bugün

eğitim.
Satranç.
mesleğimde.
Manipülasyon,.
ulan adamlara bak biyoloji yazmışlar coğrafya yazmışlar amk öss hazırlık lan bunların hepsi. biyolojisine güvenenler össyi bilmez ben de şimdiki adını bilmiyorum üniversite sınavı işte amk.
yok beden eğitimi yazın amk.
satranç, bilardo, dans, futbol, masa tenisi, yabancı dizi, gözlemleme, pes 6-13 arası hepsi vs. vs.
(bkz: Hazır giyim sektörü)
(bkz: Moda)
(bkz: Girişimcilik)
(bkz: makro ekonomi)
(bkz: elektronik müzik)
(bkz: football manager)
Bilardodur efendim. iddialıyım.
çok pis sevişiyorsun derler..
matematik,havacılık,sürücülük ve genel kültür.
sıçmak ve işemek.
Hayal kurma sanati.
Fotoğraf sergisinde fotoğrafım var, resim sergisinde resmim, türkiye ikincisi öyküm var, ud çalarım, ney üflerim. kifayetsiz muhterisim efendim.
(bkz: ev hanımlığı)
Geometri, lotr, hafızama bir de müzik zevkime güvenirim.
çirkeflikte tanımam.
yemek yapmaktır.

ta ortaokul yıllarımdan beri yemek yapmak konusunda meraklı ve istekli bir delikanlıydım. ve en sevdiğim zamanlar bizimkiler tatil için şehir dışında olduklarında evde tek başıma kalıp da kendi yemeklerimi yaptığım zamanlar. anneme göre pisboğaz olmam bu konudaki temel tetikleyici iken, rahmetli babam hep "ağzımın tadını bilmeme" bağlardı bu merakı. aslında ikisi de aynı ama ben hiç düşünmedim nedenimi.

makarna yapmak bile bir sanat eseri icra ediyormuş hissi oluşturur mu bir adamda? benim için durum bu kadar vahim. yükseleni yay olan bir kova olmam bence en büyük etken bu konudaki.
Yaprak sarması. anneden gelen bir hamaratlık.*
istenilen bir içerik veya dosyayı en doğru tag larla bulmak.
Evimde kendime çok güvenirim. *
kare alan.
üçgende alan.
moral düzeltmek.

on dakikalık seanslarımızla tüm sorunlar halledilir.
futbol da baya iddalıyım.

(bkz: varsa şekliniz halısahaya bekleriz)
iyi edebiyat parçalarım.