bugün

Çok güzel be sözlük. Gözlerinin mavisinde kaybolur insan be. Salak gibi 2 3 satır normal mesajları ondan geldi diye tekrar tekrar okuyorum nedense.hayırlısı be sözlük.
hayatımda gördüğüm en harika insanlarla hep internetten tanıştım.

olmazsa olmazım, yıllar önce buradan tanıştığım, christian olsun kod adın. hayatımda enteresan ve vazgeçilmez bir yerin var, dahasını söylemeye gerek yok. yazdıklarımı okumadığını söylüyorsun ama olur da okursan, şımarma hemen.

oyundan tanıştığım ilk arkadaşım, derin. bu kadar şeyi paylaşmamıza rağmen henüz birbirimizin gerçek adını bile bilmiyoruz. insan adını bile bilmediği insana kredi kartı bilgilerini verebilir mi yahu? bana duyduğun güven, kötü günlerimdeki desteğin, mesela bugün söylediklerin, gerçekten gözlerimi dolduruyor.

oyundan bir kişi daha, nestor. içlerinde gerçek hayatını en çok bildiğim sensin sanırım. çalışma hayatı konusunda özgüvenimi yerine getiriyorsun, insan ilişkilerine dair verdiğin öneriler de benim için çok değerli. değişim konusunda yıllardır beni ikna edebilen ilk insan oldun.

oyundan son tanıştığım ruh ikizim manyak hatun, aby. tatlı önyargısızlığına ve olayları acayip düzgün bir kronolojide anlatmana bayılıyorum. benim iyiliğimi ve mutluluğumu benden daha çok düşünen bir sen varsın herhalde.

böyle yazınca da sanki yıllık yazısı gibi oldu. neyse.

uzun yıllarımı yan yana ve her an birlikte geçirdiğim insanların birer birer iğrenç karakterlere bürünmesinden sonra değerinizi daha iyi anlıyorum. gerçek hayatta tanıştığım hiçbir insan sizinki kadar içten ve iyi niyetli olmadı hiç. hepinizi çok kocaman seviyorum.
O kadar hissizleştim ki, o kadar boş yaşıyor gibi hissediyorum ki itiraf edecek bir durum veya bir düşüncem bile yok.
bazen düşünüyorum da hakkım olmadığı halde sevildim. ve hakkım olmayan davranışları özlüyorum. kime anlatsam ''sana tanıttığı gibi değilmiş'' diyor. düşününce en başından beri benim ile sadece kız olduğum için ilgilendi. ama bir yandan da neden beni çeksin ki diyorum. off ben hep böyle oluyorum ya. hep birilerinin ergenlik anlarına denk geliyorum. heves oluyorum ilerisi olmuyor. olsun istediğimden değil de insan özlüyor ne bileyim. daha gerçek dünyaya atıldığım yok ama ne kadar saçma yaralar aldım sırf saflığım yüzünden. hala daha aynı şeyler oluyor. değişmek istemiyor bir yanım. ama bir yanım da çocuk kalmaktan sıkıldı, yoruldu. iyice saçma sapan bir hal alıyor davranışlarım. sanırım o sıkıcı yetişkinlerden olacağım. ileride oyun oynayamayacağım için üzülürdüm ama şimdi en sevdiklerim bile ilgimi çekmiyor. hayatta bana keyif veren bir şey de yok. beni kimse sevmesin istiyorum. bu çok bir şey mi acaba. sevilmek korkunç yan etkiler doğuruyor. ot gibi yaşıyorum derdim ama şu an anlıyorum ki o günler neşeli günlerimmiş. asıl şimdi ot gibi yaşıyorum. bir gün olgunlaşmak en büyük çekincelerimden ve bana uzak gelen şeylerden biriydi şimdi olgunlaşmaya başladım. keşke yalnız kalabilsem. evdekilere gülecek halim bile yok. ben o kadar ahmak birisiyim ki. hayatımı güzel hale getirmek için hiçbir şey yapamıyorum. sadece yok olmak istiyorum ya. sürekli birilerinin üzülmesini izlemekten de yoruldum. birbirini üzenlerden de. keşke zamanı durdurabilsem dudu periiiğ. kendim ile ne yapacağım bilmiyorum. bir gün çok enerjik ve hayat dolu iken sonrasında hayattan bezmiş oluyorum. acaba ilaç alsam düzelir miyim diyorum sahte mutluluk filan ama uyuşmak da istemiyorum. yaşamaya çalışmak berbat bir şey. bu dünyaya çocuk getirirsem beni kessinler.
''Yalnız kaldım. Kalabildim! Altı milyarın arasına doğdum. Ve hiçbirine çarpmadan geçtim aralarından..''
En çokta buraya gelirken haftasonlarında artık maçları takip edemeyeceğime üzülmüştüm.
birşeyleri itiraf etmekten utanıyorum :/
Benim hayalim Fenerbahçe forması giymekti .. deplasmanda galatasaraya gol atıp şanlı armamızı tribünlerin küfürleriyle, nefretiyle öpmekti.. çünkü buna değecek bişey..çok sıra düşündüm bunu.. bazen bunları düşününce gözlerim doluyor be sözlük.. benim fenerbahçe sevgim işte tam böyle..
özeniyorum bazı kızların sevgili seçimine. gerçekten dünyanın en güzel aşıklarını onlar kapabiliyor. ilgi, sevgi, şefkat havada uçuşuyor bazılarında. bir de kendime bakıyorum dünyanın en ben merkeziyetçi, en sevgisiz, en ilgisiz, en bana uymayan erkeklerini tercih ediyorum. hayır, sorun bende değil onlarda. kendi değerime güvenim tam, eminim ben daha iyi birilerine layığım. şunun bir formülü falan var mı kızlar, nasıl şu adamları kendinize kul köle edebiliyorsunuz bana da bir söyleyin, seneye falan lazım olur belki swh
sevdiğim , değer verdiğim insanların bazı kusurlarını görmezden geliyorum. onları üzmemek için rahatsız olduğum şeyleri söylemiyorum. sağolsunlar onlar da iyi niyetli insanları salak zannettikleri için coştukca coşuyorlar. sonunda onları hayatımdam siliyorum. yok sayılınca da eşekten düşmüşe dönüyorlar. hakedene hakettiğini zamanında vermek lazımmış. geç öğrendim ama öğrendim.
insanların başkalarının yanında farklı davranması midemi bulandırıyor.
Çevremde entellektüel olarak beni tatmin eden ufkumu açacak çok az kişi var. Olduğum yerde mutlu değilim yanımdaki kalabalığa rağmen inanılmaz yalniz hissediyorum. Hep aynı yapacak çok önemli bi şey var ben unutmuşum hissi.
itiraf ediyorum hayatımdaki yerimi hala bulamadım. amacım ne, ne yapmam lazım.
Yalanlar yalanlar yalanlar, bulutların ardında ki güneş gibi gerçek...
şimdi bazı şeyler o kadar anlamsız ki bütün hayatın boyunca dursan ve düşünsün içinden çıkamıyorsun sanki düşündüğün şeyler sen içinden çıkama diye girmiş hayatına sen hep bunu düşün dur ve sorgula diye ve bir zaman sonra kabulleniyorsun. başıma daha kötü ne gelebilir derken azıcık kafanı kaldırıp baktığında haline şükrediyorsun. bazen çok dertleniyorum ama öyle böyle değil gizli gizli ağlıyorum artık gizli ağlamalarım bana yetmediğinde açıktan ağlıyorum,rüyalarımdan ağlayarak uyanıyorum, olur olmadık yerlerde bir nara bakarken,bir çocuğu severken,kuşları izlerken,araba da giderken ne biliyim çay doldururken bile ağladım mesela geçen ve iyi olmadığımı söylediler ama iyi olmadığımda payları var mı diye hiç düşünmediler sadece söyleyip çekildiler kenara !

ha çok mu umrumda değil ama bir şeyden çok sıkıldım oda sürekli güçlü durmaktan acılarımı bastırıp sonra yıllarca üzüntüsü çekmekten o anda yaşamak istiyorum artık o anlarda sıcağı sıcağına ve böyle daha iyi olacağımı biliyorum...çözdüm tabi biraz zor oldu ama olsun geri kalanı böyle devam edeceğiz.
Bir de dizlerimin titrediği istatistik vizesi yaklaşıyor.
Senden nefret ediyorum matematik ! Bizleri hep diğerleriyle kıyaslamak üzere numaralandırdığın için..
Bir de üniversitedeki 3. yılım sosyal olarak geriye gidiyorum hep.
Korktuğum çıkarcı arkadaşlıklar başıma geliyor galiba.
Tabi hepsi değil ama arkadaşım çok az bunu biliyorum.
Keşke arkadaş seçebilecek kadar insan tanıyabilseydim.
Keşke bir yolunu bilsem bunun.
Şu an önümdeki kağıtta ölüm fermanım duruyor. Bitirdiler beni tamamen. Gecenin bir yarısı bu elimdeki kağıda ölüm emrime bakıp bakıp içiyorum.
Şu fırat'ın suyu akar serindir. Balkondan atsam kendimi o sulara.
güle güle sözlük eski günlerini özlüyorum.
günlerce endişelendiğim insanlar için harcadığım vaktime üzülüyorum. iyi niyetim yüzümden herkese verdiğim değeri bekliyorum karşımdakinden.

beni salak beni.
askere gidiyorummmmmmmmmmmmmmmm.
Insan canının yandığını bile bile gene de göze alırmış yanmayı.mantıken saçma ama her şey mantıkla yürümüyor be.
Anlatamıyorum sözlük be hissettiklerimi düşünüp cümlelere aktarmayı beceremiyorum.Ulan insan bu kadar güzel gülmemeli be.suç sayılsın böylesine güzel gülmek,gökyüzü gözlerinden yaz yağmuru gibi güzellik saçmak suç be. Insanın bunları bile bile elinden bir şey gelmemesi ise ceza be sözlük.
Hukuk yaratmak konusunda üstüme insan tanımıyorum. Arkadaşıma binlerce söz verip yine kendi istediğimi başka şekilde yapıyorum. Ama sonuç olarak verdiğim sözü tutuyorum Yemin etsem başım ağrımaz.
Zikerim parasını arabasını lan! Bana bana ceplerimin değil gönlümün dolu olduğu günleri verin!
Size kimseciklerin bilmediği hatta hatta benden başka da kimsenin bileceğini düşünmediğim gerçek bir itiraf .. 90 Dünya kupası Batı Almanya - Arjantin final maçını Müjde Ar 'ın Italya 'dan, Olimpiyat stadından bizzat izlediğini biliyor musunuz? Hatta Arjantin kaybettiğinde ağladığını ...