bugün

her daim yaptığımı yapacağım. bu günler popüler kültür uydurmasi.

kişiden kişiye değişecek şeylerdir.
mezarlığa gitmek.
masrafa girecem. evet açık açık itiraf edelim arkadaşlar.
tarkanın kayıp şarkısını dinlemek olacaktır.
sabah 8 de işe gidip sıcak çayımı yudumlıcam sonra işime bakıcam öğlen 12,30 yemege gidip 13,00 da işe gelicem ve çalışmaya devam edicem ardından 16:00 da işten çıkıcam her zamanki pastaneye gidip lezzetli bir pasta yicem ardından colamı içtikten sonra hayırlı işler diyip eve gelicem anneme ben geldim diyip selam vericem annemde her zamanki gibi hoş geldin oğlum dicek üstümü çıkarıcam kardeşimin nerde oldugunu sorucam oda her zamanki gibi geziyor dicek bende tamam diyip yeni demlenmiş limonlu çayımı alıp bilgisayarımı açıcam haber sitelerine yorum yapmak uludağ sözlüğe yorum gircem ardından televizyona bi göz gezdircem her zamanki gibi saçma salak programlara bakmayıp televizyonu kapıcam saat büyük ihtimal 11 olucaktır yatıcam ve annem sabah 6,45 te beni kaldırcak ve ertesi günü yine aynı şeyleri tekrarlıcam

ne kadar sosyal bi hayatım var dimi söslük.

(bkz: oğlak burcu erkeği)
06.25 kalkış
06.26 banyo yolu bulma çalışmaları ve banyo, diş fırçalama vs.
06.45 müziğin açılması ve neşeli bir parça ile giyinmek
06.55 montun ceplerini kontrol etme ve evden çıkış için hazırlık
06.56 evden çıkış
07.00 servisi bekleme
07.03 servise binme ve fabrikaya gitme
07.20 fabrikaya varış ve yüzünden nefret akan bir kaç insana günaydın demek.
07.30 işe başlama
07.35 maillere cevap verme (maillere sabahın köründe cevap verilirki karşı taraf utansın bu adam ne çok çalışıyor desinler. yatmadan öncede şirket mailime bakar yatmadan önce cevap atar böylece sabah akşam çalışıyor imajı yaratırım)
09.00 kahvaltı
09.15 çalışmaların kontrolü
12.00 öğle yemeği
12.15 çalışmaya devam
14.00 kahve içmece
14.15 neşeli müzik açıp dinlemek
15.00 ara mail kontrol
16.00 iş çıkışını beklemek
17.00 son dakika kitlenen işlere bakmak (eğer iş kitlemece olmazsa işten çıkış)
17.30 eve varış
17.30.01 müziği açış ve duşa giriş
18.00 yemek hazırlama
18.30 tv izlemece
19.00 mayışmaca
20.00 arkadaşlarla sanal alemde geyik yapmaca
21.00 ilk esneme
22.00 yatsam mı acaba ile tv izleme
23.00 istiklal marşı ve kapanış

şeklinde olacaktır.

taliplerimi bekliyorum.
sabah kahvaltimi kiz arkadasimla paris te yapacagim
oglen venedikte gezdikten sonra aksam hollanda da en luks bir otelde kalacagim. otelin cevresinde helikopter gezdirip güller attiracagim yukardan.
saka lan sabah kalkip ise gelip aksamda evde televizyon izleyerek yatacagim.
uyumak
bilgisayar oynamak
yemek yemek
bilgisayar oynamak
televizyon izlemek
uyumak
tadından yenmez * .
(bkz: sevişmek)
büyük ihtimal bilgisayarmla baş başa olurum belki de bira içmeye giderim , bilemedim şimdi.
Hatun tribi çekmek. Evet arkadaşlar baştan kabul ettim yenilgiyi 14 şubatta da odunluğumu konuşturacağım.
"sözlükte hiç kimse 31 çekmeyecek mi lan?" diye düşündürten aktivitelerdir.
yalan söyleyeceğim.
sözlük yazarlarının sevgilisinin olmadığını kanıtlamak için açılan başlık.

yalan yok. bende o gün sabah işe giderken patrona ve sabahın köründe işe gitme icadını bulana ve onun soyundakilere en içten sevgilerimi sunacağım. öğlene kadar homurdanıp duracağım. öğle yemeğini yedikten sonra dışarıdaki işleri halletmek için bir an önce kendimi dışarı atacağım. akşama kadar gelmem ofise zaten. akşam işten çıkarım. o yar senin bu yar benim, o bar senin bu bar benim. şarkısını açıp metin şentürk'e eşlik ederim.* bu yani. başka ne olacak ki.
hemen hemen her gun yaptigim seyler.
hediyem hazır bi sevgili bulmam lazım. teşekkürler makina.
mumun loş ışığıyla aydınlanan odamda, en sevdiğim tütsü kokusu ve en sevdiğim yabancı slow müzikler eşliğinde elimde şarabım yalnızlığın tadını çıkaracam.
bana nurtopu gibi 2 çocuk vermiş ve büyütmüş kişiyle nezih bir akşam yemeği ve finalinde ona sunacağım özel hediye.
sözlük yazarlarının itirafları başlığına uğrayıp bir şeyler karalamayı düşünüyorum. *
iYi Bi ORTAK BULURSAM ÇiÇEK iŞiNE GiRMEYi PLANLIYORUM. ORTAK BULAMAZSAM SEPETi KAPIP TAKSiM'E ÇIKICAM 10 LiRADAN 50 GÜL SATSAM 500 LiRA YAPAR.
Yazacağım, okuyacağım belki bir bira içerim, bir gün önceki doğum günümü gene yalnız kutladım diye. Bekleyeceğim gene, cebimde umutlarım, annesinin gelmesini bekleyen küçük bir kız gibi. işte o diyebileceğim adam bu yıl da gelmeyecek bileceğim. Ama söylemeyeceğim kimseye, her zamanki işlerimi yaparım ne özel tarafı var ki şubat 14'ün diyeceğim, tabii içimde bir burukluk olacak, olmayacak desem yalan olur, insanım ben. Sonra geçecek, geçeceğini bildiğim için bekleyeceğim zaten, yoksa baş edemezdim. 15 şubatta yalnızlığıyla övünen mutlu biri olarak uyanacağım. Sonra, hiç istemeyeceğim birini, 365 gün boyunca savuşturacağım gelenleri, içim huzurlu olacak, ta ki yeni bir 14 şubata kadar.
Duman dinleyip yalnızlığı evimde sessizce kutlamak.
Her gün ne yapıyorsam aynısını yapacagım. Evet bir sevgilm var fakat biz kutlamıyoruz. bize her gün 14 Şubat.
sevgililer günü denen zırvaya inanıp, elinde gül ile dolanan avellere güleceğim.

ayrıca:
5 tl lik gül'e 50 tl verenlere götümle gülmeyi planlıyorum.
gs shalke macına ıkı bılet.

Çok acıttı cok.