bugün

Her yarım ağrıdı bugün onun dışında misafirleri pek iyi karşıladığım söylenemez.
Babamda bana baskı oluşturuyor ve geriyor bol bol falan.
bugün kadının biri bana cok güzel olduğumu söyledi bayağı bi 3 saat övdü burnumu falan sordu estetik mi diye cart curt annem yaşında bu arada. sonra konu belli mi müddet sonra siyasete geldi kemal dedemi her türlü savunduğum için kızdı sanırım bana aklın da güzel olsaymıs keske dedi. caktırmadım güldüm gectim ama cok üzüldüm. siyaset konusmaktan tas*gım cıkıcak artk secim bi an önce bitmeli.
Şu an güzelce şaraplarımı içtim kutlamamı yaptım. Lakin içimde bir burukluk yok değil. Kemiren duygularımın parçaları içinde koltuğa yaşlanmış oturuyorum. itirafım sizlere bir anlam ifade etmeyeceği için bende kalsın. iyi bir zamanda iyi insanlar iyi duygular sizin olsun.
artık sevişmek istiyorum!
Hayatın kendisine öfkeliyim.

Parayla fuhuş yapan kadınları bile seven affeden birileri varken, yaptığım basit şeylerin affedilmemesine öfkeliyim. Çalışarak elde edilemeyen her şeye öfkeliyim.

Ha bir de öfkeliyim.
bıktım amına koyayım. evet ulan, sövüyorum. küfür hassasiyetini siktirme şimdi bana burada.

sahte dostluklardan, yalan sevgilerden, sevilmeyişlerden, sevilip imkansız oluşlardan, bencil insanlardan, ruhu orospu kadınlar ve ruhu orul orul orospu evladı güç budalası yavşak adamlardan, dahası bunları kendilerini adam zannetmelerinden, satılmış siyasetçilerden, cahil bireylerden, asarım keserim modasından, götü ve başı ayrı oynayanlardan, 2 gram dik duramayanlardan, her şeyin ederinin "bazı ekonomi dehaları" sayesinde çok pahalı olmasından, birebir ilişkilere güvenememekten, para sevdasından, gereksiz ego ve özgüven patlamanızdan, özgürlük kısıtlamalarından, kendi kafanızda kurup olaylar öyle yaşanmış gibi yorumlamaya başlamanızdan, aşırı fanatiklikten, bağnazlıktan, bir görüşün çomarlığından, ikili ilişkilerin yüzeyselliğinden, 21 yıllık iktidardan, şu güzelim ülkenin değerini bilememekten, her gün katledilen kadınları görmekten, çocukların mutlu olamamasından, sevgiyle sevişemeyişlerden, her şeyin bu kadar piç edilmesinden, birçok şeyin inanılmaz basitleşmesinden ve daha aklıma gelmeyen, unuttuğum bir çok şeyden yoruldum.

manevi olarak huzurlu değiliz, sadece huzurlu olduğumuz anlara ya da huzurlu hissettiğimiz kişilere haklı olarak dörtnala sarılıyoruz.

sarılın zaten, sımsıkı sarılın, sevin onları. sevmek güzel şey.

yukarıda birçok şey saydım ve hepsi ayrı ayrı yorucu ama yine de gülün. gülümseyin, çünkü gülmek bazen devrimci bir eylemdir.

gülmeye daha da güzel bir neden arıyorum ben sadece o kadar. o nedeni bulana dek inadına güleceğim. çünkü yaşamak, buna değer.

bu coğrafyaya, bu başımıza gelen her şeye rağmen, değer.
yabancı ülkelerde uzun süre kalmak için elimden geleni yapacağım. yarının ne getireceği fark etmeksizin...
moral bozukluğundan kuzenimin düğününe gitmekten vazgeçtim. çok aşırı sinir ettiler beni.
kötü şeyler yapmamaya çalışıyordum ama karanlık taraf beni çağırıyor. insanlar çok aciz ve cezalandırılmaları gerektiğini düşünüyorum.
bizden yani ailemden bir bok olmaz. yıllardır bir gıdım ileriye gidemedik.

25-30 yıl önce halimiz aynı idi şimdi de öyle.
Birkaç şey var ancak bunların yaşanıp yaşanmadığını veya zihnimin bir oyunu olup olmadığını ayırt edemiyorum.
Bazen öfkelenmek beni rahatlatıyor.
eksi butonunu epey bir kullanıyorum.

artıyı da..
Son günlerde bıkkın hissediyorum. Ev işlerini aksatıyorum. Gizli grevde gibi bir şeyim. Bugün eşimle konuştum sonunda. O da farketmiş. Biraz dikkat edin diye yalvaracak haldeyim. Dökülen, kırılanı toplamaktan diğer işleri yapamıyorum.
Anne olmak çok güzel ama ev temizliği korkunç. Zaten akıl hastasıyım zorlanıyorum.

(bkz: gerçekten iğrenç bir hayat)
menuet ile sevişmek isterdim.
Her ne kadar ileri boyutta olmasa da sosyal fobiden muzdarip bir insanım ve bu da gerçekten çok kötü bir durum. Allah düşmanıma bile vermesin bu illeti. O kadar diyorum, evet.
bunalımdayım uykudan önce uyandıktan sonra etkisi gitti. babamın borçlarını kafaya çok taktım da ondan dolayı depresyonda idim.
Haziranda ilaçlarımı ciddi miktarda azalttı doktor. Üç günde delirmeye başladım. Allah sonumu hayır etsin.

(bkz: swh)
bunalımdayım uykudan önce uyandıktan sonra etkisi gitti. babamın borçlarını kafaya çok taktım da ondan dolayı depresyonda idim.

Vallahi bende azdım evde dışarıda bir kız gördüm öyle aşık oldum obje gibi geldi gözüme kiloluydu biraz zayıflasa varya fena olur dedim.

Diyete falan başlasa yani.

Ama annemin bana küstüğü gibi o kızda yüz vermeden gitti gerçe zaten gideceklermiş yola o yüzden olabilir ama neyse s*kesim geldi.

Ama anlamıyorum ben mi çirkinim.
sevdiğim her şey çürüdü ve yok oldu.
Ben 5 sene önce bu kadar mutsuz, bu kadar yalnız bu kadar yılgın değildim.

Aşık oldum. Başta sandım ki göklerim sayısız ışıkla doldu. Meğer o sırada güneş batıyormuş. O gün bugündür sanki Zifiri bir karanlıktayım.

Önceden yemek yerdim, çok mutlu olurdum. Yatağıma yatar uyurdum, huzurlu olurdum. Artık yemeklerin tadı yok. Uykularım beni daha çok yoruyor. Galiba Ruhum çalındı, ayaklarım bedenimi oradan oraya gezdiriyor.
tez zamanda aşk sarhoşu olsanız ne kadar iyi olur.
inşallah bu sefer bırakabilirim be.
Çok yorgunum. Beynim ve kalbim yorgun. Yaşamak bu kadar zor olmamalıydı.
Ne dediğini anlamadığım halde şu sıralar zazaca bir şarkıya sardım.