bugün

entry'ler (695)

özel mesaj almak isteyen yazarlar

Dijital Çağ'da özel mesaj almak istemem, snapchat nick isterim. Ne gerek var bu kadar kasmaya... Stay cool bruh.

kadınlara en çok yakışan kıyafetler

Plaza boylar ve girlller bilir, mango plazanın lanetidir...

Dekolte yapıcam diye üzerinde eşşek kadar "dope" yazan tshirtle işe gelen kız biliyorum. Böyle olmayın. Ay dont layk det.

Ten renginize göre, modunuza göre giyinin. Sonuçta sizin en özel giysiniz karakteriniz, bırakın renkler sadece renk katmakla kalsın.

yumurtanın içindeki beyaz şey

yumurtacık.

türk erkeğinin fazla özgüveni

Türk'ün fazla öz güveni olarak değiştirilmesi gereken hede. Türk kızı + Türk erkeği ego boyutundan aynı bok olduğu için totalde Türk'ler olarak milletçe egolu varlıklarız. Bunu artık kabul edelim.

sözlük yazarlarının itirafları

Hayat boş, harcıcaklar bizi. Amerika'da master yapmak da çok pahalı. Daha bizimkilere demedim ama Rusya'ya gidicem. Oradan fintech-startup kovalıcam. Kızları da güzel...

sözlükten kız düşüren yazar

Yani ne gerek var? Burada bu kadar uğraşacağına git taksim, kadıköy taraflarına 2 bira iç yeni insanlarla tanış. Düşürmekse amacın düşürürsün de. Bu kadar kelime, cümle, paragraf kasmana gerek yok be abi.

snapchat ne yaa diyen insan ezikliği

Baya ezikmiş... Am göt meme kovalama ihtiyacı olmadığını verdiği bu cevapla anlamış olduğum bir abiyle tanıştım geçen, ezik falan değil. Kendimizi kandırmayalım.

sevgilisinin avucunun içini öpen erkek

Ya yok artık. Benim çocuk qalbim... Olum kafayı mı yediniz? Yanak, dudak, ilerleyen saatlerde boyun falan varken avuç içi ne? Allam Yareppim.

kalın bacaklara rağmen mini etek giymek

Giymese de olur ama giymiş ne yapalım, giyme mi diyelim? Yırtık kot giymesin de ne giyiyorsa giysin.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

işe girdim diye babam aramızdaki seviyeyi atlatma çabasına girdi. ilk soru " Oğlum varmı hanım arkadaşın ?" . Babamın kafası ne kadar da güzel. Baba neden baba ? Yok ki ameke.

90 60 90 kızın fizikten 25 30 13 alması

moralinin 0 0 0 olması gayet normal olan kızdır.

en iyi rimel

Hacı şakir Nevşehir. Hem sürünce karşıdaki de kanmıyor. Hijyenize etkisi dermatologlar tarafından kanıtlanmış. Tamam şaka yaptım.

hoşlanılan kıza kadınım olacaksın demek

"Hııı ben kızım salaq..." tepkisinin yaklaşık 1 salise içinde yıldırım gibi ineceği teklif.

kişinin 17 yaşındaki haline vereceği öğüt

Mühendis olma. Olucaksın da ne olucak yani ?

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Diana krall - temptation.

insan sikinin ölünce bile kalkabilmesi

insan beyninin ölmeden önce bile çalışmaması, mesela.

beni seviyor musun diyen sevgili

"Yok sevmiyorum, malım ben." şeklinde cevap verilmesi gereken sorudur.

ya tanrının sims oyunuysak

Yapay zeka mısın yani sen kardeş ? Valla ben değilim. Kendim seçip kendim uyguluyorum. Allah'ım bana bu kabiliyeti vermiş.

gerçek sanılan yalanlar

Seni seviyorum. Duruma en iyi uyan bu. Hea kürşat - gülsüm derseniz o ayrı.

dünyanın en samimiyetsiz cümlesi

"Mutlu yıllar." Doğum günümde facebook'umu dondurma sebebim olmuştu.