bugün

maddi değil de en derin yoksunluk belirteci olan manevi şeyleri kapsayan ihtiyaçları kasdeder. öyle karı kız demeyin yani.
misal ben bir mahir eksikliği içindeyim. mahir kim mi? ay şu hayat şarkısı mahir i. öyle bir dostun olsun dert mi dayanır insana beh. mahir çocukluğumdaki öykündüğüm ve en sevdiğim komşumuzun oğlunun adıydı. sen ne sevgi doluydun mahir abi.
10 trilyon keş likidite...
sanırım tanımasam da uzun uzadıya konuşabileceğim, ne bileyim, köşeleri olmayan halden anlayan insanlarla muhabbete tam ortadan dalmak olabilir. zira hep aynı kişilerin, asla derinleşmeyen sığlıklarıyla, papağan gibi aynı şeyleri tekrarlamalarından oldukça sıkıldım, tahammül edemiyorum.
Yeni bir ask yeni bir is yine gulecek bi neden lazim ya da para.
Kendimi bilmeliyim. ilmek ilmek karakterimi elimden geçirmeliyim. Ve elinden geçirmelisin. Sen beni doku en baştan, ben başladım dokumaya seni. Okumaya durdum seni, değil roman, ansiklopedi dizisi olan karakterin geçmeli ilmekten. Kısaca o'na ihtiyacım var.
40 ile 50 milyon dolar.

Tşk.
(bkz: all we need is love)
Bence biraz daha kitap okumaları ve gerçekçi basliklar acabilmeli ne kadar tasak geçse de.
Gereksinim ve arzuların arasında bir yerde, birinin el atmasıyla karşılanmayacak cinsten ihtiyaçlardır.

Total'de 1, Ab ve Abc1'de 0.7 puanlık reyting artışı misal benim için şu ara.
ihtiyacımızı giderecek olana arzediyoruz.
Uyku Tabiki .
150 bin tl.
bir çift meme. ❤

beybi!
Para para para amına koyim.
iki milyon dolar nakit.
Bilemedim ki şimdi.
Kulaklık. Kendimi eksik ve yalnız hissediyorum...
Para.

Koltuk alıcam
Perde alcam
Korniş taktırcam
TV alcam

Hep para hep para....
en acilinden polonya'da yaşayan birini bulmak hiç de fena olmazdı be sözlük.
Kettle.öğrencilik zor.
hafıza kaybından başka bir şeye ihtiyacım yok. bildiğim ve tanıdığım herkesi unutmak istiyorum. eminim tek değilim efendim.
Güneş enerjili bir powerbank kaliteli bir şey bulamadım henüz.
mesela şu an (bkz: wroclaw) şehrinde okuyan birine ulaşmam hiç fena olmazdı.

(bkz: polonya)'da yaşayan biri de kabulümdür ayrıca.
Enerji içeceği gibi bir şey. Enerji ve kuvvet verecek herhangi birşey.
en çok ama en çok sabır duygusuna ihtiyacım var. sabrım olmazsa hiçbir şeyi başaramayacağımı artık bilmeme rağmen, halen bu sabrıma yenilirsem başıma gelen her olumsuzluğu hak etmiş olurum. bunun için de tevekkül etmem lazım. artık kendi kendime yalvarıyorum resmen. kendime yalvarıyorum yani. geçmiş hatalarını tekrarlama diye.