bugün

şu an kahvaltı yapıyorum ve yediğim şey dondurma.
Gözüme zerre uyku girmedi kalkıp sınava gideceğim ama pek bir şey bilmiyorum, vizem de düşük, lanet olası başım da tuttu yine moralim de bozuk zaten. Ne diyeyim

(bkz: yaz okulu pişmanlıktır)
yerine sevemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmm yerine sevemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmm diye bağırasım var, insanlar uyanmasın diye susuyorum.
Olum lan azerbeycan diyince bi tiksiniyodum başlarda. Şimdi geldik staj ayağına valla 10 numara 5 yıldız hayır kızları da güzel. Nefis valla alıp beslicem 3-5 tanesini.
hic bu kadar kararsiz kalmamistim sozluk. kafam beynim allak durumda.

simdi benim atamam olmuyor puanim dusuk. baraji gecemedim yani. ama subat atamalarinda her turlu giderim.

simdi sorun su, ben oturdum kpss calismaya basladim, ya subatta atanirsam bosuna mi calisiyorum ?

oturup çlismasam, subatta alimlar olmasa daha kotu.

hay sistemini sikeyim, boyle muallakta kalmak cok yoruyormus adami..
Az önce uzun uzun bir itiraf yazdım. Telefonda bir hata oldu ve yayınlanmadı. Olsun ama rahatladım ya, sen oraya bak.
Din yuzunden ayrilir mi insan. Ayrildik.
Bu gece rüyamda birilerinden kaçıyordum sözlük. Yine kaçıyordum onlardan. Dün yılandı onlar bugün insan oldular... Gene buldular beni. Gene yakaladılar. Saatlerce koştum, saklandım, kayboldum. Beni bulacaklarını hiç tahmin etmediğim bir caminin içine sığındım. Elleriyle koymuş gibi beni buldular. Bir adam geldi. iri, esmer, yeni traş olmuş birisi. Üzerime tabancasını çevirdi. Sonra karnıma sıktı. Acısı öyle ağırdı ki karnımda tonlarca kilo hissettim. Başımda bekledi adam bir süre. Kıvranamadım bile. Yalnızca o acıyla öylece durdum... Karnımda kurşun var gibi hissediyorum hâlâ. Bir tabancanın namlusuna hedef olmanın tadını korkusunu duyuyorum hâlâ. Karnımdan kanlar fışkıracak gibi hissediyorum. Allah'ım sen hayret... Allah'ım sen yardım et...
banyo perdesini her yıkadığımda ve tekrar astığımda içimde büyük bir mutluluk yaşıyorum. nedeni ise perde halkalarının eksik olmaması. yedi defa ev taşıyıp halkaları kaybetmemek hayatta elde ettiğim büyük başarılardan biridir. * *
Canım sıkılınca tatlı yapmak istiyorum ve hersey yapana kadar yapınca yemek istemiyorum insanlar internette bir birini takip ederken ben tarif bakıyorum ev kızı oldum cıktım.
5 dakika önce Hayatımda ilk defa sipariş getiren adama parayı verip üstü kalsın dedim. Pişmanım AMK.
itiraf ediyorum, benden sonrada yeni nesil yazarlar gelecek.
bugün günlerden internetten şiir okumaya elveda. çok mutluyum sözlük. meğersem şiire dokunmak gibisi yokmuş.
öleceğiz.
Reddedilmeme rağmen şansımı tekrar denemek istiyorum. Arkadaşlarım deneme diyorlar ama içimden bir ses onsuz yapamam diyor gibi. off derdimi sikeyim.
itiraf ediyorum
Bu başlığı internet de gördükten sonra yazar olmaya karar verdim ihi.
kırk yılda bir adama bakayım dedim.* karşıdan geliyor böyle, yakışıklı, şık bir adam filan. ben ki bütün gün topuklu ayakkabı tepesinde uçakta dört dönen insanım. adama bakarken ayağım burkuldu yere kapaklanıyordum. rezil oldum bir de mal güldü bana.
Akrabamın çocukları geldi ailece perişan oluyoruz sözlük gitselerde rahatlasak amk.
Buraya itiraf yazan ilgi budalaları. Hepinizi teker teker eksiliyorum her gün bıkmadan.
Nedir bu türk insanındaki her boka karışma hastalığı.kendi derdiniz bitti de başkalırın hayatı niye sizi ilgilendiriyor,tilt oluyorum sozluk.
ufakken komşulara dağıtılan aşure adabını bilmeyen ben, kapıya gelen komşunun elindeki tüm tepsiyi almaya çabalamam ve kadınla kapıda ufak çaplı bir halat çekme oynamamız. ardından kadının bi tane alın demesinden sonra iyice sıçıp;

"-şeey kollarınız yorulmasın dediydim ben ııhhm." diye lafı gevelemem. *
dünya kadar malın olacağına, fındık kadar amın olsun.
ne zaman yalnız kalsam aklıma ilk gelenin o olması. kimseye bir şey söylemeden saatlerce düşünmek ve tekrar hayata kaldığı yerden devam etmek sanırım en büyük itiraf bu olurdu eğer tanınan biri olsaydım.
duş jelimin icersine agri kesici attim.
şu yaşıma kadar (24) hiç bir kıza (erkeğe de tabi mk) çıkma teklifi etmedim, 3 çıkma teklifi aldım birini kabul ettim o ilişkimde 1.5 gün sürdü