bugün

#4364082 fazla söze gerek yoktur noktayı koymuş derinden etkilemiştir. gerçek veya sallama bilmiyorum ama ifade gücü yüksek yazar. *
kaliteli yazarlardan, susarsa konuşmaz, ama konuşursa.. *
hayat;hayaller ve yıkımlar yazarı.
nicesi vardır ki insan olsun çamurdan olsun dedirtir.
bu anlamda yalnız değil üzülmesin.
bir gece vakti aşk üzerine verdiği öğütlerle göze girmiş güzel insan. *
ince zekasına hayran olunası yazarımız. susturmayın sakın ! *
(bkz: mantık olarak evet)
Susayınca hiç konuşmayıp hemen su içecek, daha sonra konuşmaya devam edecek insanın sözüdür.
bugün nedeni bilinmeyen şekilde coşup dalgalanan 5.nesil yazar.
okuduğunu anlamakta güçlük çeken sözlük kullanıcısı. bari sussa içim yanmayacak.
nesildaşım yazardır. *
tamam tamam sustum yazarmış ayrıca.
çanakkaleli olduğunu düşündüğüm yazar. *
edit: antalyalıymış.
(bkz: #5342372) susup konuşmaması isabet olacak sözlük kullanıcısı.
jet hızıyla kardeşim ilan ettiğim sosyalleşme öncüsü şirin yazar *
üflenti yazar. *
nesildaş olmasada renkdaş yazardır. en önemliside budur. susmasın hep konuşsundur. * *
nick altına insanın kendi nickiyle bişeyler yazması ne kadar doğru bilmiyorum ama. artık sabır taşım. noel baba da bulunan güneş saatinden daha fazla çatladı.
ne zaman kayıt yaptırdım buraya yazar oldum bilmiyorum. bildiğim tek şey 1000 kusür entrymin olduğu. hiç biri de bir bok olmaz bunların o ayrı.
içime sinen tek entryim zaten en sevilen entrym oldu.
neyse efendim, 6-7 aydır burdaysam 2 ayı kesinlikle çaylak olarak geçmiştir.
neden mi?
fetullah hoca efendi yüzünden.
bu adam hakkında açtığım başlıklar yüzünden, ne güzel değil mi? isteyen atatürk e istediği kadar beton diyecek, eleştirecek. sen kalkıp fetoş hakkında bişey yazınca pat diye çaylak yapılacaksın.
ama artık akıllandım, sadece futbol hakkında giriler gireceğim.
ha belki, şehirler hakkında ne yenir ne içilir gibi entellektüel bir kaç şey de yazarım ama fetoşu asla yazmayacağım.
çünkü bazı arkadaşların finansal desteklerini bozduğumu anladım.
ama unutulmasın ki, 10 fake hesap açıp, konuşup susmamasını da bilirim.
sözlük yönetiminin kendi kendine hesap açıp, kendi kendine ayar verdiği nicklere de benzemez bu.
ortada ne uludağ sözlük kalır ne de finanasal destekleriniz.
söyleyeceklerim bunlardır, bu saatten sonra herkes kafasına göre değil, kafamın aldığına göre.
nickini ilk okuduğumda* susadığında konuşmayan yazar olarak algılamıştım; sonra katıla katıla güldüm kendime. bu entryden önce girdiği entryde bayağı bir sinirli olduğunu görüyor ve gazabından allah'a sığınıyorum*. saygılar efendim.
lafını nereye sokacağını bilen yazar.
(bkz: #5910584)

helal olsun yazarıdır. ayarı iyi vermiştir..
*
*
etkiye tepki yapmadan lafı tam yerine yerleştirmeye çalısan ama başarılı olamayan yazar.
(bkz: #6147430)
sonsuza kadar susmasını dilediğim yazar. zira add'deki emekli albaylar gibi konuşmakta.
beşinci nesil silik.
an itibari ile siliktir. neden acaba??? akıllı olmak iyidir lan.
iki dakika önce burdaydı. artık yok. hayat ne tuhaf vapurlar filan.