bugün

itiraf edemedikleri başlığına itiraf girmekte iyi hani.*
Sefkatsizlik benim acik yaramdir.
mutlu değilim aslında. ama öyleymişim gibi davranıyorum.
mutlu değilim, evet ben de.
ben de mutlu değilim anasını satayım. 3 hayırla uğurluyoruz.
şişli etfal hastanesine ayakta sıçtım.
Edemediğimizi edemeyiz.
O'ndan sonra nasıl flört edilir unutmuşum bilmiyorum. Aksine o şimdi gelse onunla ne konuşacağım hakkında hiçbir fikrim yok. tek bildiğim neden böyle yaptın neden böyle oldu, bensizken sen bunları bunları yaptın deyip yine işleri bok edeceğimin gerçeği.
45 tane itiraf edemediği şeyi itiraf ederek değişik bir şeyler yapmış yazarların buluşma noktası.
Terk edilmenin verdiği hafiflikleyim lan zamcık sözlük..

Şimdi. Gelelim sana, ne hatun buldun bana, ne bi gram aşın var, neye yararsın?
itiraf edemediklerim. vardır belki. ama adı üstünde itiraf edemediklerim.
5 kilo falan aldım cuma sınav sonucu açıklanacak yaz okulu falan babam beni gibecek hayatıma iki üç kişi girdi 3 hepside ilkinin yaşattığı acıyı bine falan katladı hayat hala boş hala istediğim gibi sevilmedim ve hala özgür değilim bu burda kalsın edit gelecek.valla hayatımda beni kandıran oyalan biri daha sevgili yaptı onu bugün onla hgördüm ve galiba hoşlanıyor neyse önümüze bakalaım zaten yaz geldi kilo aynı bakalım nasol bir yaz olacak umutsuzum hayattan ve kırgınım herkese ama yeni bir sayfa lazım ve herşeyi unutturacak biri..
86'dan 73'e düştüm 9 aydır sevipte açılamadığım kişi rencide ve acı verici bir şekilde reddetti depresyon ve yoğun stress altında ders çalışamadığım için ikinci dönem ortalamam 57 geldi(ortalama ile geçiyorum) ilk kez 4 tane zayıfım oldu.
aşık olamadığımı kabullendim artık. neyse alıştıktan sonra yalnızlık güzel.
Bir melekten aniden bir iblise dönüşebiliyorum. Düşüncelerim sürekli birbirleriyle kavga halinde.
onsuz nefes alamıyorum..
karnımda yine kelebekler. . lan yoksa. .
karnımda yine kelebekler. . lan yoksa. .
La sanki bu iliski bitiyor bu herif benden soguyor mu ne.
I love youuuuu.
ulan hem itiraf edemediklerimiz diyosunuz, hem de ne karın ağrınız varsa buraya dökülüyosunuz. be hıyar, madem itiraf edebiliyosun, siktir git sözlük yazarlarının itiraflarına yaz ne derdin varsa.

tam mal turnusolu başlık.
türkçe meali, hepinizi biiiiiipp diyor.

(bkz: seninle iftardan sonra ilgileneceğim)
senden etkilendim evet ama kuzeninden çekiniyorum. sanırım bizi imkansız kılan kuzeninle yakın arkadaş olmam.
Bu başlık bir şeyi değiştirmez.hâlâ edemiyorum.
Fuck the all men ulu writer.