bugün

Ya vah vah Yazık bu ne sikim hikaye amk.
Sözlük neler oldu neler ..nerden başlasam .. 25 yaşındayım ve bitmiş toksik bir ilişkim vardı .7 ay sürdü o sürede ailemle onun için savaştım. Sonraları başta hoş gelen alkol uyuşturucu ve en son öğrendiğim gititmiğix tatildeki aldatılmam ve ayrılık .. 25 temmuzda ayrıldık. Kötü ve rezil bitti .. kendimi çok yıprattım ve düşürmüşüm kaldıramayacağım şeylere kendimi adamışım 14 yaş fark nedir bide ya gözüm açıldı erken uyandım … ama onu affediyorum öyle gerçekti ki herşey olması gerekiyormuş .. acaba nasıl olacak bundan sonraki yaşamım..
Yüksek lisans hocamın konuşma tarzı ve ses tonunun oldukça kucaklayıcı olduğunu hissediyorum çoğu zaman. Hiç hissetmediğim şefkati veriyor. iyi bir hoca.
E diye biriyle tanıştım . 35 yaşında Pervasız umursamaz derin gizemli . Aramızda 10 larca yaş . Beklenti içinde olmak ve yaşımın heyecanı ile yordum onu . Ama o da kayıtsızlığı ve sessizliği ile yordu beni. Tam benim tipim diyebileceğim biriydi . Onlar birşeyler izlemek dinlemek göğsünde uyuyup çocuklar gibi Mesut olmak güzeldi . Ve bitti. Farklı olduğumuzu düşünüyormuş yüzde yüz yani . Ekstra çaba harcamak gerekirmiş anlaşmak için . Ve yorgunmuş bla bla . Gerçekten bitmesine üzüldüm. Ama arkadaşlarım sen onu oyun arkadaşı olarak gördün ondan dolayı samimi değilsin sevginde sadece yakın oturuyorsunuz gezmek aktivite içinde olmak istedin dedi . Bilmiyorum hangisi doğru ama gerçekten onu istedim.bakalım tanrının benim için ne gibi bir dileği var X . Sabrı beklemeyi ve sakinliği öğreniyorum...
Bu karantina günlerinde yeni keşfim olan Redd şarkılarını sırayla dinliyorum . Beni ilişki içinde aldatan bir zamanlar sevdiğim eskiyi de uğurladım içinde mutlu olsun.. kendime baktığımda şöyle düşündüm y sen hoşlandım mı yada birinden gerçekten hoşlanmaya mı ihtiyacım mı vardı denk geldi bilmiyorum bu sefer zayıflamayı Cidden kafaya koydum hem açlık güzel hissettiriyor beni kendimi cezalandırıyorum sanki aynen çizdim kafayı .hayatumım aşkını bekliyorum ve beni bulduğunda anlayacağım herşey olanı biteni
Oğlak Burcu kadını güzel bakar derin bakar bir zamanlar bir sevgilim vardı vay be Bayrampaşa’da yaşardı soğuktur erkekler zor güvenir bu karı bana bir soğuk yapıyordu dedim bu benden nefret ediyor anasınıııı ama içten içe öyle seviyormuş ki göstermediğini çok sonra anladım kend kuralları vardır aşmanız için zaman lazım tutumlu .sabırlıdır çok titiz değiller yemek de bir numarasını görmedim fasulye iyi yaparlar gülerken gözleri ışıldar melankoliyi severler duygularını iyi saklarlar ona karşı koyamayan bir Aslanla uzun ilişkisi olur koçla arkadaş ama kova erkeği ile evlenir bu karılar şuan yanımda uyuyor
bizim buralarda bir laf vardır,

aptal s...n tohumu,

işte sen tam olarak o!sun..
Garip bir şekilde bana aşık olan bir çocukla sırf beni güldürdüğü ve kafamı dağıttığı için aşık olduğumu söyledim dün de onda malum yerde içtik malum içkiyi sabah kavgalı ayrılırken bana tanıdık bir arabanın farı göz kırptı iskelede gözyaşlarımı tutamadım o kadar uzakdı ki bana ama o kadar yakınken bir zamanlar onla dayanamadım yazdım cevap vereceği birşey yoktu zaten onu özlüyorum diyemem ama onla yaşadıklarımı çok özlüyorum bir daha aynı şeyleri hisseder miyim elbet hissederim ama aynı olmaz arkadaşım görmüş kilo almış kısalmış dedi üzüldüm ama ona ne kadar yabancı olduğumu farkettim ilişkinin son 6 ayı biten birşeyi sündürmüşüm içimde gittiğini hissediyorum bu değişik bir his hem gizli bir Zafer yıkılmadım diyen hemde küçük ağızlı yavrumu uğurlamannın verdiği hüzün sarılıp ağlardik nasıl ayrılcaz diye ben hep temkinli olurdum hatırla sen aşıktın aşk bitti ben sevmiştim ve ilelebet içimde yerin ayrı olacak... mutlu olmayı hakediyorsun olmalısın sana kızgın değilim aştım yürüyorum sadece biraz yavaş yürüyeyim bide biraz kendimi bulmak istiyorum gerçekten bulmak eksiklerimi biliyorum ve kaderindeki kişiyi bekliyorum ... bu yazıyı okuduğumda sana göstereceğim iyi ki geldin çok ihtiyacım vardı
$134. Geçmiyor günler. Öyle bunaldım ki telefonu yeni soktuk içeri kadın göremez olduk afedersiniz. Vahim durum.
Sözlük yazarlarının kendilerine dahi soyleyemedikleridir. Buraya nasil yazsınlar.
lan itiraf edemediklerimizse nasıl itiraf etcez?

ya yine sinirlendim amk.
buraya yazılamayanlardır.
Marie frederiksson isimli bir pop yıldızının öldüğünü duyunca niş bir kitleye hitap eden Baltık popçu birisi sandım. Sonra kim olduğunu öğrenince adının ~
Roxette olduğunu bildiğim bir popçu sandığım kişi olduğunu öğrendim. Üstüne Roxette in de grubun adı olduğunu öğrendim. Sınır yok işte insan neler öğreniyor. Demek ki bugüne kadar kimseye Roxette de şu şarkıyı ne sağlam söylemiş falan dememişim. Veya dediklerim de bu durumdan haberdar değilmiş. Listen to your heart ve * sevdiğim şarkılardır ki, ikincisinin ismi farklı bir şey çıkarsa ayrı bir giri yapmayacağım.
Mutlu olmak istiyorum huzur ve iç dengemi bulmak sevdiğim işi yapmak duygularımı saklamak ağzımı tutmak dilimi yutmak birini hatırlamak diğerini unutmak hayatı yakalamak sevdiğim mesleği yapmak para kazanmak herşey çok garip herşeye rağmen kabullenmek başına gelenleri anlamak bu olması gerekiyor demekki böyle olması lazımmış demek .. bu hayırlısıymış herşeyin hayırlııs olsun ...
neredeyse 5 aydır seks yapmıyorum. ve bu benim için yeni bir rekor. 5 ay içerisinde gelen teklif sayısı 100 den fazladır. ama yapamıyorum. hatta teklif gelmemesi için hiçbir sosyal medya hesabında aktif bulunmuyorum. bir ekşi'de takılıyorum.oradan da direk cv bırakır gibi seks teklifi edenler oluyor. onlara da buluşuruz diyorum, buluşamıyorum.

tüm isteklerimi yapıyorlar, yine de olamıyorum.

çok istediğim kişilerle olmadı, başkalarıyla da yapamıyorum bu yüzden, istediğim kişilerle bile yapamıyorum.

bir şey bekliyorum ama neyi bekliyorum tam olarak bilmiyorum.yani kafamda artık neyi istediğimi, nasıl ilişkiler en güzel olur? her şey artık yerli yerinde. hani hormonsal olarak da gayet iyiyim. kendimi çok iyi ve hazır hissediyorum. ama olmuyor ya.
Geleceğe bakış açım. Çok karanlık. Sürünecekmişim gibi geliyor bazen. Kötü günler kapıda sanki. içimde ışıksız biri var. Bütün sevinçlerimi kıran ve kaygı inşa eden. Genelde uykuda yakalıyor beni. Kaçacak yer de yok ki kendimden. Umut bir heves belki. Hevesin kalmadıysa başaramazsın yaşamayı. Ömrünün içinde kaybolur gidersin anca. Zoruma gidiyor elimden gelmeyen.

Ruhsal olarak bir özgüven kaybı sanki her şeyi sıfırdan almama neden oluyor. Tam şimdi oldu, hsktr yine mi ya ya dönüşünce bütün yaşam gücüm kırılıyor. Her anlamda söylüyorum bunu. Benim içimde bana engel olan biri var. Ve bu çakal karlos tam kendini unutturdu derken, beklenmedik anların en yücesinde beni ziyaret ediyor. Beni köşeye sıkıştırmaya çalışıyor. Rezil etmeye. Sonra gidiyor ve günlerce yok oluyor. Aynen böyle. Arıza biri değilim bu içsel bir olay.
hala itiraf edemiyorum.
Bana başaramazsın dedikleri ne varsa azmettim çok çalıştım çok inandım ve sonunda Başaramadım. hakkaten doğru söylüyorlarmış...
2 üniversite ,bine yakın kitap bitirdim,işim gereği birsürü insana bir sürü şey anlattım ama tam da şuan diyebileceklerim şu, ben seni seviyorum halen, acıtmış kırmış olsan bile.
Seni seviyorum, peder.
bu sabah uyanınca nedensizce esra aklıma geldi. ilk sevgilimin beni aldattığı kız. bu kız gördüğüm en güzel kızdı gerçekten.
sonradan benimle iletişime geçip onun hakkında ne biliyosan söyle evleneceğim adamı tanımak istiyorum masalları okuyunca onun ne kadar hastalıklı birisi olduğunu anlamıştım.
çünkü o Allah ın belası o sırada başka bir kızla çıkıyordu ve esra denen hatun hala bunun için aşk durumları paylaşıyordu.
ironik olan o herif evlendikten sonra bana hala aynı mesajları yazmaya devam etti ta ki dayanamayıp uyandırana kadar.
ben hayatımda hiç kimse için esra kadar üzülemedim. ne bileyim hala bazen paylaştıklarını kontrol ediyorum hala aynı.
Allah kahretsin hala çok seviyorum, ama tükürdüğümü yalayamıyorum işte.
Seni çok sevdigimi sana bile itiraf edemiyorum. Bitti bile diyemedim bu iliski telefonda. iyi geceler diyip aramamayi tercih ettim. Her gün whatsappta son gorunurlugune bakmaktan baska elimden bir şey gelmiyor malesef.
artık eskisi kadar güclü biri degilim sadece güclü durmaya calısıyorum kimse acıyan gözlerle bakmasın diye tükeniyorum yavas yavas.
Tanımlayamadığım, bir ad veremediğim duygular yüzünden ne kadar üzülmüştük..

Tekerrür ediyor yine, ah be sözlük kaldı içimizde, olduğu gibi..