bugün

entry'ler (334)

kürtçe

bir dil olduğu iddaa edilen sesler bütünüdür. bir önceki günden kalmış balgam hafif kuru ve ekşi ve iğrenç bir hal alır ama asla tükürülmez yutulmaz. işte bu balgam taneciği, ileri geri hareket ettirilerek çeşitli tınılarda hırıltılar çıkartılır. bu çeşit hırıltı çıkarma tekniğiyle çıkarılan seslerin bütününe kürtçe denir ve kürtler tarafından konuşulduğu ve bunu konuşurken de birbirlerini anladıkları iddia edilir.

neden hagi

Kendini tehlikeye atarak malum merakımızı gidermiş arkadaşımızdır. Anladın sen onu, eyvallah cengaver.

sözlük yazarlarının itirafları

iki sene falan önce telefonum çaldı, "necati bu sana son uyarım, paramı ver" dedi. yarramı alırsın deyip kapattım. Necati abi naptı acaba ya?

teröre karşı birlik olmak

özellikle son aylarda siyasilerden sıklıkla duyduğumuz sözlerdir. nedense bana değnekçilerin "arabanı çizerler abi." sözünü hatırlatıyor.

erkekleri mutlu eden hediyeler

Kaliteli bir saat.

facebook

An itibariyle hesabımın kapatıldığını yazan sosyal ağ.

winter is fucking.

birbirine benzeyen ünlüler

irem derici - cenk tosun.

kızdan çıplak foto nasıl alınır

istemediğiniz takdirde kıÇındaki donu bile alırsınız. Önemli olan, istemeden almayı bilmek.

şişli etfal de ayaküstü sıçan teyze

oldukÇa yeteneklidir. o değil de malum videoda, teyzenin olay yerinden ayrılması sonrasında oradan geÇen kadın sanki boku bir yerden tanıyor gibi bakıyor. neredeyse tokalaşacaktı.

kürtlere özgü davranışlar

soğanlı cipsi yumrukla aÇmak.

oscar cardozo

yılın en başarılı golcü oyuncusudur. fenerbahçe'de olsa daha şimdiden 25 gol fenerin hanesine yazmıştı.

dünyada o kadar ırkın içinde kürt olmak

Dünya'da o kadar meyve iÇerisinde maydanoz olmak gibi bir tabir oldu bu. Ne ırkı mk! Irk deyip şımartmayın şunları.

tolga zengin

top toplayıcı Çocuklarla hayatın zorlukları hakkında sohbet ederken golü yemiş kaleci.

10 kişi para denkleştirip bakkalın önünde top seçmenin verdiği keyfi daha hiçbir şeyden alamadım.

4 ocak 2015 beşiktaş galatasaray skor tahminleri

Atiba'nın geçen hafta yaptığı mallık yüzünden kaybedeceği maç. 1-3 Galatasaray kazanır.

ibretlik tespitler

mervelerden dönüşün tüm hızıyla devam etmesi.

hastası olunan sözler

gamsızın götüne kazık sokmuşlar, "bu tıkırtı ne mk!" demiş.

gezi parkı anıları

Biber gazı yüzünden salya sümük hale geldikten sonra, ömrünüzde görmediğiniz kızların talcidli suyla gözlerinize pansuman yapıp, burnunuzu silmesi.

Yaklaşık 40 gündür seks yapmıyorum sözlük. Artık partnerim olacak ilk kadın şanslı mı yoksa şanssız mı bende bilmiyorum. GüÇlü olmak zorunda.