bugün

genelde her pazartesi haftanın en beğenilen entrylerini okurum..

gece 00.00 da mesaj atıp en begenilen listesine girenleri direk eksilerim.. samimiyetsiz gelir bunlar bana..

fakat günün herhangi bir saatinde entry yi girip en begenilene girenlere hemen şuku basar. diğer yazdığı bir kaç şeyi de okur onlara da şuku basarım.
artık kosamayacagim. en azından bir yıl.
ne amcalarimin ne halalarimin torunlari yok. bi tane amcamin torunu var sadece. tadindan yenmez bi sipa. 3.5 yasinda. tum ailenin maskotu yazboyu. gidecekler bi iki gune. tum herkese ayrilik acisi coktu.

burda asil demek istedigim, annemle babam deli gibi seviyor, opuyolar cocugu, hele babami gorceniz bi kucakliyo, bi konusuyo, bi opuyo falan, daha beni opmemistir hayatinda, annem desen gidiyolar diye agliyo. dusundum de torunlari olsa kim bilir ne yaparlar. cok sanslisiniz dogmamis bebeklerim.
Şuan onun sayesinde mutluyum sözlük, güzel oldu.
Annem ve babam 6 ay ayrı evlerde yaşadılar. Daha doğrusu annem memleketimizde babam ise üniversite okuduğum sehirde benimle beraber yaşadı. Resmen ablam ve ben çocuk olmak yerine ebeveyn olduk. Onlar ise çocuk. Canım çok sıkkın sözlük. Artık annemde yanımıza geldi barıştı gibiler ama tam olarak değiller. Ayrı odalarda yatıyorlar. Bense günden güne karamsarlığa sürükleniyorum. Artık hiçbir şey beni mutlu etmiyor. Bildiğin mutsuzum. Karamsarlığım acayip artmış durumda. Şuan işteyim ama çalışasım yok. Sözlükte itiraf yazıyorum. Kız arkadaşım var ama şuanda o bile beni mutlu edemiyor. Bu arada okumaya da devam ediyorum. Okulumu 5. seneye uzattım. Ama bildiğin 6. seneye uzamış oldu. 2. dönemden dolayı. Herkes benim okulu 5. senemde bitirmemi bekliyor ve günden güne stresim artıyor. Strese girdiğim zamanlarda ise direk hasta oluyorum. Daha dün serum takıldı. Göğüs kafesim dar geliyor artık. Strese girip moralim bozuldu ya bi kere düzelmez artık uzun bi süre.
Korkuyorum sözlük çok korkuyorum.
küçük göğüslü kızlardan hoşlanıyorum.

hatta evleneceğim kadının kesinlikle küçük göğüslü olmasını isterim.
ikinci seneye kalmaktan akıllanmayıp hala boş boş dolanmam.
cafede yanımda oturan bir tip mastürbatör gencin etek dikizlemesi gibi bir saat boyunca ekranı kesti. hayır pencereyi açıyorum sivrisinek gibi kilitleniyor deyyus. kız arkadaşımla konuşacam amına koyim, belki ben "aşkitom * ))))))))))))" yazıcam ona, belki "babıyosun svglimmmm" yazıcam, niye özelimize karışıyorsun lan! neyse ki kalkarken hesabı ona soktum da hıncımı aldım, hesabı öderken onu güzel sürprizler bekliyor.

saçı sakalı da uzatmış satanist midir hippi midir anlayamadım.
aylardir bosluga sarilmaktan , atmosferle opusmekten, yalniz uyanmaktan gina geldi. bir ses bir nefes..
mükemmelliyetçiliğimin altındaki nedenin sosyal fobi olduğuna inanıyorum.
universite sinavina hazirlanirken odaya test cozucem diye girip muzik dinlemistim cok pismanim.
Çok insanın canını yaktım. Telefon numaraları olsaydı hepsinden özür dilerdim. Geçmişe dönebilsem hiç birini yapmazdım. hep masum kalmak isterdim sözlük beni anlıyorsun değil mi ?
ah sozluk,

deli gibi yagmur yagiyor, uzerimde sort-tisort ayagimda corap, buralar cok serinledi, simsekler cakiyor. her yer toprak kokuyor, elimde sicacik cayim, oh. annem izin verse cikip su yagmurda islanmak vardi ama kirlendim diye ortaligi ayaga kaldirir.
en yakınımızda görünen arkadaşlarımız vardır. hiç bir zaman yanımızda olmayan, yükleri hep omuzlarımızda olan. insan kullanıldığının farkında olmadan ne de mutluymuş oysa yaptığı hiç bir şey onu yormazmş. kullanıldığını farkettiğin andan itibaren her şey o kadar zorlaşıyor ki. hele kendini kurtaramıyorsan o insandan. ilişkinizin tamamen çıkar olduğu artık hep gözünüze gözünüze girmektedir. siz hep iyi niyet olarak nitelendirilen salaklığınızla her aslında iyi bir insan deyişinizde ardı arkası gelmeyen arkadan iş çevirmeler kullanılmalarla yeniden karşı karşıya gelirsiniz. en yakın her an birlikte olduğunuz insandan kazık yediğiniz an güven probleminin babasını yaşar, paranoyak gibi her insanı ince ince incelersiniz. ve insanın içi acır. hiç bir ağrıya benzemez içinin acımasına.
Çok tarifsiz duygular içindeyim. Kuzenimin eşi hamile. Biraz önce bebeğin üç boyutlu ultrason fotoğrafını gösterdiler. Aman tanrım gerçek bir mucize. Ağzı burnu anne karnındaki bebeği görüyoruz. Benim olsa bu kadar heyecan yaparım herhalde. Çok garip bir his annesi babası kim bilir ne hissetti kendi bebeğini görünce. Çok güzel birşey be. Allah isteyen herkese nasip etsin. Bizim minikte doğsun artık seveyim ben onu ya. *
ruhum liseli.
geçenlerde markete gittim ve kasada sıramı beklerken önümdeki müşteri bir kaç kutu prezervatif kayganlaştırıcı jel vs gibi şeyler almış sıra bekliyor. elindekilere çok bakmamaya çalıştım ve normal olduğunu geçirdim aklımdan. sonuçta leylekler getirmedi hiç birimizi. buraya kadar herşey normal. marketten çıkıp arkadaşlarımla buluşmak için bir kafeye gittim. sonra farkettim ki yan masada o çocuk oturuyor ve yanında da sevgilisi. kızı görseniz öyle saf ki hani yeşilçam filmlerindeki köyden gelmiş kötü yola düşürülen masum kızın gerçekteki hali. bilmiyor yanındaki çakalın ne planlar ne hazırlıklar yaptığını. aldıklarına şahit olduğumdan mı nedir çocuksa tam bir serseri tam bir nuri alço. işte o an öyle iğrendim ki sözlük. kendi içimde büyük bir savaş verdim kıza işte böyle böyle dememek için. sonra o çift ne yaptı o kız çocuğun gerçek yüzünü öğrendi mi hala merak içerisindeyim. halbuki bana ne kim kiminle sevişirse sevişsin.
kapi acik oldugunda uyuyamam. acik oldugunu hemen hissederim fakat kalkip kapatmaya usenirim. e durum boyle olunca sabaha kadar uyumadan kapinin kapanmasini bekliyorum.
kiminin acilmamis goncasi olursun ayni zamanda bi digerinin orospusu pardon siz ona fakbadi diyor.

hayat boyle, ve bu namuslu kizimiz bi gun esiniz olucak.

kızlar ne yazık ki sanildigi kadar el degmemis degil e tabi hepsi onun bunun altinda da degil ama bunun bi olcutu de yok.

demem o ki siz istediginiz kadar orospu deyin, o orospu birinin namusu ne yazik ki.

gece gece nerden dustuyse aklima, siz anladiniz.
Feci şekilde yalnızlık çekmeye başladım sözlük. Artık beni kimsenin anlamadığını düşünüyorum. Ruh hastası olma yolunda ilerliyorum galiba.
sünger bob izliyorum. hemde her gün amk. her yemek yediğimde açarım. bütün bölümlerini izledim dublajlı ve alt yazılı olanları. HAAAZIIIRIM HAAAZIRIIM
kürtleri sevmiyorum.
Ortaokulda hep yüzüne güldüğüm resimciyi aslında hiç sevmezdim be .
Sevgilisi olduğu halde yavşayan kız modelini uzun zamandır görmüyodum... Sever misiiin.. Sabaha mı saklarsın..
Normalde Metallica hayranı olmayan ben deli gibi the unforgiven iii dinliyorum ve galiba tüm kırgınlıklarımı anlatan tek şarkı bu... Metallica' ya bok attığım günlerden utanıyorum şu anda...

How can i be lost if i have got nowhere to go? Searched for seas of gold, how come it has got so cold?...