bugün

görsel
Geçmişe özlem her geçen gün artmakta sözlük. Özleniyor gecmiş ve geçmişe dair her şey.
Sanırım beni yapamamışlar sözlük. bi olmamışım sanki.
insanlar nasıl bu kadar kolay aşık olabiliyor aklım almıyor.
Şuraya tam 00.00 da entry girenlerin azmine hayranım.
Okulda bi' çocuk var. Sıra koordinasyonundan mıdır bilmem sürekli göz göze geliyoruz hayır olsun.
Her gün seçimlerinizle var olmakta olan kişiliğiniz ve her gün eylemlerinizle var oluşan hayatınıza hala hiç bir müdahale edecek gücünüz olmadığını nasıl düşünürsünüz?
görsel
Ne yaşayasım var ne de ölesim, ya mutluluğu köküne kadar yaşayalım ya da acıyı ve nefreti ama ortada kalmayalım be sözlük çünkü çok sıkılıyorum.
Onunla uğraşmak o kadar çok hosuma gidiyor bana zevk veriyor ki bunu tarif edemem. Artık ona takıntılı olmadığımı onunla uğraşıp sinir etmeye takıntılı olduğunu fark ettim. Daha çok acı çekeceksin canım hazır ol.
Uyuyamıyorum.
Artık yaşamayı kaldıramayacak kadar güçsüzüm.
Buradan gideceğim. Buradan .yani sadece mekan mıdır kastedilen.bu halden, bu bekleyişten, bu yerinde sayıştan...hatta bu hissin sadakatini bırakacağım ardımda. Buradan gideceğim.
gözlerimin içi kan kırmızısı, kan çanağı.
sevmişim, çok sevmişim. alışkanlık olsa bitişinin üzerinden 15 ay geçtikten sonra eksikliğini hissetmezdim, kokusunu yüzünü, sesini özlemezdim. kırgınlıklarım, kızgınlığım çok geri dönse ya da karşıma çıksa kaçarım, aynı acıları tekrar yaşamamak için, ancak tüm bunlar içimdeki bu duyguyu değiştirmiyor. insan acı çekse de hayatı zehir olsa da seve biliyormuş. 'ne garip şey şu ölmek' fiziki olarak varsın ama ruhun çoktan seni terk etmiş.
ulan bazı başlıklara uzun uzun entriler giriyorum çiçek gibi cidden bakıyorum 4-5 artı oy almış elün aşüftesi dilini deldirdiği piyirsinkin fotoğrafını atıyor sayısız layk alıyor. beyler alayınızı münübüse doldurup karıya götürebilirim. sorun buysa çözelim sorun yok. ama artık bazı şeyler düzelsin. yazara saygı artsın (yazar ben oluyorum burada).
bu arada ac dc dinleyen kız gerçekten çok çirkin.
edityum: hızma kızlarda çok seksi duruyo bu arada piyırsınk deyınce aklıma geldı.
Bana bakıyorsun. muhtemelen zor bir gece geciriyorsun. Acaba hangi anımız canlanıyor gözünde? Kaldığım sürece oradasın. Gitse ve bu gün bitse diyorsun. Gidiyorum ve gün bitiyor.
istemeyerek doğduğum hayatta istemediğim acıları yaşayıyorum istemediğim yükleri taşıyorum 21 yaşındayım ve gençliğimi yaşayamıyorum ve yaşamadan öleceğimide gayet iyi biliyorum. ve tabi ki bütün bunları mahşer gününde soracağım.
Karşısındaki insanları aptal yerine koyan insanlardan nefret ediyorum nefret hele ki gözümün icine baka baka yalan söylemek bak bakiyim salak mıyım haa.
Simdi bi elvedayı hakettin hadi bakiyim.
karaktersizin tekiyim.
Yine yanıldım sözlük. O yüzden siktir et yazmaya bile değmez.swh
insanlara yalan söylüyorum. On yıllık arkadaşım eski kız arkadaşı için ileri geri konuşuyor ve ben de evet öyle diyorum. Bunun nedeni hem kızın aslında para düşkünü olması hem de ona yazdığım mesaja cevap vermemiş olması ama tüm bunlar bir yana gerçek olan şu ki o kız benim arkadaşımdan daha iyilerini hak ediyor. Evet belki mal bir kızdı ama en azından dürüst bir maldı. Benim arkadaşım hem mal hem de dürüst değil.
Gece saat kaç bilmiyorum ama sabah olmasına az kaldı birazdan etraf aydınlanır zaten hava serin olduğundan biraz üşüdüm.
kapıyı aralık bırakan bir misafir sayesinde evdeki 2 kedim de dün akşam kaçtılar. Özellikle bir tanesi narin, sevgi dolu, saf ve denge problemi olan bir hayvan. Her çağırana gider.

ikisi de araba nedir, köpek nedir bilmeyen ev kedileri.

şu anda ofisteyim ve eşek kadar adam halimle kendimi ağlamamak için zor tutuyorum.

edit: biri dünden önceki dün, diğeri de dün akşam döndüler. kirlenmişler sadece. pazar gününden beri tuttuğum nefesimizi verdik biz de.*
Birinin sizden nefret etmesini nasıl sağlarsınız ?

Hakkınızdaki bütün gerçekleri itiraf edin, olsun bitsin.

görsel