bugün

çok deli düşüncelere sahip oldum kendime kızıyorum ama yine düşünüyorum yine düşünüyorum.
allah bana iyi ki çok para yada bir hidrojen bombası yapabilecek zeka vermemiş.
mason doğsaydım çok kötü olabilirdi.
amerika da doğsaydım ya hippi ya torbacı olurdum.
afrika da olsaydım iç savaşa katılırdım iran da doğsaydım recm edilirdim.
kore de doğsaydım tembelliğimden ötürü sokakta dilenci olurdum.
yani iyiki türkiye de doğmuşum çok aşırı dinci olmamasından mütevellit hala nefes alabiliyorum.
çok rahat olmamasından mütevellit deli fikirlerime ayak uyduracak imkanım yok.
pakistan da bile olsaydım durum çok farklı olabilirdi. eşşek gibi çalışır orduya girer yada ordudakileri ayartmaya kalkar sebepsiz amaçsız yere patlatabilirdim. muhtemelen amacıma ulaşamadan ölürdüm yada hapse tıkılırdım.
sırf dünyaya ders olsun diye boş boş tüketip gereksiz gereksiz üremesinler sonra çokluktan birbirlerini yemesinler diye
canları yansında kendi dertleriyle uğraşmaktan başkalarına maydanoz olmasınlar diye.
ilk israil giderdi heralde gücüm olsaydı sonra beyaz saray gereğinden fazla güç insanı da halkıda azdırır.
bu yüzden orantılı bir seviye de olması lazım şimdi bunlara kimse bulaşmıyor karışmıyor çünkü orantısız güce sahipler.
** Ablam evde kaldı, * Ben sevip kavuşamıyorum, Abim sevgiliden sevgiliye koşuyor. Hepimizin ortak dert yandığımız yegane kişi olan çilekeş annem "bi' bitmediniz amk" dedi. Üzgün mü, sinirli mi anlayamadık.

** Şu anki bilgilerimle dışarıdan bakıp gördüğümüz hemşirelerin yaptıklarını yapabilirim. 4 yıl daha ne öğrenicez merak ediyorum.

** Araba sürmeyi de babamın arabasını da çok seviyorum. Geçen gece direksiyona geçtim, bir kilometre sürdükten sonra "teşekkürler bro." diyerek anahtarı babama teslim ettim. Uzaktan sevmek aşkların en güzeli.

** Sol işaret parmağımın içine klişe hemşire dövmesi yaptırmak için kredi kartı limitimi boşalttım.

görsel

Arkadaşlarım hemen "illa oraya da bi seksilik katıcaksın!!!" diye isyan etti. Umrumda değil.

** Kredi kartı limitini boşalttım demişken, neden bu ay bu kadar abandığımı anlayamadığım için dönem içi hareketlere baktım. Biri kredi kartımla perde almış. Hmffss hmmfsss vicdansız anne kokusu alıyorum.

** Otobüsteki birini gözüme kestirip serii katilcilik oynamak en sevdiğim aktivite. Kaçamak bakışlar falan çok eğlenceli oluyor. Bir gün gelinlik giydirilip, tecavüz edilerek, gözlerim çay kaşığıyla oyulmuş hâlde çöp konteynırına atılırsam sebebi budur.

** Hukuk bürosunda çalışırken içime içime saplanan "ya**ak var!" lafını hiç unutamıyorum. Haftada bir aklıma gelir, hüzünlenirim, kederlenirim. (#20915872)

** Karanlıktan nefret ediyorum. Yıllarca ablam tarafından "Korkma ben varım." diye kandırıldım. Geçen gün olası bir cin vakasında ne yaparım diye tatbikat düzenledim. Ablam uyurken "abla! abla! uyan abla!" diye bağırdım. uyanmadı. götünde pireler uçuşuyo kızın, korkmayacakmışım o varmış. O günden beri odam madamın evi gibi ışıl ışıldır her saat. Aynı yatakta olmadığımız sürece kimseye güven yok. Kol mesafemde olacak, acil durumda camı kırınız gibi, korkarsam ağzına yumruğu indirebilmeliyim.

** "yıldızlarımız uyuşmuyor." lafına yüzde yüzellibeş inanıyorum. Hayatımdaki insanların bazılarıyla görüşebilmek için deli gibi çaba sarfederken olmuyor, ondan daha uzak olan başka bir arkadaşımla istediğim an görüşebiliyoruz. Her sabah 10'da arayıp günaydın diyen biri var, asıl telefon beklediğim adamın beni araması 24 saatlik bir günde 4 dakikalık metro yolculuğuma denk geliyor. Şanssızlık dedim yenilgiyi kabul ettim. Erdem budur.

** Erkeklerden soğudum. Aseksüel oldum dostlar. Ben!!!!!!!!!!!!

** "Başkasına aşık oldum." demek suretiyle terk ettiğim adamın ahı tutuyor olabilir. Bu kadar tersliğin başka açıklaması olamaz çünkü. * * * * *

** ruh-i mücerret çok ürkütücü bi' kelime.

** Geçen gün uyumadan önce, allah'la pazarlık yaparken buldum kendimi. Günah yazmasın. "Sen şunu yap, ben bunu yapayım." diye bayağı kurban pazarlığına girişmişim. Tövbe tövbe bismill...

** Arkadaşımın sevgilisi Ziraat mühendisliği okuyomuş. Mühendis fetişi biri olarak, "Ziraat mı? hayıııırrr! haaaayyyııııırrrr!!! Yalaaaannn! Öyle bi mühendislik yok!!! Bitki koruma falandır o!" diye böğürdüm. Sonra araştırdım Ankara Üniversitesi'nde Ziraat Mühendisliği diye bi şey yokmuş.

** Lisedeyken okula servisle giderdim. Adam ilk beni alırdı. Gün doğmadan ben doğardım, giyinirdim, çıkardım, hava karanlık olurdu hele bir de kışsa. Bi' gün uyurken abim beni sarsarak uyandırdı. "Kalk servis geldi seni bekliyo!" dedi. Palaspandıras hazırlanıp çıktım ki servis falan yok. Kaçırdığımda diğer öğrencileri toplar sonra tekrar gelip beni mutlaka alırdı. Bekle bekle yok. Bekle bekle beklee, yok. Baktım gelmeyecek "Ne gidicem okula, yatarım ben de." diyip eve döndüm. Abim çoktan uykuya dalmıştı. Kendi saatimin yanlış olduğunu düşünüp salondaki saate bakmaya gittim. Saat 3'tü. itiraf etmeliyim ki sağlam darbe almıştım. O günden beri önce lafa bakarım laf mı diye, sonra söyleyene bakarım abim mi diye.

** Bana adres soran biri olunca, adres soranla, bana en yakın olan amca arasında paralel akım oluşturuyorum. 6 yıldır pierre lotide oturuyorum. Geçen kadının biri pierre lotide, pierre lotiye nasıl gidebilirim diye sordu. Anlatamadım. Amcaya aktardım soruyu aynen. Bilimum el hareketleriyle anlaştılar. Helal vallahi, şahsen ben anlamadım amcanın ne dediğini. Nietzsche gibi bıyıkları vardı habala hubala ne dediği belli değil ki sorun bende mi!

** Nietzsche'yi aklımdan yazdım.

** Hiç kız kavgası etmedim. Geçen gün anneme "Anne herkes elbet bi' gün eder di mi?" dedim. "Eder herhalde." dedi. O günden beri çok uysalım. Ben edemem öyle kavga, anca laf sokarım. sanırım ben asil bi insanım. suskunluğum asaletimden. yoğusa görürdünüz ebeyizinkini tersinden.

** seks hakkında espri yapamayacağım kız arkadaşlarımı "en yakın arkadaş" listeme ekleyemiyorum. Ve ne yazık ki en yakın arkadaşım böyle espriler yapamıyor. Anca "ahahahah hayvansın." "ahahahah eşeksin." Belki de zoofili eğilimi var. Bilmiyorum. Düşünücem.

** benimle konuşurken huzur bulduklarını söyleyenlere gülümsemekle yetiniyorum. bir şey sakladığımdan ya da bildiğimden değil. sadece bunca korku, çelişki ve tereddütün dışarı sızmamasına imkan yok. hazmım kuvvetli demek.

** Bağımlı olmamanın bağımlısıyım. Bağımlılar bana çok aciz geliyor. Sigara bağımlısı bir arkadaşıma 171 sigara bırakma destek hattı kesildim. ara sıra bazı bazı Arayıp uyarıyorum o derece.

** sık sık gittiğim bi' kafenin garsonu geçen gün numarasının ve birkaç cümlenin daha yazılı olduğu bi' kağıdı kahvemle birlikte getirdi. Verirken yarım yamalak bir açıklama yaptı, kağıdı tuttuğu eli titriyordu. Numarasına dönmedim tabii, ama masumiyetini, heyecanını gördüğümden mütevellit çok mutlu oldum, hâlâ insanların içinde varmış bu, onu anladım. Bende uzun zamandır yok, buna üzüldüm. Sonra erkek arkadaşlarım kağıdı alıp yaktı. Olsun ben onları böyle öküz sevdim.

** Geçen gün yine gözlerime iltifat ediliyor... * Adam "Sahipsiz bakışların benim olsun isterim." dedi. Direkt uzaktaki arkadaşımı arayıp "Kro ama güzel laf söyledi allahı var." dedim. Bozdu beni, Şarkı sözüymüş, hayal kırıklığına uğradım. Hayat böyle, her an yeni bir bilgi, her an bir aydınlanış.

** Dün gece bi' bok yedim ki, biri beni gömsün. Aklıma geldikçe şu moda giriyorum;

görsel

edit: yaran diyaloglar linkini yanlış vermişim niye söylemiyosunuz allahsızlar.
yarrağımın şekil ve boyut olarak nacho vidalin yarrağına benzemesinden büyük haz duyuyorum.
peygambere ya da atatürk'e dil uzatan yazarların götüne torpil sokup patlatmak istiyorum.
***** dünyanın en dertli insanı *****

işler güçlerde sadi'yle zeynep'in sahneleri vardı. zeynep konuşurken sadinin kualğında müzik çalıyordu.http://www.startv.com.tr/...e-sadinin-aklini-basindan

birilerine acayip anlatasım akıl alasım var. bi sarı yakın kurban olayım.
Başlık açmayı bilmiyorum. Valla bak.
1 senedir özel ders verecek öğrenci arıyorum. Hem fizik, hem matematik dersi vermek için. ilkokul, ortaokul, lise öğrencisi vs.. Yok 1 kişi bile bulamadım. Online sitelere ilan verdim, bilgisayarda özel ders ilanı hazırlayıp, yazıcıdan bastırıp, saatlerce avcılarda ki metrobüs girişlerine, sokaklarda ki direklere tek tek koli bandı ile yapıştırdım. Yetmedi, babama yapışkanlı ilan bastırıp onları yapıştırdım her tarafa ama yok. Kimse aramadı, yanlışlıkla arayan, makara yapmak için arayan, öylesine arayan bile olmadı...

Sonra kuantum mekaniği vizesinden 100 aldım ki, dersi alan 200-300 öğrenciden yaklaşık 10 kişi geçer not aldı.* okulda tanıdığım tanımadığım neredeyse herkes peşimde koşar oldu banada anlatırmısın diye. Tanıdıklarımın çoğunu çalıştırdım. Beni durdurup 100 almışsın, beni çalıştırır mısın diyen bir kaç kişiyide çalıştırdım, vize sorularını çözdüm vs.. Sonu gelmiyor insanların.

Velhasıl kelam bugün hiç tanımadığım bir kız kuantumdan özel ders almak istedi ücret karşılığında. Kabul ettim bende. Ama çok garip, seninle aynı bölümde, hatta üst sınıfta okuyan birisine para karşılığı ders vermek. Böylelikle özel ders işinede girmiş oluyorum.
sevinsek de sonunu biliyoruz. / Turgut Uyar
sevinsem de sonunu biliyorum.
kimi zaman yalancının biri olabiliyorum nitekim.
http://galeri8.uludagsozl...ahmacun-yemesi_536793.jpg
tanıdığım hiçbir insanı sevmiyorum. genel olarak insan sevmiyorum.
Agizimin icinde (damak kisminda) bir sislik var.
Aciyor.
Sevdiğim insanlardan, oyunlardan, müzikten, lezzetli bi yemekten daha iyi olan nedir bilir misin sözlük?

Hoş sohbet. Evet. Sebepsiz ve belki de geleceksiz.
Ama içten
Tirnaklarim cok gucludur.bi batirdimmi iz cikar valla.
kedi gibi tirmiklarim adami.
entry den sonra nasıl fotoğraf yükleniyor bilmiyorum,help!
kpss ye çalışıcam diye interneti kapattırdım televizyonu odamdan çıkarttırdım. resmen birkaç yüzyıl öncesini yaşıyorum sözlük. Şu ablamdayım ve laptopu öpmek üzereyim.
Galatasaraylıların inatçılıklarından nefret ediyorum evet istisnalarıda vardır onlara birşey demem,diyemem ama şu ana kadar tanıdığım çoğu galatasaraylı inatçı kendilerini en üstün gören insanlardı.
Not:istediğiniz kadar eksileyebilirsiniz sevgili galatasaraylılar
muhtaç olmaktan korkuyorum, her alanda ve herkese...
sabah paşa çiftliği istasyonunda emek trenini beklerken yaşadığım anlık 'acaba kaçırdık mı' şoku ile güne başlamak berbat bir şeydi. insanlar neden hiç bir şeyden memnun olmaz? sizi ne tatmin edecek? sanırım babanızın sarayından aldık, kaçırdık sizi, ahh biz alt tabakadakiler. daha sonra ara ara o negatif enerji yayan insanlar sinirimi zıplatıp durdu, ve bingo. beni böyle yalan söyletmeye zorluyorsun da a insan senin yüzünden güme giden yine ben oluyorum, her türlü zarardayım. şükür ki yaptığım saçma esprilere gülen arkadaşım ve dersin ortasında kafamı toparlamaya çalışırken verdiğim karmaşık cevapları esprili bir şekilde gülümseyerek karşılayan yunus hocam vardı, yoksa kötü geçirilen günlere +1 olurdu.
Bugün yine Emre arkadaşımla beraber gittiğimiz kpss kursunda üç aşağı beş yukarı 5 haftadır göz temasında olduğumuz ve daha yeni bugün adını öğrendiğimiz Ezgi adında güzel ve hoş bir kız ile bakışmalarımız, saklıdan saklıya gözlerimizin birleşmesi ve gözlerimizin birbirini araması çok belirgin olmasa da bu geçen sürede beni benden almış durumda.

Buraya kadar sıkıntı yok. Sıkıntı Ezgi denen bu güzel ve hoş kızın aynı derin bakışları arkadaşım Emre' ye de atması.
Ulan bunun için aşk acısı mı çekiyorsun, kız kaşarmış işte dediğinizi duyar gibiyim. Ya belki de kaşar bilmediğim için koruyamıyorum onu şu an. Ama çok saf, temiz ve masumane bakışları bana tertemiz bir kızı andırıyor. Ama neden ikimize de bakıyor??

Bu kızı Emre ile 5 haftadır göz hapsine aldık. Oda bende gözlerimizi alamıyoruz denk geldiğimiz ortamlarda, işin garip tarafı ikimizde birbirimize: " bana baktı. " modundayız. Ama harbiden bakıyor be kardeşim. Emre de bende doğru söylüyoruz yani. Hmmm bazen durumlar kötü oluyor ne o bize bakıyor ne de biz ona. Ama bakışma olduğunda hem o bize hem de biz ona bakıyoruz.

Arkadaşım Emre' nin 8 yıllık bir ilişkisi var. Çok ta güzel gidiyor evliliğe doğru. Ama erkek işte, " kurs' ta kim görecek ki ruhu duymaz. " havasında. Tipik erkeğiz işte kabul ediyorum. Kız arkadaşının arkadaşı da aynı kursta bizimle. " Acaba sevgilime yetiştirir mi? " modunda Emre. Onun için adımlarını ince eleyip sık dokuyor anlayacağınız. Ama çapkınlıktan da geri kalmıyor. Ama adam da haklı, kız çok güzel yahu. Gözümüzü alamıyoruz. Velhasıl kêlam bugün gittik tanıştık, dediğim gibi adı Ezgi imiş. Yanında arkadaşı da vardı Nazan adında. Ama Emre ile ilgimizi bir dirhem çekmiyor Nazan. Varsa yoksa Ezgi. " Arda ilk ben gördüm kızı bak kardeşim heee, yanlış olmasın yani. " diye şaka yollu takılarak aba altından sopa gösteriyordu bana daha düne kadar. Gelgelelim bugünden itibaren akılcı adım atıp aklı selim hareket ederek en nihayetinde mevzu yine oraya bağlandığında: " kardeşim kızın kafası sende ise önün açık olsun yahu, benim öyle dediğime bakma ayıp ediyorsun. Zaten benim için varsa yoksa Ceren. Bu kızla bir şey olmaz fazla aramızda yani. " dedi. Bende: " yok kardeşim ilk sen gördün, bizde yanlış olmaz yani al hayrını gör. " desem de aklım da Ezgi' nin kafasının bende olması durumunda cayıp geri adım atmayacağım sanırım. Ama korkuyorum işte ya kızın kafası onda ise. Büyük ihtimalle de öyle ama ya yani çok eminim öyle olsa yüzde yüz sadece ona bakar değil mi? Bugün Emre ile ayrı masalarda oturuyorduk. Resmen 4 kere benim saydığım bakıştık baya. Yani bilmiyorum kafam çok karıştı. Önümüzdeki hafta ders çıkışı buluşup bir yerlerde bir şeyler yer veya içeriz büyük bir ihtimalle. Ya lütfen okuyanlar dua etsin kardeşim ya, kızın gönlündeki ve kafasındaki ben olayım. Nasılsa Emre' nin 8 yıllık ilişkisi var, bozmayacak ta. Lütfen ben olayım lütfen.
bugün hiç kimseyle konuşmadım. Ağzımdan tek bir kelime bile çıkmadı.Daha demin kendime bir şey dedim sesim çok garip geldi.
Bazen insanlarla öyle alay ediyorum ki, ruhları bile anlamıyor.
Biri bana hemen kendimi nasıl sileceğimi söylesin. Allah rızası için özelden aydınlatın bi beni.
insanların egoları ve terbiyesizlikleri ile uğraşmaktan bıktım. 13 yaşından sonra sadece fiziksel olarak gelişen insanları istemiyorum etrafımda.
Birgün yine deli gibi aşık olmak istiyorum. Onun için akla gelmeyecek çılgınlıklar yapmak istiyorum. Herkese bi adam nasıl mutlu edilir göstermek istiyorum. Ağız dolusu seni seviyorum demek istiyorum.