bugün

herkesin tek yumruk olduğu, yurdun dört yanında büyük bir coşkuyla kutlanan, ifşa olan kişileri sağcı, solcu, şucu bucu demeden hep beraber taşlayıp defnettiğimiz, harikulade ve sıcacık bir aile ortamı oluşuyor.

keşke yalnız bunun için sevseydim sizi. mucks.
hızlıca bir "ulan acaba özelden attığımız göt fotoları falan piyasaya düştü mü" tedirginliğinin ardından oluşan bayram havasıdır.

patlayanın siz olmadığını anladığınızda verirsiniz odunu.
3 ayda bir geleneksel olarak oluşan hava.

Bu sıralar biraz sakinleşti sanki ortalık. Hiç havada uçuşan sik ya da meme göremiyoruz.
Yarın itibariyle (bkz: dün gece sözlükte yaşanan ayıp olay) başlığıyla gündeme gelecektir.
Gelmese bile ben getiririm.
kaosun içinde ben yoksam o kaostan zevk alırım.
Bu sefer seyirci koltuğunda olacağım yani umarım.
Yansın ortalık su veren itfaiyenin hortumunu s... diyip içimiz çıkana kadar yardırdığımız havalardır.
artik sozluge gunun skandali toplu linci ifsasi kavgasini direkt okumamizi saglayan bir buton gelmeli.

girince kim kime gotu buyuk demis
kim kimi ifsa etmis kim cihat ediyor goreceksin.

calisiyoruz hep kaciriyoruz.
Evet bayramlıkları giyiyoruz hemen.
Coğrafya kader, Türk insanı skandal sever. Doğru. Evet..
aah ah. nerede o eski bayramlar. haftada bir eşimizin dostumuzun götü ifşalanır, dışarıdan özel hayata saygı beyler diye poz keserken içten içe kikir kikir gülerdik.
Pipi olayında olmuştur. Herkes en çok ben kınamalıyım diye diye coştu da coştu. Çok neşeli bir bayram denemezdi doğrusu.
Hep o kaoscu ibneler yüzünden işte bunlar.
herkesin büyük bir neşe içerisinde başlıktan başlığa koşturduğu, herkesçe tarafların haklılığından ziyade kaosun kutsallığının ön planda tutulduğu, hepimizin tek bir amaç uğruna birleşip tarafları sonuna kadar döğüştürmek için elimizden geleni yaptığımız harika bir ortam oluşuyor.

bugün de bayramlıklarımızı giydik bekliyoruz inşallah.
Yeni yıl bereketiyle geldi mübarek.
görsel
maaşallah bu yıl da su gibi akıyor mübarek.

çekirdeğimizle eşlik ettiğimiz güzide bir havadır.
Sözlük bir anda canlanıyor adeta çarşı iznine çıkan askerleri gören esnaf gibiyiz. Evet.
bir nevi big bang'in tekrar etmesi gibi bir şey bu. hayat buluyoruz sanki *
Sözlükçe kaosu sevdiğimizi gösterir. Sanırım hepimizde an*rşik bir ruh var mübarek.. Selam ve an*rşizm ile..
Sözlüğe özel değil, ülkede o kadar ajanda ve gündem var ki üç gün olaysız geçse sıkılıp macera ve kaos arıyoruz. incelenmeli bu durum.
Benim geç kaldığım havadır. Ben olayı çözene kadar olay bitmiş oluyor. Kafam çok karışık, nickler karışık.
kaostan besleniyoruz.
Olay ne ola ki.
patlama ihtimali bile yetiyor. birbirine sıkı sıkıya bağlı olan sıcacık, küçük bir aile gibi oluyoruz.

ımmh harika değil mi?
ne biçim konuşuyon kardeş, millet yanlış anlayacak.
güncel Önemli Başlıklar