bugün

fare mi lan bunlar? abartmayın, onlar da devam ediyor yaşamlarına. sadece bizden birazcık daha şaşkınlar.
kendi ulkesini savunmayip kacan araplar benim ulkemde darbeye karsi sokaga cikmasin. hepsi de turk vatandasligi almak icin can atiyor. turkiyenin etnik dokusunu cok iyi bozdular. 5 yildir halkin huzuru yok. suriyelilere irkcilik yapiyorsun diyene evet sonuna kadar irkciyim ben kendi vatanimi ve insanimi seviyorum derim.
Şerefsizliğin yapıldığı başlıktır daha Rte sokaklara çıkın demeden sokaklara çıktılar askerin tankını ele geçirip polise teslim ettiler.
Burda cak cak öteceğimize çıkın meydanlara biz kendi ülkemizde uyanamadık tr de bari dik duralım diyorlar.
Amk bi tanesi ile muhabbet etmemişimizdir önyargıyla ırkçılık yapıosunuz!
Şerefsizliğin yapıldığı başlıktır daha Rte sokaklara çıkın demeden sokaklara çıktılar askerin tankını ele geçirip polise teslim ettiler.
Burda cak cak öteceğimize çıkın meydanlara biz kendi ülkemizde uyanamadık tr de bari dik duralım diyorlar.
Amk bi tanesi ile muhabbet etmemişimizdir önyargıyla ırkçılık yapıosunuz!
arada kaynayıp gitmişlerdir muhtemelen.
o kadar çabuk asimile oluyorlar ki fark edemiyorsunuz bile artık değil mi * erkek olanlarının giyimleri şekilleri şemalleri hemen benzemeye başladı bize. yürüme mesafesindeki her yere yürüyerek gittiğim için sıklık ile görüyorum. misal karşıdan geliyor 2-3-4 lü gruplar halinde giyimleri kuşamları aynı bizimkiler gibi arkadan görsen ayırt edemessin. ancak kapkara gözler ve çok yüksek ses ile bağırarak konuşmaya başlamaları ele veriyor..

hala daha o kadar çoklar ki sadece gözünüz alışmış işte..
inşallah gitmişlerdir diyorum. Lütfen gittikleri yerde kalsınlar geri gelmesinler.
kırmızı ışıklarda görüyorum ben.
Tarla sezonundayız çoğu tarlalarda çalışıyor şu an.
Suriyelilerin darbeden bu yana seslerinin çıkmamasıdır. korkup geri mi kaçtılar lan acaba...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar