bugün

Eğilip bükülmeden görüşünü dan diye söyleyen gazete.
internet gazeteciliği de yapan sol görüşe yakın bir gazete.

yalnız seksi fotoları için tıklayınız bölümü ile benim dumura uğratmıştır. sonrada solcular diyor ki kadını cinsel obje olarak görüyorsunuz? amk yok abi ya. sikiyim ben böyle işi.
kısaca muhalefetin yapamadığını yazan gazete. en azından satmayan diyelim bir de. iyidir kötüdür o başka.
mesele bunların muhalifliği vs.vs.vs. değil zaten.
sonuç olarak ozz le grand adlı kardeşim/arkadaş haklı. çünkü memlekette muhalefet yok!
ve en başına varırsak bu memlekette vatanı düşünen, vatandaşı düşünen siyaset yok!
ne zamandır? söyleyeyim size; tam 60 yıldır.
bakın kim iktidar ise her yer peşkeş, avanta ve senin benim vergilerinle bir sefa sürme hali. tersini söyleyen!
o sebeple eminim kim başta olursa olsun hepsi aynı. burada istisnaları söylemiyorum, onlar zaten kaide olanı bozmuyorlar.

ve en son hep söylediğimi söylüyorum, bu memlekette bir siyasetçiye oyum haram, kullanmıyorum o kadar.
kin ve nefret tohumlarını toplumun zihnine ekme amacı güden gazete. kürt direk terörist, müslüman direk atatürk düşmanı, atatürk dönemi hakkında olumsuz konuşmak hainlik!
kemalizmin bitişinin yaklaşmasıyla bunlarda sertleşmiştir. ama sadece üslup olarak. hala hikaye yazıyolar. izmirde okuyucusu bol. kesinlikle sol bi gazete değil.
medyada eksik olan farklı ses ihtiyacını gideren gazete

politikası yanlıştır doğrudur ama en azından iktidar sahiplerinin götünü yalayarak yapmıyorlar işlerini..
-ayrıştırıcı olduğu iddia edilen ancak olmayan kemalist çizgideki gazetedir kemalizm bu ülkede hiçbir zaman ayrıştırıcı unsur olmamıştır kemalist fikirlerle örgütlenip haksızlığımızı giderdikten sonra, vatanı vatan yaptıktan sonra, kemalizm bu ülkenin gücü olabilir ancak gerçek ayrıştırıcılar bu vatanı vatan yapmak istemeyen pusuya yatıp kemalizme kemalist değerlere bok atmak isteyen çanak yalayıcılardır efenim
anca anca ülkenin gücü temeli sarsılsın diyenler bu ülkeyi gerçekten gerenler kemalist değerlere laf atabilir zaten!

-en iyi gazetedir, davasında haklıdır!

-not imla
Merak eden kaç kiş vardır bilinmez, fakat bu kadar yeri kapatan, el koyan bir hükümet sözcü gazetesini nasıl olurda görmezden gelir ? Sözcü gazetesi sahibinin Fettullah gülen okullarında yetiştiği düşünüldüğünde bunun da aslında hükümetin bir parçası olduğunu düşünmemek elde değil. Güzel yazıyor mu? yazıyor elbet. fakat mutlaka bir amaca hizmet ediyor olduğu yönünde düşüncem.
sadece hunharca eleştirmek ve laf sokmak için basılan yayın organından daha ilerisi değildir gözümde.
ota boka mualefet eden bazen neden mualefet ettiğini kendisi bile bilmeyen gazete. (siz burada hakkında iyi şeyler yazıldığına bakmayın çoğu bu gazeteyi okumamıştır bile ve hala adının "gözcü" sananlar bile varıdır)
Turkiye'nin en cok gulduren gazetesi.
bir kesimin duymak istediklerini söyleyen gazetedir. haliyle diğer gazeterlerden tek farkı hitap ettiği kesimdir.
atatürk paspasının mucidi atatürkçü gazete.
mottosu cumhuriyetin gözcüsü olan gazete.
provokatif gazete..

bugünün fotoğrafında yere düşen yaşlı amcayı kaldıran iki polis için "şehit yakınını yerlerde sürüklediler" diye geçtiler..

--spoiler--
durmadan yalan söyleyin, duvara çamur atın. atılan çamur tutmasa bile duvarda iz bırakır. (lenin)
--spoiler--
görsel
Bugünkü galerisiyle güldürmüş gazete.*

http://galeri.sozcu.com.t...beni-de-cekin.html?pid=18
alt sınıf sağcıların kötülediği gazete.
Kenar mahalle dilberlerinin tepkisiz kaldığı gazete.
bu gazetenin okunması oranında ülkede cahil halk olduğunu düşündüğüm gazete...
-cahillerin beğenmediği gazetedir.
Karması gibi Zeka sorunu olanların anlayamayacağı gazete, yormasınlar o tın tın kafalarını.
ulusalcı gazete. boş haberler, iftiralar gırla. ama rating ile 5.sırada. demek bir tepkisellik neticesi çoğalıyor okuyanları.

vay anasını sayın seyirciler.. halkın yarısı mal diyenlerin okuduğu gazeteye bakın...
emin çölaşan'ın bugünkü yazısı çekilme sürecinin yasal durumunu güzelce anlatıyor. Bi bakın isterseniz. Bugünkü köşe yazıları iyi gazete.
bugün yine aldığım gazete. emin çölaşan ve uğur dündarın bugünkü yazıları sürecin gerçek yüzünü anlatıyor.
görsel