bugün

Hastadır.
Doğal güzellerdir. Candırlar can.
özgüvenlidir.
Lavaboda yüzünü rahatça yıkarken diğer kızlar kıskanır.
Yuzumde agirlik hissediyorum gozenekler kapanmis nefes almiyor gibi. Dugunde bayramda agirlik hissetmeyecek kadar yeterli,olmasada olur. Gunluk makyaj asla yapmam.Makyaj demek bakim demek degildir.
sıfır makyajla dolaşan sıfır araba gibidir esprisine tabiii.
Benimdir,makyajı çok tercih etmiyorum.temizlemek daha büyük eziyet özellikle kışın.
makyaja gerek duymayan, ben doğal halimlede güzelim diyen, kendiyle barışık kızdır...
Kendine güveni olanı kızdır. Kadının en güzel halidir. Yeri geldiğinde yapılmalı.
yüceltmelere doyulamayan kızdır.

pes oynayan kız, futboldan anlayan kız, soğanı bir yumrukta 8'e ayıran kız, makyaj yapmayan kız....

böyle kız mı olur amk?

yakıştırıyorsa ve dozunu ayarlayabiliyorsa yapsın, nedir moruk kız bu yani.

böyle sikim sokum şeyleri yüceltmeyi bırakın artık.
Işte o kız benim..
Çoğunlukla tercih ettiğimdir.
Çünkü makyaj yapınca insan kendini o kaşındıran kazakların içindeymiş gibi hissediyor. Sanki böyle ayakkabının içinde küçük bi taş varmış da çıkarman mümkün değilmiş gibi.
Cildinizde bir problem yoksa yapmayın, varsa da yapmayın kendinizi güzel hissetmek için insanların beğenmesine gerek yok.
Velasıl sokakta sıfır makyajla dolaşan kız güzeldir, üzmeden seviniz.
tam kalemim kızdır. az bulunur öylesi.
erkek arkadaşıyla buluşmaya gitmiyordur.muhtemelen bakkala gidiyordur.
Gezdik de noldu sanki. Özgüveni olana değil yalan dolana gitti. Cidden erkekleri anlamak cok zor.
Benim için 3-0 öndedir. Hiç olmazsa boya kutusuna düşmemiştir, ne o öyle Bülent ersoy gibi!
Günümüz türbanlısı değildir. Günümüzde 3 kilo makyaj yapmadan sokağa çıkan türbanlı bulmak neredeyse imkansız.
bi tek sokakta diil her yerde öyleyim ama bakımsız diye aşağılanıyorum. allahtan çirkinsin diyen yok, yoksa hayattan soğurdum.
Bunu herkes yapabilir.. Ve yapmalıdır.
Ama küçük kaçamaklar yapıp makyaj yapılması da kötü değildir.
Ve en sevdiğim arkadaşımın da dediği gibi; tabiki hayvanlar üzerinde deney yapmayan firmalarla!
Genelde kısa mesafe katederler. Seni gördüğünde bakmazlar, tanımamazlıktan gelirler veya şapka takıp gezerler. Güzel olanları genelde göz kalemi sürüp onu makyajdan saymazlar. Ama herşeye rağmen, özgüvenlerinden dolayı kendilerini tebrik ediyorum. Öylesini bulması zor bu devirde.
Şekli olursa olsun çift lavaşa sarıp yenilesi kız modeli. Kedi canını yerim onun.
Şebek olmayandır. Doğaldır. Bendir.
Edit: boya küpleri eksilemeye devam.
sıfırdır benim gözümde.

o denli sıfır ki, inen yağmur, kaldırıma kavuşan, ya da sahilleri döven bir deniz. o denli sıfır. ikimiz bir olabiliriz ama.
suruden ayri kizdir. en iyisidir. careyi makyajda aramaz. 20 yil sonra yuzuna bakilacak kizdir.
özgüveni vardır.