bugün

Amon Amarth ile oldukça ateşli geçeceğine eminim. Bu yüzden amon amarth diyorum.
SEZEN AKSU DAVET
hadi hadi li li li li
ayşe hatun önal - '' sarılmandan belli kırıcan mı belimi ''
fazla söze gerek olmayan şarkılardır. iki kelime bile yeterlidir.
yavaş yavaş demir demirkan versiyonu.
(bkz: denedim memnun kaldım)
(bkz: tavsiye ederim)
ibrahim tatlıses - tombul tombul (memeler).
(bkz: deftones)
(bkz: my own summer)
agir cekim bile olsa sonlara dogru baya bir gaz alabilir. *
her tür elektronik müzik bu gruba dahildir. özellikle electro house tarzı, sevişme arzusu bile getirtir. o derece. *
teoman-zamparanın ölümü.
cimilli ibo : cayir cayir yanayi, aha aha burasi. (rızasın hayvan)
bircok blues, teknocaz veya minimal turdeki sarkılar ortam ve eylem ıcın cok musaıttır. eyleme sahın k gozunden bakılması tavsıye edılmez keza bu durumda muzık turu olarak ayrım yapılmaksızın arabesk cok kullanılandır.ancak ısın dogrusu muzık eylem acısından cok onemlısır, sarkıda kı rıtm, vurgular kontrastlar nuanslar ve esler cok sey katar eyleme. hormonel ve psıkolojık etkılerı kanıtlanmıs olup ıstek, sure, uyumluluk ve haz gelısmıslıgıyle dogru orantılıdır dogru muzık tercıhı.
uyumlu cıftlere enıgmadan sadness tavsıye edilir.*
sevişirken şarkı dinlemeyi gereksiz bulduğum belirtmek isterim. insanın sevişirken şarkı dinlemesi performansı düşüreceği için karşıyım aynı zamanda. ama illaki dinlenmeyecek şarkı ise ahanda şudur.

(bkz: kıl oldum abi-tarkan)
cannibal corpse - fucked with a knife *
gogol bordello- start wearing purple .*
britney spears - hit me baby one more time.
Jay-Z And Linkin Park - Numb - Encore. elimde videosu da varda yassak. iyi ritm felan. güzel bir Operetle.
bilen bilir: bed of nails...
olayın hardlığına göre alice cooper ya da children of bodom'un coveri arasında seçim yapılabilir.
Feridun Düzağaç - içimden şehirler geçiyor
Feridun Düzağaç - Dipteyim ben
Mor ve Ötesi - Kördüğüm.
(bkz: piyade marşı)
sevişmekten ne anladığına ya da kimle sevişiyor olduğuna göre değişen seçimdir. çok afedersin keranedeysen ne çalıyorsa ritme uymak zorundasın değilse siki tuttun demektir.
aslı'dan sonra...
(bkz: mor ve ötesi - son giden)
gary moore -still got the blues.
cok abes kacacak ama...
ibrahim tatlises agrı dagın eteğinde...* *