bugün

entry'ler (774)

yazar yazmaz yazan yazar

aylar sonra sözlüğe geldiğimde hala konuşuluyor olduğunu gördüğüm yazar. yahu hep aynı kişiler mi yazıyor bu sözlükte allaşkına?

yazarların şu an dinlediği şarkılar

watain- waters of ain.

satılık 8 inci nesil uludağ sözlük nicki

10. nesil kimsenin umrunda olmayan saçma sapan elfçe nickimi bedavaya bırakıyorum.

22 eylül 2013 beşiktaş galatasaray maçı

olimpiyata gidip doğu tribünde izleyeceğim maçtır.

kesin konuşmamakla birlikte büyük ihtimal beşiktaş yenecektir diye tahmin ediyorum. sonuç ne olursa olsun, dopdolu stadda bulunmak paha piçilemez. yenilse bile üzülmem.

kemik gözlük

(bkz: yeter yıldırım demirören yeter)

zall ın yazarlara ssk yaptırmayıp yemek vermemesi

(bkz: sigortasız işçi çalıştırmak)

(bkz: uludağ sözlükte yazarken kendimi güvende hissetmiyorum)

tanım: zall ın bizi eksik etmesidir.

gece ellerini cebine sokup uyumak

(bkz: sen ne diyorsun değişik)

çok çalışıp 4 yıllık sevgili kazanmak

4 yıllık maalesef ki günümüzde yeterli değildir.

bunun yüksek lisanslı doktorası var. yurtdışında mastır da yapabilirsin tabii.. başka üniversitelerde, başka şehirlerde...

dizimag

twilight zone gibi kült bir diziyi daha yeni yayınlamayı akıl etmiş sitedir. hey gidi günler ben soğuklarda karda kışta o diziyi internetlerde arayıp bulmak için neler çekmiştim! neyse ki bulmuştum ama bir kırılmadım da değil.

1 haziran 2083

(bkz: tamam güldük bitti)

1 eylül 2013 beşiktaş gaziantepspor maçı

tromso maçında olimpiyat stadına gidiş ve gelişte tam bir eziyet çekmeme rağmen gitmek istediğim ama ulaşım zorluğundan gidemediğim maçtır. ayrıca stadın çevresi ulaşımı çok zor. arabayla gidince de park sorunu var saatlerce çıkamadık. arabayla gelenlere tavsiyem ise mümkün olduğunca statdan uzağa park edin, emin olun yürüyerek daha hızlı gidiliyor.

beşiktaş'ın kazanırsa iyice özgüven sahibi olacağı, ilerisi için kesin konuşamasak da en azından bir kaç hafta daha psikolojik üstünlük yaratacağı maçtır. allam inşallah amin.

1 eylül 2015

2 sene sonra bugün.

twitter hala popüler kalırsa sonbahar duygusallığına bağlayan tipler teoman şarkıları tivitleyecek, buralar şıkır şıkır entarilerle doluşucak ve ben popüler olucam.

aydilge türkiye nin en iyi sanatçısıdır

troll başlık olsa da ciddi ciddi aydilge'yi sevenler ve dinleyenlerin varlığını göstermiştir. aydilge ne ya.

yazarların kızları olursa koyacakları isimler

deniz. erkek olsa da deniz olur. ya çocuğu boşver de deniz çok güzel isim sözlük.

tipine bakmadan biscolata erkeği isteyen kız

bir paket piskolata yiyip kendine gelecek olan kızdır.

şekeri düşmüştür.

ulu yazarlarının sketch toy resimleri

http://sketchtoy.com/49096486

kahveyle kitap okumak

türk kahvesiyle yapmışlığım var, çok da güzel oluyor. ama bence nescafe ile pek mümkün olmayandır. tumblrcı tiplerin abarttığı şeylerden biri işte.

2013 mtv video müzik ödülleri

adaylara bakıp kendime göre bir şey bulmadığım için izlemeyeceğim ödül törenidir.

gece 04 00 da ateşlenen sigara

yarım saat süren keyfi vardır. şunla iyi gitmiştir.

http://www.youtube.com/watch?v=Xikm2YS_7xM

rockçı kadın

aklıma rock abla karikatürlerini getirmiştir.