bugün

istemeye kalsa kimler kimler var da istemenin yetmediğini bu aptal hayat bize açık ve net biçimde öğretti. kaldı ki ünlü olmayan az çok güzel kadınlar bile hep aynı tiplerle çıkıp yattığı için bize bir söz hakkı düştüğünü sanmıyorum. kaslılarla mutluluklar dilerim.
görsel
https://encrypted-tbn0.gs...1UT-yfzbTYS7SbZxCkg&s jihyo. ya da twice in tamami.
Serena villiams.
Herkes aleyna tilki ile sevişmek istiyormuş, öğrenmiş olduk.

Konu aleyna ise ben %100 heteroyum, thx.
görsel

Bunu inkar eden gaydir.
Demet evgağr eski hali.

Edit asli tandogan miydi neydi..

Minyoncuymusum yeni farkettim.
görsel
artık ne umudum kaldı, ne isteğim ne de hayalim. böyle çok daha mutluyum. güzel bir kadın denk gelirse saatlerce sevişirim ama bunun dışında parmağımı oynatmam. sıktı artık.
kızılcık şerbeti' ndeki pembe hanım. o dizide herkes herkesle ş'aapıyo ama pembe'nın yüzüne bakan yok. bir faydam dokunsun istedim !..

kendim için bişi istiyorsam ne olayım !
Lan true Aleyna tilkinin anasına hayır dememen değil onun sana hayır dememesi önemli olan.
bu konuda czech casting' deki adam idolümdür. bilen bilir.
aleyna tilkinin anasına hayır demezdim.
görsel
(bkz: Lauren Cohan)
(bkz: Tricia Helfer)
(bkz: Courtney Ford)
(bkz: Shannon Lucio)
(bkz: Emilia Clarke)
(bkz: Sinem Yıldırım)
(bkz: Bade işçil)
(bkz: Sema Şimşek)
görsel
(bkz: scarlett johansson)
(bkz: sydney sweeney)
(bkz: ana de armas)
(bkz: elizabeth olsen)
(bkz: hailee steinfeld)
Dakota da sarar ha.
görsel
Merve boluğur. Lan tanıuyorum da bide.
Abicim senin güzel olan ya da olmayan bir kadınla cinsellik düşünmen önemli değil.

Güzel olan kadın seninle cinsellik düşünür mü ? Aslolan o.
türkiye' den kardeniz kılıç, esra koçhan, ayşenur karga, sude bozdemir, sevcan yaşar, deniz ışın.
yurt dışından dua lipa, jennifer lawrence, rita ora, ashley leigh cook, kristin stewart.
güzel olmayan bir kadınla cinsellik düşünemem zaten.

edit: güzel kadınların hayatımda olmayacağını biliyorum. yine de hayal kurup güzellikten keyif almanın zararı yok. yalnız biri olarak öleceğimi hatırlatan herkese teşekkür ederim. daha da üzülüyorum, başka işe yaramıyor.
görsel
görsel
görsel
görsel
rita ora var bir de elbette.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar