bugün

ugrasmak istemeyip direkt kafanizdan def etmek.
(bkz: bi siktir git)
-fenerbahçe uefa kupasını alıcakmış.
-siktir git çay koy.
Sınav sonrası öğrencilerden çokça duyulan kötü bir sözdür.
(bkz: s kt r ya nasıl yapamam ben soruyu)
derin bir oh çekmenin diger şekli.
dünyanın en zevkli şeyidir.

her türlü şerefsize, sizden yararlanmaya çalışan ibne evlatlarına, çıkarcı pezevenklere, abazanlara, iyi gün dostlarına karşı uygulaması çok zevklidir!
ağız dolusu söylenmek istenen. her daim.
farklı vurgu şekilleri ile farklı anlamlar katılabilen, olağanüstü bir tepkidir.
son günlerde atv'deki adanalı dizisinde biraz değişime uğramış şekilde söylenen söz.
arada herkese gerekir..
bu sene hocalara karşı olan düşüncemden dolayı beni iyice sorumsuz bir insan yapan tamlamadır.
ayda bir yapılması farz olan eylemdir.
(bkz: fuck off)
Bazen çevresindeki insanlardan beklediğin reaksionu alamayıp kişinin kendisinin siktir olup girmek zorunda kaldıgı durumdur.
kendini bir şey sanan, osman baydemir eylemi.

(bkz: ha siktir diyoruz ha siktir)

aslında daha önceden çekilmişi var;
(bkz: hastir pezevenk osman)
dünyanın en güzel eylemidir. ve aynı zamanda en komiği. arkadaşlar arasında en çok geyiği yapılan sözdür ayrıca. bir işten ayrılmak, kovulmak, gönderilmek gibi bilimum iten ve kakan eylemleri etiketleyen kelimedir.
(bkz: hau ab)
yol vermek, def etmek, savmak, uğraşmamak. * * *
mal mal susmaktansa yapılması daha gerekli olan eylem. asla pişmanlık duymazsınız. tam tersine çekmesseniz siktiri, durur durur dizinizi döversiniz.

(bkz: hassiktir be rıfat abi)
iç rahatlatmaktır.kızgınsak ilaç gibidir..
(bkz: stfu)
çok rahatlatır, kafa açar ve ayıktırır.
arka arkaya 3 kişiye yapıldığında über zevk veren eylem.
- kanka
+ hı ?
- Eminönü'nde balık ekmek 1 liraymış.
+ ee ?
- hadi gidelim balık ekelim. Muhahaha
+ la bi siktir git!

Not: yaşanmıştır..
10 yıllık kardeşim gibi gördüğüm arkadaşıma selamıma cevap vermediği için yaptığımdır. daha önce de aynısını tekrar etmişti. numarasını sildim twitterdan unfollowladım.
Pardon filminde ibrahim dediği gibi, hassiktir be rıfat abii.