bugün

gülücük koyduğunuzda otomatik olarak dönüştüğü yıldız içindeki yazı.

hayır açıklama var diye bakıyoruz sonra swhyi görünce şevkimiz kırılıyor.
çok itici olduğunu bildiğin halde kendine engel olamayıp çoğu entrynin sonuna konulan kısaltmadır. hatta yazdıktan sonra birkaç kere yaz sil olmadı yaz sil yine olmadı bi daha yaz sil eh napalım böyle kalsın artık demişliğim vardır. nedenini henüz çözemedim..
gülücük buradaydı.
(bkz: lol)
Ne zaman bir yıldıza tıklasam karşıma Çıkan ruhsuz gÜlÜcÜk. BÖyle sÜpriz yumurta mı olur! Yapmayın, tam gÜlmeye hazırlanırken ÖnÜme swh'ler atmayın!
Bazen o lanet olası smiley kalıyor sonra rezil oluyorum filan...
sebepsiz eksileme sebebim.
yazarların neden gülücük, tebessüm, sırıtış vb. türkçe kelimeler yerine bunu kullandığını anlamadığım hede. çok antipatik ve özenti geliyor. kapı gibi dilin var onu kullansana.
nefret edilmemesi gereken *.
Geldik 2014ün ortasına. Hala şunu kullanıyorsunuz ya yuh ulan.
:):):):)

Ardarda 4 tane koyunca olmayan hede.
her seferinde sıvıh diye okuduğum hede.

yıldızlı bakınızda yararlı bi bok denmiştir ümidini sikip atar. *
dünyanın en gereksiz yıldızlı bakınız şeysi. o yıldızı okuyunca gülüyorsunuz gibi hissetmiyoruz bile. sıradan anlamsız bi harf dizimi.
:) bildiğiniz gülücük çekerken otomatiğe bağlanan kısaltma *
Benim ki rimella kendisi sağolsun her şeyi öğretti. Başlık açmayı, gülme işareti yerine swh'yi böyle yazarlar olmasa be yaparız bilmem... Kendisine teşekkür ediyorum. swh
Bu işaretin kullanılması sınırsız eksi yeme isteğidir. Yazarlar madem kullanıyorsunuz bari yerli yerinde kullanın.
gülücük koyunca otomatik beliren kod. bari gb yapaydın zall, swh ne, gavur muyuz biz?
cohoş biji yaaswh
[kat: sözlük terimi]
ben bi' anlayamadım, ne bu swh ?
her boka yıldızlı bakınızla yazılan şey.
Sımayl vaz hiyır. Bir gulumsemedir.
(bkz: gb)
sözlük ve sözlüklerde ":D xd :d" olarak geçer

özetle gülücük.
hayretlerim sasti .