Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz.
Adventist.
Söylemem, çok gizli
Bir hikayesi yok. Katy Perry ye benziyor diye aldım.
Mahlası Patron olan bir rapçinin hayvan adlı şarkısında kullandığı benim de hayatımla ilişkili olan bir nickname.
Evet arkadaşlar herkes nickini nasıl buldu onu anlatacak
Kendimden başlayayım.
Uludağ Sözlük' e kayıt olurken nicki ne yapayım diye kara kara düşünürken tv' de tarkan' ın şımarık klibi vardı ve o anda aklıma bir fikir geldi. Nicki findikkiran yapayım dedim daha önce bu nick alınmış. Ben de sonra senigidifindikkiran yapayım dedim.
Gayet güzel. ilk zamanlar sıkmıştı fakat kilo verince tam oturdu.
Empati duygusunun giderek köreldiği şu günlerde hayatımı başkalarına hissettirmek iyi geldi.
Arapça iye ekini soyadımla birleştirerek aykoliye, daha sonra k harfini ekleyerek aykoliyek'i buldum. 8. Sınıfta teknoloji ve tasarım dersinde reklam konusunda aykolik ismini bulmuştum. Benim nickimi alkolik olarak okuyan biri varmış. Ben de alkolik değil aykolik olarak nickimi değiştirdim. Neden değiştirdim çünkü değiştirme yerine tıklamıştım ve daha sonra da değiştirmek zorunda kaldım. iyiki de değiştirmişim çünkü artık daha çok tanınıyorum artık.
Bir soru.
doğduğumda oradaydı ve yalnız değildi.
1,5 yıl önce gazetede frank lucasın geçmişte kemalsit kimdir lan gençliğimde burada olacaklardı bak ben neler yapardım demesinden esinlenerek aldım. evet..
ah çağla abla ah yaktın bizi.
Magazinden (market) çıkarken.
(bkz: the elder scrolls v skyrim) ejderdoğan.
Nickimin, sağa sola salça olduktan sonra kendisine bakıldığında yaptığım garip hareketlerin normal karşılanmasını sağlaması gerekiyor diye düşünmüştüm.
Otomatik portakal filminde ki baş karakter Alex delarge dan aldım.
Şans eseri oldu tam. Uludağ sözlüğe gireceğim bir baktım slimani fotoğrafı gördüm onunla ilgili bir haber vardı yani aklıma bu geldi.
Christoph Grange'in Kızıl nehirler kitabı'nda gördüm.
kaydolduğumda hiç düşünmeden ilk aklıma geleni* yapmıştım, bugün "ehh sıktı gari" dedim ve en sevdiğim anime karakterlerinden birinin ismini yaptım.

(bkz: yagami light)