bugün

Şebek olmayandır. Doğaldır. Bendir.
Edit: boya küpleri eksilemeye devam.
he he tabi hepiniz sıfır makyaj bile güzel olan kızlarsınız. doğal ve samimisiniz.

good job! keep going! bravo mon cheri!
sıfırdır benim gözümde.

o denli sıfır ki, inen yağmur, kaldırıma kavuşan, ya da sahilleri döven bir deniz. o denli sıfır. ikimiz bir olabiliriz ama.
Doğal güzellerdir. Candırlar can.
Her gün ton ton makyajla gezenlere dert olan durumdur. Evet makyajsız geziyoruz oraya buraya gidiyoruz gayette rahatız yeri geldi mi şıkız.siz bakımsızlıkla yapamamakla suçluyosunuz ama öyle olmuyor işte.

Tamamen kişisel tercih. Kendimden örnek vereyim ben rahat edemiyorum makyajdan kasıt ne o da önemli kullandığım bi rimel bi göz kalemidir o da canım isterse onları bile kullanmıyorum neden mi? gözlerime acıyorum o kimyasalları sürmesi silmesi yıkaması her defasinda tahrişe sebep. Fondötendir aydinlatıcısıdır kalemidir eyelineridir rimelidir farıdır ayvasıdır barıdır yazık ya cildinize genç insanlarız ne gerek var o cildi yıpratmaya eskitmeye. Nemlendiricini sür çık di mi? Özel günler için bir şey diyemem ama her gün yapılmasını gereksiz buluyorum.

Edit: ton ton makyajlılar 4 koldan saldırmışlar. Bari burda rahat bırakın be.
yüceltmelere doyulamayan kızdır.

pes oynayan kız, futboldan anlayan kız, soğanı bir yumrukta 8'e ayıran kız, makyaj yapmayan kız....

böyle kız mı olur amk?

yakıştırıyorsa ve dozunu ayarlayabiliyorsa yapsın, nedir moruk kız bu yani.

böyle sikim sokum şeyleri yüceltmeyi bırakın artık.
özgüvenlidir.
makyaja gerek duymayan, ben doğal halimlede güzelim diyen, kendiyle barışık kızdır...
özgüveni vardır.
kendine güvenen kızdır. evet.
sivilcelerim beni terk etsin bende öyle yaparım söz.
4 şekilde olabilir :

1) Çirkindir. Makyajla da güzel olamadığı için her şeyi bırakmıştır.

2) kötü zamanlardan geçiyordur.

3 ) o kadar güzeldir ki makyaja ihtiyacı yoktur (böyle bir şey yok )

4 ) orta güzelliktedir. Bari doğal görünüp prim yapmaya çalışayım diyordur.

Bizde lady gaga makyajı yapıp çıkmıyoruz sokağa zaten. Makyaj güzelliği belirginleştirme sanatıdır. Makyajla kendini yeni ağız , göz çizenler yapmasın bir zahmet zaten.
Kendini birine ispatlamak zorunda hissetmeyen kızdır. Samimidir.
Lavaboda yüzünü rahatça yıkarken diğer kızlar kıskanır.
abi şöyle bi durum var demeden geçemiyciiim .

sabah pijamalarıyla ekmek almaya çıkan kız tatlılığı diye bir şey var be , lanet olsun ki var anasını satıyım var ulan var .böyle eriyip gidiyorum saçı başı dağınık hatun kişisi önümden geçiyor ben şaşkın şaşkın kalakalıyorum falan çok iyi , kızlar sabah ekmek falan almaya çıkarsanız haber edin .