bugün

izle izle bitmiyor bu nedir. Ama hakkını vermek lazım güzel dizi, tekrara düşmeyen bölümler. Yani beğenerek izliyoruz.
Harika bir dizi, he pek bir ilerleme yok orası ayrı mesela. sürekli bir iblis bir hayalet peşindeler.
ama the walking dead'den kat kat iyidir kanımca en azından öğle kuşağı dizisi gibi değildir.
jensen ackles için izlemeye deger dizidir.
Birkaç hafta içinde 9. Sezonuyla ekranlarda olması beklenen aşmış dizi.

2 haftada 8 sezonu bitirebildim. Her ne kadar sam ve dean, polat alemdar'ı anımsatsa da bir şekilde bağlıyor kendine.
gecenlerde ruyama girmis dizi. Bu aralar bir ruya furyasidir gidiyor ben de. Person of interest derken supernatural. Bilincaltimin neler karistirdigini anlamis degilim ama bana boyle ruyalarla gelebilir hic sorun degil fakat sonunu begenmedim! Efennim sam ve dean'i misafir niyetine agirliyorum evde. Cay kahve hey masallah. Sanirsin is gorusmesindeyiz resmiyetin dibine vurmusuz. Dean lan dean. 8 yildir ayila bayila seyrettigin adam karsinda ve sen odun gibi otur karsisinda. Neyse sohbetin sonuna geliyoruz. Adettendir kapi konusmasina daliyoruz. Sam gulucukler saciyor hep beraber guluyoruz. Sonra ne yapiyoruz? El sıkışıp ayriliyoruz. nasil yani?! Lan odun adam bir sarilir. Sonra bir daha sarilir. Bu adamlari kac sefer gorucen ruyanda? bilincaltima s*cayim!
-cass sorun nedir?

+dean ben düşünüyordum. maymunlar çok zeki ve hassaslar. ayrıca yedikleri muzda derilerini bırakıyorlar. onları kozmetikte kullanmak gerçekten gerekli mi?
yani ruj senin için ne kadar önemli dean?
az önce izlemeye başladığım cinli şeytanlı amerikan dizisi. bakalım nasılmış.
9. Sezon 1. Bolum an itibariyle dizimagda, had izleyelim.
bildiğim kadarıyla oyuncuların cinleri varmış.
2 kardeşin başlarından geçen garip olayların anlatıldığı, çılgın amerikan hayatının bir kez daha ballandıra ballandıra anlatıldığı çerezlik dizi.
9. sezonu başlamış olan dizidir.
sezon9 bölüm1
--spoiler--
görünen o ki Sam yine birine konaklık yapacak bu senede. Eleman boş kova gibi. gelen giden dolduruyor bunu. Dean'de zavallı hep kardeşini korumak adına verilmesi zor olan kararları veriyor.
beyaz don giyen castiel nasıl doğal bir adamsın sen lan.
--spoiler--
izlenmeye başladıktan sonra önyargımı kırmış olan dizi. müzikleri de güzel.
yeni sezona bomba gibi girmiş dizidir..
hala izleyenleri varmı diye şaşırdığım 5.sezondan sonra inanılmaz bayan dizi.
dokuzuncu sezonda hala aynı tas aynı hamamla fakat hala kanımca bomba gibi giden dizidir.

--spoiler--
hala dean önüne gelenden dayak yiyor o güzel sıfatını dağıtıyorlar, sam hala ailenin asi saf çocuğu, cass hala dizinin en eğlenceli karakteri ve yaratıklar hala yaratık.

ama Sam'in aklında yaşanan sahnelerde Dean'in bobby'i bıçaklaması efsane sahnelerden biridir zannımca. üstelik dean bobby ve sam'i uzun zaman sonra impalada birlikte görmek çok güzeldi. keşke castiel'de orada olsaydı diyerek entrymi bayramda çocuklarını bekleyen anne edasıyla tamamlıyorum.
--spoiler--
görsel

görsel

görsel
9x01'in özeti;

--spoiler--
dean'imiz amin!
--spoiler--

ayrıca girişte çalan güzel şarkı için;

(bkz: george thorogood)
(bkz: who do you love)

link de vereyim tam olsun:

http://www.youtube.com/watch?v=ZDwVsa39jX8
9.sezonu çekilen korku gerilim konulu ABD dizisidir.
edit : bağımlılık yapar.
ilk sezonlar bomba gibi giden fakat daha sonra Türkler gibi işin tadını kaçırmaktan başka öteye gidememiş olan dizidir. Şuanda 9. Sezona başlamıştır ve artık bitirilmesi gereken bir dizidir.
9. sezona bomba gibi giriş yapan dizidir. ancak bu sezon artık final olmalıdır. zira kurtlar vadisine dönüşmeye başlamıştır.
9. sezonda dean ı psikolog olarak izlediğimiz dizidir.
güzel bi final ile bitirmelerini umduğum dizidir.
ergen dizisi. net.
izlerse m.colins için izlerim o kadar. hayaletle, şeytanla bebe avutuyolar amk.
king of hell rolündeki crowley karakteri aşmış dizi. mark sheppard dizinin diğer oyuncularından üst seviyede bi adamdır. 8. sezon finalindeki sahnesiyle de zirveye ulaşmıştır.
--spoiler--
son bölümüyle "castiel bile iki günlük insan haliyle çatır çatır yiyişiyor sen hala elizabeth" dedirten dizidir.
--spoiler--
2. sezon 6. bölümünü izlemekteyim. saygılar.