bugün

Damarlarından, ağzından burnundan oluk oluk namus akan erkektir.
Bu başlığın sahibi olan Meriç buna dahil olmadığı kesin. Evet.
çok şükür bu kategorideyiz. bir kinamiyo, ne bileyim bir ddo olmadığımız için şükrediyoruz her gün *
allahımıza hamdolsun. bi ups pups olayımız haricinde oldukça temiziz.

o olayda da yazarla kafa buluyordum. kız ciddi algılamış bi de yazdıklarımı kes kopyala yapıp algı yaratmaya çalışmıştı sağolsun. sonra çözdük tabi problemimiz kalmadı kendisiyle.
aha işte o benim. neysem oyum. içim dışım bir. ondan. giderayak kendimi de övdüm hadi bakalım.
her hıyara bir avuç tuzla koşmayan erkektir. üzerler sizi gençler.
Niye lan biz namussuz muyuz iftiraya kurbanız hakim bey.
görsel
(bkz: fesat adam)

Yani sözlükte karı kız düşürmeye çalışacak kadar düşmedim daha. Ama onun üstündeki alçaklıklara çoktan düştüm. Sonuç olarak hayatım boka sardı falan. Neyse günlük olarak kullanmayayım.
Şüphesiz bu benimdir efem. Namuslu değilim ama işte. P*ştun önde gideniyim. Sözlükte kavga veya skandal olduğunda elime alırım çekirdeği izlerim. Ben bu sözlükte, kaos, kan ve mücadele isterim.. Yıkılsın bu sözlük, inlesin bu sözlük..
Tam olarak benim. Kendini bekar olarak tanıtan bazı evli serefsizlerin aksine ilk günden beri evli olduğumuzu belirttik.
Ara sıra giriyorum sözlüğe yanda başlığı görünce hababam sınıfı askerde filmdeki deli Bedrinin yüzüne salatalık maskesi yaptırırken kucağına camı kıran topun geldiğinde birden zıplayıp “neler oluyor hayatta” demesi gibi ben de “neler oluyor hayatta” diye tepki verdim.
10 saat önce ben olduğumu söylediğim erkektir.

ama gece olunca namus konusunda kendimden şüphelenmeye başlıyorum. istemsiz. itlik serserilik vakti geldi ondandır. *
kimse kusura bakmasın ama eziktir. hatta buna kendimi de dahil ederek söylüyorum. millet çatır çatır sevişiyor biz anca arkalarından salliyoruz.
sanırım benimdir ama bir ayrıcalığım yok.