bugün

Cok kotu hissediyorum.
Cok kotu ve yalniz. Sanirim donusmekten korktugum insana donusuyorum. Yalnizim gercekten. Belki de beni uzen bu.
bölük komutanın amına koyayım. lan ibne tezkere çarşısının 1 tanesini kitledin ? nedeni ; zaten tezkere alacakmış. lan göt ben pazar günü bölükte ne yapiyim boş boş ? göt izin verde dışarda takılayım. yavşak piç.
artık ben de izmirli oldum. ama ne yapacağımı bilemiyorum sözlük...
Saatler anlamini kaybetti artik, gunler ve aylarda. Her an ayni. Icimdeki yarim kalmisliktan sadece bu. Ve bu canimi cok sikiyo artik. Yoruldum artik. Bu ruh halinden biktim. Icimdeki umudu oldurmek istiyorum.
mutluyum sözlük hem de o derecede öylesine ki sevişmek başlığına girip her entry'i artıladım. *
millet bayram öncesi tatile gider ben temizlik yapıyorum. bir de tek çocuk olmak muhteşemmiş. bok muhteşem. şimdi bir kız kardeşim olsa bütün işi kitlerdim ona. neyse perde takmaya gidiyom ben.
Lan eski sevgililerimi aynı rüyada sırayla görerek combo yaptım. Üstüne küÇükken kendimce pek sevdiğim bi aktörü de eski sevgilim gibi aynı rüyada gördüm. BilinÇaltıma sıÇayım ya.
Artık gereksiz insanlara için üzülmemeye karar verdim çünkü değmiyor. gidene kal demiycem. giderse gitsin. bu güzel hayatı onlara üzülerek harcayamam.
168 iq um var. Yeterince takdir edilmediğimi hissediyorum. *
"sen benim içimdeki büyük yangınların adı" diye başlamıştı şarkı sigaramı tüttürürken. sokağa bakıyorum insan yok, bir kedi miyavlıyor durmadan. herhalde annesini arıyor. saate bakıyorum 3ü geçmiş. sonra daha birkaç saat önce verdiğim sözü düşünüyorum. bu gece erken uyuyacağım, yarın işte ölü gibi olmayayım bu sefer. çünkü belki de ölü gibi gözükmemdendi ayşen'in farkında olmamam. bu uyuyamamaların ardı arkası gelmemeye başladı zaten son bir yıldır. evet belki gecenin 3ünde birçok kişi uyumuyor, ama çoğunun bir görevi var, kimisi vatan için nöbette olan bir asker, kimisi hasret kaldığı sevgilisini düşünürken bir yandan uzak diyarlara yük götüren kaptan. ayşen'e soracağım "bir akşam yemek yiyelim diye" de, uyumalıyım önce. kendime çeki düzen verip jilet gibi çıkmalıyım çünkü karşısına. tabi, ben çeki kendime verilecek çeki düzenin güzel uyumaktan ibaret olduğunu düşünüyorum orası da ayrı bir trajedi. külüstür bir arabanın kaportasını yenilediğinde çalışacağını düşünmek gibi bir şey bu..
o karı buraya gelecek!!!
Yaşım normal bir sözlük yazarından bayağı küçük ve insanlar bunu öğrenince benimle konuşmaz diye çok korkuyorum...
Senin ben yol gibi ta amk. 45 dakikada bir km yol anca gidebildik. Bu nasıl bir trafiktir arkadaş. Samsun yolu perişan. Canımdan bezdim lan.
Bazı şeylerin ben ne dersem diyeyim değişmediğini/değiştirilmediğini gördükçe bir yorgunluk hissi çöküyor üstüme. Istemediğim şeyler için istemediğimi belirtecek sözler söylemeye, tartışmaya gerek görmüyorum artık. Istemediğim biliniyor ama yapılmaya devam ediliyorsa ne kadar yorabilirim ki daha kendimi? Güzel demişler; olmuyorsa zorlamayacaksın.
i love you guys.
erkeklerden tiksiniyorum.
Söylüyorum ama yüzüme vurmak yok! V FOR VENDETTA yı izlemedim (ne olamaz mı amk!)
(bkz: bate toba mare) şarkısını dinlerken acaip gülüyorum. çok komik bir şarkı gibi geliyor bana
Normalde nefes alinirken cikan hiriltiya heleki uyurken .
O hiriltiya var ya kurban olurum.
Mutluluk sebebim oldu resmen.
yahudi lobisi başbakandan ödülü geri istiyor ya... şöyle seçime 2 gün kala sayın başbakan: "alın ödülünüzü başınıza çalın!" deyip yere bir atsa... ne wanminit olur bee...
evde biraz krema vardı. hiç olmasın diye içine süt kattım, biraz süt tozu. mikserle iyice çırptım. karpuzları minik minik doğrayıp içine ekledim. 'ev dondurması' diyerek çocuklarıma yedirdim. * *
Kendime güvenmiyorum.
ben dünyaya bu kadar sıkışmamıştım.

şişmanlar az öteye kayın pls.
en yakın arkadaşım f. itiraf edeyim seni çok seviyorum lan şu zor zamanların en iyi en cana yakın dostu.
Sınava hazırlanıyorum diye facebook ve twitter hesaplarımı kapattım, aylardır vakit ayıramadığım sözlükte buldum kendimi. Havadan sudan da olsa yazma bağımlısı olmuşum anlaşılan. Yok sözlüğe girmeseydim etrafı altüst edip çocukluktan kalan günlüğümü bulup bişeyler yazacaktım. Durum fena.