bugün

şu an çaylak olan yazar kişisi * * *
dördüncü nesil taze! nicki "ben dişiyim ve yaşım da henüz küçük" diye bağırıyor...hoşgelmiş!
entryleri de "ben dişiyim ve yaşım da henüz küçük" diye bağıran yazar.
(bkz: allah gönlüne göre versin)
yanlış yazılmış kelime öbekleri. "sevgi pıtırcığı" olmalıydı. * ğ de alfebimizin bir harfi. yabancı muamelesi yapmayın ona.
ben yeniyim diye haykıran, sözlüğün yeni eğlence yumağı. hayırlı, uğurlu ola sözlüğe. *
çok sevdiğim, görüşlerini çok beğendiğim, hiçbir şeye değişmeyeceğim dost kişisi.
aşık yazar. aşka aşık yazar.
kıpır kıpır, neşe dolu, arkadaş canlısı, 4. nesil uludağ sözlük yazarı.
nicki gibi biridir. * * durup dururken burna pıt yaparak insanı delirme noktasına taşıyabilir. sözlüğe üye olmasını söylediğimde 'canım napıcam ben orda ki?' diye düşünen ama kısa sürede coşan dost kişisidir. * *
hoş muhabbet yazar. kendisini pek bir sevmişizdir. trakyalı olduğumuzdan mıdır nedir... *
bilgisayarını bozması sonucu * * sözlüğe giremediği için an itibariyle kuduran yazardır... * *
bilgisayarı daha tamir edilmesede nerden nerden bulup sözlüğünü ihmal etmemeye çalışan kişi.*
1000. girimi yazdığım yazardır, kardeş kişisidir.

Gönül tecelligah olduktan sonra,
Göze ne gerek var göze be dostum,
Sükut lehçesini bildikten sonra,
Söze ne gerek var söze be dostum.

Aradığın sende düşme telaşa,
Güvenip aldanma toprağa taşa,
Beytullah hüzündür arama boşa,
ize ne gerek var ize be dostum.

Eğer tutmamışsa aşk'ın mayası,
Cezbeylemez gözlerinin elası,
Hak'a yönelmişse gönül aynası,
Yüze ne gerek var yüze be dostum... *
çok fena tatlı olan, resim niyetine kullandığı şekerlerin bizzat kendisi olduğuna inandığım; yazar kişi.
güzel yazıyor, düzgün yazıyor..
salyası akarak saldıranlara karşı bile şirinliğini koruyor.
yerim ben onu bizzat.
dün az da olsa görüşebildiğimiz, özlem giderdiğimiz kardeş kişisi. ama o kadar hoş muhabbettir ki kendini bir gün içerisinde özletmiştir. * *
yerine bir şey koyamadığım, yarım günde hasret kalınan dost kişisi. *
(bkz: cimcime)
pek bir kokoş yazar.*
prenses kişisidir, ayrıca güzel gözlü yazardır... *
sevimlidir, akıllıdır, pek de şekerdir efendim. kötü zamanda da iyi zamanda yanında olandır. candır can. *
pıt buruna geliyor pıııııt.*
herkesin başlığına birşeyler yazdığı yazar. * * *
http://img.mynet.com/ha2/cikolata_son.jpg
bir insan bu kadar iyi niyetli, bu kadar sevecen, bu kadar merhametli, bu kadar menfaatsiz, bu kadar temiz, bu kadar yufka yürekli, bu kadar duygulu, bu kadar nezaketli, bu kadar bilgili, olur ancak...
daha yüzyüze bile gelmemişken benım sorunlarım ile fazlası ile ilgilenmiş, alakadar olmuş aramış sormuş teselli etmeye çalışmıştır. yememiş içmemiş benimle uğraşmış faydalı olmak adına didinip durmuştur. dediğim gibi şahsen tanışamadığımız için ben kendisinin insan olabileceğine ihtimal dahi veremiyorum.
peri olabilir, melaike olabilir, huri olabilir ancak asla insan olamaz. buna ihtimal veresim yok. lakin kendisinı karşımda somut olarak görmedim. ancak benimle internet yolu ile iletişim kuran bir iyilik perisidir. evet evet, kesin öyledir...
bizim burada(kocaeli)anafen dersanelerine giden bebeler için kullanılan deyim.